7209 відвідувачів онлайн
2 050 39

Кабмін оголосив конкурс на посади голів податкової та митної служб (оновлено)

Кабмін оголосив конкурс на посади голів податкової та митної служб (оновлено)

Кабінет міністрів оголосив конкурси на посади очільників Державної податкової та Державної митної служб, призначивши їх на 16 квітня 2019 року.

"Сьогодні уряд прийняв рішення оголосити конкурс на главу Державної податкової та Державної митної служби, а також затвердили умови його проведення, зокрема, загальні і спеціальні кваліфікаційні вимоги, а також вимоги до компетентності, напрацьовані Мінфіном і Національним агентством з питань держслужби", - повідомив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко після урядового засідання в середу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Власне конкурс проведе Комісія вищого корпусу державної служби 16 квітня 2019 року.

Топ коментарі
+15
Шоколданые мародёры решили под конец своего правления ещё хапнуть немного денег за откаты на "конкурсах"
показати весь коментар
20.03.2019 14:26 Відповісти
+14
А как там Насиров поживает? не получил еще орден от Порошенко "За заслуги перед Отечеством"?
показати весь коментар
20.03.2019 14:20 Відповісти
+11
Порошенко за годы своего правления и не подумал сломать хребет коррупции, не реформировал суд, прокуратуру, МВД, налоговые органы, таможню. Как были они коррупционными так и остались. Не удивительно что коррупционеры чувствуют себя в стране хозяевами жизни, а экономика не может нормально развиваться при таком высоком уровне коррупции.

По сути Порошенко является Гарантом коррупции. И это человек, который пришел к власти на крови Небесной сотни...... Не думаю, что он достоин снова стать президентом.
показати весь коментар
20.03.2019 14:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А как там Насиров поживает? не получил еще орден от Порошенко "За заслуги перед Отечеством"?
показати весь коментар
20.03.2019 14:20 Відповісти
Шоколданые мародёры решили под конец своего правления ещё хапнуть немного денег за откаты на "конкурсах"
показати весь коментар
20.03.2019 14:26 Відповісти
полный текст "прахвесора в экономике" на недавней встрече:
Кабмин объявил конкурс на глав налоговой и таможенной служб - Цензор.НЕТ 1276
показати весь коментар
20.03.2019 14:23 Відповісти
Видно вам нравится то, что законы "написаны по дебильному" (с).
показати весь коментар
20.03.2019 14:28 Відповісти
Твою ж мать! покійний Чорномирдін і нині живий Віталій Кличко - та кожен з них Цицерон в порівняні з цим блазнем!
показати весь коментар
20.03.2019 14:33 Відповісти
Ну, Гнойсмана ми вже бачили. Показав як керувати країною. Чим цей гірше я не знаю.
показати весь коментар
20.03.2019 15:54 Відповісти
кровосіся сів папірці до комісії "пєсаті"
показати весь коментар
20.03.2019 14:25 Відповісти
Яка ціна вакансій?
показати весь коментар
20.03.2019 14:26 Відповісти
гонтареву в налоговую,розенблата на таможню
показати весь коментар
20.03.2019 14:27 Відповісти
Гонтарева КАЛОмойкина опустила, Приват отобрала, теперь вся его шваль разочарована, требует реванша.
показати весь коментар
20.03.2019 14:31 Відповісти
Гонтарева опустила весь украинский народ, обвалив гривну в три раза, по приказу Порошенко
показати весь коментар
20.03.2019 14:37 Відповісти
я правильно тебя понял-не кремлевское пуйло, которое отобрало 10% территории, убило 13 тысяч украинцев, отсекло 25% экономики бамбаса и крыма, закрыло свой рынок для товаров и транзит на другие рынки, сделало Украину опасной для инвестиций и т.д. а все таки Гонтарева с Порошенко! это не бабЮля начала сотрудничество с МВФ, которого до 2008 гола не было, и не ВОНА хапнула 19 млрд$ и дела непонятно куда, не косатая тварь подписала импортный паритет по газу и продажу земли, и не при ней курс рухнул в 2 раза. не ботоксная старуха подписала контракт 2009 по которому газ 550$, а мы из бюджета, наши налоги, отдали пуйлу, в газпром-32 млрд$ за которые он построил газопроводы в обход Украины. это Порох, а не Дрищь с бабкой распродали армию
https://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1092-2008-%D1%80?fbclid=IwAR1pb2Obt41eZBJxV_VD77kfDfiS80VHkNIV3lhvkxJ467qv6hdGVUdcD7M https://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1092-2008-%D1%80?fbclid=IwAR1pb2Obt41eZBJxV_VD77kfDfiS80VHkNIV3lhvkxJ467qv6hdGVUdcD7M
это не КАЛОмойшик спиз@ил 7 млрд $ депозитов и вывел за границу...
показати весь коментар
20.03.2019 15:19 Відповісти
То це ***** винуватий в справах Гонтарєвої? До речі, де цей чудо банкір зараз, мабуть МВФ очолює?
показати весь коментар
20.03.2019 15:56 Відповісти
а тебе какая разница? )) кто ты, а кто она!!! у тебя главная задача не срать хотя бы в своем подъезде, а то будет виноват кто угодно не не ты, серун.
показати весь коментар
20.03.2019 16:29 Відповісти
Хто така гойка гонДурєва щоб колоМойшу опускати?
Вона разом з ними а як би не була з ними то там десь на мальдіфах випадково б провалилася під лід!
показати весь коментар
20.03.2019 14:48 Відповісти
її Гельментей за наказом поросьонко оберігав.
показати весь коментар
20.03.2019 15:57 Відповісти
Для бєні гельментєй як комарик,он недавно у Києві один багсьор гєлєтєєвського прахфєссіАнала одним ударом в країну вічного полювання послав.
Клоун гельментєй напевно міняє памперс від самої думки що можна замахнутись на котрогось з олігархів!
показати весь коментар
20.03.2019 18:34 Відповісти
Что ***,решили последние взятки за эти должности собрать?
показати весь коментар
20.03.2019 14:29 Відповісти
Порошенко за годы своего правления и не подумал сломать хребет коррупции, не реформировал суд, прокуратуру, МВД, налоговые органы, таможню. Как были они коррупционными так и остались. Не удивительно что коррупционеры чувствуют себя в стране хозяевами жизни, а экономика не может нормально развиваться при таком высоком уровне коррупции.

По сути Порошенко является Гарантом коррупции. И это человек, который пришел к власти на крови Небесной сотни...... Не думаю, что он достоин снова стать президентом.
показати весь коментар
20.03.2019 14:30 Відповісти
Достоинство и пеця не совместимы.
показати весь коментар
20.03.2019 14:31 Відповісти
А зачем? Два классных чувака простаивают без работы - Насиров и Продан. Восстановленные, кстати, судами...
показати весь коментар
20.03.2019 14:30 Відповісти
Как? А Продан не восстановился ещё?
показати весь коментар
20.03.2019 14:30 Відповісти
ПРи ентом дирижере - оркестр опять гавняным
будет!!
🤣
показати весь коментар
20.03.2019 14:31 Відповісти
і кобелеву) три вказівки))) виписали - працюють люди!
показати весь коментар
20.03.2019 14:31 Відповісти
подеруться претенденты, места-то какие хлебные...
показати весь коментар
20.03.2019 14:32 Відповісти
ВОТ ЭТО ЗАДОР... ХОТЬ БЫ ЗАКОНЫ ПРИНИМАЛИ ТАК РЬЯНО...
показати весь коментар
20.03.2019 14:33 Відповісти
ещё как - счас введут отвественность за неуважение панамских паториотов
показати весь коментар
20.03.2019 14:36 Відповісти
хтось ще вірить в ці конкурси ?
розіграють між своїх.
показати весь коментар
20.03.2019 14:33 Відповісти
10 ДНЕЙ ДО ВЫБОРОВ НАДЕЮТСЯ РЕАЛЬНО ХАПНУТЬ...
показати весь коментар
20.03.2019 14:35 Відповісти
а тут режим у каво больше будка тот и принимается на кормление и доение
показати весь коментар
20.03.2019 14:35 Відповісти
И вообще, господа ученные, есть ли дно у нас? Или у нас образовалась Черная дыра ? Тогда мы центр Галактики.
показати весь коментар
20.03.2019 14:38 Відповісти
Давно пора поміняти голову "ДПЗКУ".
показати весь коментар
20.03.2019 14:44 Відповісти
Кабмін оголосив конкурс на посади голів податкової та митної служб (оновлено)

в заголовку помилка, слово "конкурс" правильно пишеться "аукціон"....)
показати весь коментар
20.03.2019 14:48 Відповісти
А куда делись прежние уже ****.лись?
показати весь коментар
20.03.2019 15:54 Відповісти
#аниневинаваты
показати весь коментар
20.03.2019 15:59 Відповісти
Зараз конкурс гаманців розгорнувся такий що, ховайся.
показати весь коментар
20.03.2019 15:58 Відповісти
Україна єдина країна в світі де податкову з митною об'єднують або розділяють по декілька разів за каденцію одного президента декілька разів, аби дати хлібне місце одному чи двом "любим друзям".
показати весь коментар
20.03.2019 16:02 Відповісти