8766 відвідувачів онлайн

США перекинули в Європу шість ядерних бомбардувальників B-52

США перекинули в Європу шість ядерних бомбардувальників B-52

ВПС США перекинули в Європу шість ядерних бомбардувальників B-52 для навчань з "інтеграції в театр військових дій і льотної підготовки" з регіональними союзниками та партнерами по НАТО.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише "Голос Америки".

Цей крок розцінюється, як потужний сигнал Росії, яка в ці дні відзначає п'ятиріччя військової анексії Криму.

Оперативна авіагрупа, що складається з бомбардувальників B-52 Stratofortress, льотчиків і допоміжного обладнання з 2-го бомбардувального крила, що базується на базі ВПС Барксдейл у Луїзіані, прибула на базу Королівських ВПС Ферфорд наприкінці минулого тижня і відтоді бере участь у різних тренувальних завданнях по всій Європі, повідомили у ВПС США.

У понеділок чотири B-52 "виконали польоти в кілька місць у Європі, в тому числі до Норвезького моря, Балтійського моря/Естонії та Середземного моря/Греції", повідомили в ВПС.

Бомбардувальники B-52 з бази ВПС Андерсен на острові Гуам і з бази Ферфорд також провели "одночасні навчання щодо ознайомлення з театрами військових дій в Індо-Тихоокеанському регіоні та Європі", коли бомбардувальники "полетіли на північ, до району, розташованого на схід від Камчатського півострова" поблизу Росії.

"Загалом польоти з Індо-Тихоокеанського регіону та Європи продемонстрували прихильність США своїм союзникам і партнерам через глобальне розгортання військових сил", - йдеться в прес-релізі ВПС.

Бомбардувальники B-52 уперше надійшли на озброєння в 1950-х роках, у розпал "холодної війни", і спочатку створювалися як міжконтинентальні ядерні бомбардувальники з великою дальністю польоту, здатні завдати удару в глибинних районах Радянського Союзу.

Нова модифікація B-52 була введена в експлуатацію в 1962 році, і 48-метровий літак став символом "холодної війни".

Після завершення "холодної війни" літаки зазнали значних змін і були оснащені високоточними ракетами, сучасною електронікою та високотехнологічними датчиками.

Згідно з офіційною інформацією ВПС, кожен бомбардувальник може нести бомби, міни та ракети загальною масою близько 32 тонн.

Москва продовжує нарощувати власну військову присутність у регіоні, змушуючи США робити те саме.

Однак глава Європейського командування США говорить, що це, схоже, не дає результатів.

"Я поки не задоволений нашим станом засобів стримування в Європі", - заявив генерал Кертіс Скапаротті раніше цього місяця.

За його словами, його командування стикається з браком сухопутних і військово-морських сил, а також засобів ведення розвідки, спостереження та рекогностування.

"Мене турбує потенціал для ведення розвідки, спостереження і рекогностування, з огляду на зростаючу загрозу з боку Росії. Мені потрібно його збільшити", - додав він.

"У світлі модернізованої і дедалі більш агресивної конфігурації російських сил Європейське командування рекомендує наростити наші сили, передані в оперативне підпорядкування, і сили, що розташовуються в Європі на ротаційній основі, для посилення нашої позиції стримування", - сказав Скапаротті.

Топ коментарі
+12
А в это врмемя в козлосрани тоже захотели полетать на бомбардировщике...

США перебросили в Европу шесть ядерных бомбардировщиков B-52 - Цензор.НЕТ 208
показати весь коментар
21.03.2019 09:22 Відповісти
+12
Мордор должен быть уничтожен...
США перебросили в Европу шесть ядерных бомбардировщиков B-52 - Цензор.НЕТ 8855
показати весь коментар
21.03.2019 09:23 Відповісти
+9
видно, на втором кадре, лётчик услышал какую-то новость об Украине и у него прямо в кокпите рванул пердак.
показати весь коментар
21.03.2019 09:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
США перебросили в Европу шесть ядерных бомбардировщиков B-52 - Цензор.НЕТ 364
показати весь коментар
21.03.2019 09:16 Відповісти
это хорошо. это русне на пользу.
показати весь коментар
21.03.2019 09:19 Відповісти
Надо потренировать и российский приемчик: поучились, поучились и ... заблудились. В небе над Кремлём....
показати весь коментар
21.03.2019 09:22 Відповісти
в этом и пробелема. просто нечего на засрашке бомбить по факту. тайга болота и грязь. И кацапня по вечному бездорожью редко расселена .
показати весь коментар
21.03.2019 09:25 Відповісти
Кремль, Лубянка, МО, Генштаб и резиденция пуйла. Остальных упоротых достанет калашом украинский воин.
показати весь коментар
21.03.2019 09:30 Відповісти
так на это все достаточно и обычного боезаряда.
показати весь коментар
21.03.2019 09:32 Відповісти
Не уверен, что хватит, чтобы поджарить пуйловцев на минус двадцатых этажах под кремлем и лубянкой.
показати весь коментар
21.03.2019 09:36 Відповісти
так если на моксель бонбы начнут падать то мокшане сами будут этих хуйлобояр из подвалов выковыривать.
показати весь коментар
21.03.2019 09:40 Відповісти
Прикол в том, что эти "минус двадцать этажей" хоть и дадут возможность выжить при взрыве ядерного заряда, но, что для многих сюрприз, не гарантируют выход на поверхность после. См. мой пост ниже - над этим местом будет слой стекловидной массы в несколько метров, который не получится ни проковырять, ни взорвать без уничтожения того, что под ним...
показати весь коментар
21.03.2019 12:05 Відповісти
классный будет аттракцион: стоишь на стекле, а под тобой копошится в собственных испражнениях двадцать этажей гэбья.
показати весь коментар
21.03.2019 12:14 Відповісти
Мордор должен быть уничтожен...
США перебросили в Европу шесть ядерных бомбардировщиков B-52 - Цензор.НЕТ 8855
показати весь коментар
21.03.2019 09:23 Відповісти
Как-то сильно живенько. На этом месте должен быть слой спёкшейся стекловидной массы толщиной минимум один метр.
показати весь коментар
21.03.2019 11:00 Відповісти
Зря Вы так. Такое, только после ядерного удара возможно.
Там ведь есть люди хоть и мало. Остальных можно отключить от телевизора, дать пи%дюлей и потихоньку превращать в людей.
К тому же, Великий князь Киевский, сейчас лежит на краSSной площади... а Вы его в прах превратите! Не... - нельзя.
Плюсом идут ресурсы и территория.
показати весь коментар
21.03.2019 11:33 Відповісти
Две трети территории кацапстана и сейчас, без всякого взрыва, не пригодны для жизни - даже кацапы не заселяют эти территории. Превращать кацапов в людей - это не благодарное занятие, что подтверждено многократными опытами это сделать. Это как уговорами из вшей пытаться сделать трудолюбивых и полезных пчел.
За князя - хз. Юрий Долгорукий похоронен в Киеве. Или ты за членина? Так он и не киевский, и не князь, а засланый немцами шпиён и основоположник фашистской идеологии.
показати весь коментар
21.03.2019 11:41 Відповісти
Я Вас понял. Доброго дня Украина!
показати весь коментар
22.03.2019 11:19 Відповісти
Теперь Трамп должен подарить Путлеру сомбреро с рисунком мишени сверху. Чтоб, ****, помнил...
показати весь коментар
21.03.2019 09:20 Відповісти
Блики лысины тоже хорошо заметны, как х-йло её ни маскирует жиденькой порослью, зачёсаной со спины...
показати весь коментар
21.03.2019 09:25 Відповісти
Этот шаг расценивается, как мощный сигнал России, которая в эти дни отмечает пятилетие военной аннексии Крыма.

А какие шаги делает Украина??
показати весь коментар
21.03.2019 09:21 Відповісти
жмурит козлосранцев.
показати весь коментар
21.03.2019 09:23 Відповісти
если сигналы такой мощности будут поступать каждые 5 лет, то ВВХ досидит на посту до глубокой старости
показати весь коментар
21.03.2019 11:21 Відповісти
Пост будет выглядеть примерно так:

США перекинули в Європу шість ядерних бомбардувальників B-52 - Цензор.НЕТ 2125
показати весь коментар
21.03.2019 11:49 Відповісти
насколько помню до агресии свинорусов Украина, тоже не особо лезла в конфликты, никто не хочет лезть не в свою войну.
показати весь коментар
21.03.2019 13:24 Відповісти
показати весь коментар
21.03.2019 09:24 Відповісти
по любому это самоподрыв пердака у этого удмурта.
показати весь коментар
21.03.2019 09:27 Відповісти
или спонтанное воспламенение обьемного заряда из производных выпитого ночью за рассею и пуйло.
показати весь коментар
21.03.2019 09:39 Відповісти
жжоте!
показати весь коментар
21.03.2019 11:20 Відповісти
они при оккупации грузии пытались таким же аппаратом бряцать.закатился куда то в ущелье.теперь вот в крым пригнали...
показати весь коментар
21.03.2019 09:36 Відповісти
И шо? Теперече крым и даунбасс вернут еще сегодня?
показати весь коментар
21.03.2019 09:25 Відповісти
еще вчера. а дамбас- бамбас просто изолировать и просто наблюдать за этапами естественного отбора между дамбасней.
показати весь коментар
21.03.2019 09:29 Відповісти
Ніякої їм ізоляції. Донбас - це схід Україні і там лише українська земля. Зеленському на сайт скинули вже давненько пропозицію про "Закон по статусу окупованої територіїї Російською фекдерацією, особливим статусом неконституційних осіб та організаціїї по відновленню законності відповідно Конституції України ". "Особливий статус неконституційних осіб" визначає положення осіб, що стали громадянами іншої держави, їх можливе відновлення у полі громадянства України ( через Конституційний Суд або інший державний розпорядчий правовий орган- РНБО.,Верховну Раду) лише при умові повного підтвердження прийняття Конституції України,не участі у антидержавній діяльності, згоду на випробувальний 5-ти річний перевірочний період без виборних та інших соціальних прав (пенсій, соцвиплат, компенсаційних виплат), в тому числі на прав на землю, нерухоме майно та інше. Усім громадянам України , що винесли достойно окупацію сходу та півдня України, відновлення всіх прав громадянства, виплат та допомоги. До речі,Закон повинен першим розділом "Утворювати Комітет по відновленню правової та конституційної законності тимчасово окупованих територій ", який буде діяти у підпорядкуванні лише Президента України,як гаранта Конституції з надзвичайними повноваженнями. Долі буде.
показати весь коментар
10.01.2020 12:28 Відповісти
Повернуться коли там поздихають зрадники, а зараз ще рано.
показати весь коментар
21.03.2019 09:30 Відповісти
США перебросили в Европу шесть ядерных бомбардировщиков B-52 - Цензор.НЕТ 248
показати весь коментар
21.03.2019 09:28 Відповісти
Ещё пару надо перебросить в Харьков, что б быстро могли до москвы долететь
показати весь коментар
21.03.2019 09:30 Відповісти
а надо бы шестьсот, и на постоянно
показати весь коментар
21.03.2019 09:39 Відповісти
навіщо? Одного бомбардувальника B-52 вистачить зруйнувати наприклад Воронеж, далі він поповнює запас і повертається за іншим містом. Це вже літаки на добивання коли ППО рф буде знищена бомбардувальниками B-1, b-2 та крилатими ракетами томогавк, хармами.
показати весь коментар
21.03.2019 10:07 Відповісти
у тебя слюна капнула )
показати весь коментар
21.03.2019 11:02 Відповісти
що Воронеж шкода? Це ваше майбутне буде якщо путлер не змінить курс.
показати весь коментар
21.03.2019 11:06 Відповісти
"ядерных" це як ...ядрами бросаются ?
показати весь коментар
21.03.2019 09:42 Відповісти
Ne oni kraskoj zapolneny bomby brasajet.Na vojenix poligonax ucitsia.Jesly budet nado udaryt i po rosije neperezyvajte
показати весь коментар
21.03.2019 09:48 Відповісти
Вот те на.
США перекинули в Європу шість ядерних бомбардувальників B-52 - Цензор.НЕТ 731
показати весь коментар
21.03.2019 10:14 Відповісти
пуйловы яйцы полураспадаются?
показати весь коментар
21.03.2019 10:28 Відповісти
Як?! Знову??
показати весь коментар
21.03.2019 09:54 Відповісти
"Цензор" вы хотьл вычитываете , что пишите?
"...шесть ядерных бомбардировщиков Б-52..."
Б-52 (в зависимости от модификации) является носителем ядерного оружия либо КРВБ (крылатые ракеты воздушного базирования), либо свободнопадающих, или управляемых авиабомб.
Стыдно!!!!
показати весь коментар
21.03.2019 10:24 Відповісти
Всё вышеперечисленное - это смерть кацапам, так что пох
показати весь коментар
21.03.2019 10:54 Відповісти
Вам без разницы что напишут, лишь бы "смерть врагам". Кого-то этим Вы мне напоминаете. Интересно, кто бы это мог быть...
показати весь коментар
21.03.2019 11:23 Відповісти
А смерть агрессору - это плохо? Чем плох ужмуреный кацап, пришедший на Украинскую землю убивать Украинцев?
показати весь коментар
21.03.2019 11:28 Відповісти
Нда. Посыл Вы мой не поняли. Ну да ладно. С этим Вам же жить.
показати весь коментар
21.03.2019 11:36 Відповісти
А кацапам гнить
показати весь коментар
21.03.2019 11:42 Відповісти
в любом случае веры юрику куда меньше, нежели заморским дипломатам
показати весь коментар
21.03.2019 10:25 Відповісти
блин, темой промазал
показати весь коментар
21.03.2019 10:25 Відповісти
Нехай ще до Чугуева завітають, зустрінемо, може і базу нову відбудуємо!!!)))
показати весь коментар
21.03.2019 11:05 Відповісти
Бог в помощь! (с).
Храни Боже Америку и Украину!
показати весь коментар
21.03.2019 11:21 Відповісти
А Европу?
показати весь коментар
21.03.2019 11:23 Відповісти
Британию - как мощнейшего союзника США!
А остальная европа - к сожалению не помнит добро. До тех пор, пока грязный сапог руSSкого орка не пройдет по ней.
показати весь коментар
21.03.2019 11:36 Відповісти
Вот здесь стало интересно. Чье,простите, добро?
показати весь коментар
21.03.2019 12:42 Відповісти
США перекинули в Європу шість ядерних бомбардувальників B-52 - Цензор.НЕТ 2133
показати весь коментар
21.03.2019 12:50 Відповісти
Ну-ну, фальшивки-то не распространяйте. Вот оригинал:
США перекинули в Європу шість ядерних бомбардувальників B-52 - Цензор.НЕТ 8274
показати весь коментар
21.03.2019 13:21 Відповісти
Как раз ты запостил фальшивку. На плакате изображены советский бомбардировщик Ту-2 и НЕМЕЦКИЙ Do 17 Z-2. Форма остекления кабины немецкого бомбардировщика не даст его спутать ни с чем другим. В Британии самолетов с такими характерными очертаниями не было.

США перекинули в Європу шість ядерних бомбардувальників B-52 - Цензор.НЕТ 3561
показати весь коментар
21.03.2019 13:28 Відповісти
США перекинули в Європу шість ядерних бомбардувальників B-52 - Цензор.НЕТ 7129
показати весь коментар
21.03.2019 13:33 Відповісти
И где характерные для Dornier и подчеркнутые на плакате рубленные углы остекления кабины? Ты лишь подтвердил, что на плакате именно Dornier Do 17 Z-2, с чем тебя и поздравляю
показати весь коментар
21.03.2019 13:36 Відповісти
Ну что же, переубеждать не буду. Значит это ваши предки лобызались с фашистами.
показати весь коментар
21.03.2019 13:46 Відповісти
Как раз ваши

США перекинули в Європу шість ядерних бомбардувальників B-52 - Цензор.НЕТ 2268
показати весь коментар
21.03.2019 13:53 Відповісти
США перекинули в Європу шість ядерних бомбардувальників B-52 - Цензор.НЕТ 5151
показати весь коментар
21.03.2019 13:53 Відповісти
США перекинули в Європу шість ядерних бомбардувальників B-52 - Цензор.НЕТ 5534
показати весь коментар
21.03.2019 13:54 Відповісти
Ну от і апять путен фсех переіграл...
показати весь коментар
21.03.2019 14:54 Відповісти
Даєш три Б-52 в Україну !
показати весь коментар
10.01.2020 12:08 Відповісти