10259 відвідувачів онлайн
8 173 29

Назарбаєв перед відставкою поговорив із Путіним

Назарбаєв перед відставкою поговорив із Путіним

Перший президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв перед тим, як оголосити про свою відставку, мав телефонну розмову з Путіним. Саме йому він першим сказав про своє рішення. На сайті Кремля інформацію про розмову вирішили не розміщувати.

Про це журналістам повідомив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС.

Пєсков підкреслив, що Назарбаєв не погоджував кандидатуру свого наступника Касим-Жомарта Токаєва на посаді президента Казахстану з Путіним.

"Ні, Нурсултан не радився і, безумовно, про це не могло бути й мови", - сказав Пєсков. "Він вважав за можливе проінформувати президента Росії про те, що стало надбанням громадськості буквально через кілька годин згодом. Це, напевно, така данина особливим союзницьким, дружнім відносинам наших двох країн і особливим особистим взаєминам Назарбаєва і Путіна", - пояснив прес-секретар.

Пєсков також пояснив, чому інформації про телефонну розмову Назарбаєва і Путіна немає на офіційному сайті Кремля. "Розмова мала особливий характер. Назарбаєв вважає за можливе заздалегідь повідомити Путіна про своє рішення, і ми вважали коректним зробити так, щоб казахстанські партнери самі дали інформацію про розмову в тому обсязі, в якому вони вважатимуть за необхідне", - сказав він.

Нагадаємо, перший президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв заявив у вівторок, 19 березня, що складає з себе повноваження глави держави. Водночас він залишиться головою Ради безпеки республіки, головою партії "Нур Отан" ("Світло Вітчизни"), членом Конституційної ради.

Обов'язки президента прийняв на себе колишній спікер парламенту Касим-Жомарт Токаєв. Через кілька годин після того, як він склав присягу, столицю Казахстану перейменували з Астани в Нурсултан на честь першого президента.

Топ коментарі
+7
А тебе так хотелось, чтоб тож к *****, ПУтриот?
показати весь коментар
21.03.2019 15:47 Відповісти
+4
А ты курьер или телефонистка?
показати весь коментар
21.03.2019 15:56 Відповісти
+3
к стати когда я вчера написал что русня устраивала и казахам голодомор а вечером спосмотрел зарусляченую передачу времяпокажет там удмурты начали блеять что проклятый госдеп начинает ссорить казахов с рускими лудьми , и сослались суки на мой пост. И прикол в том что сам факт устроенного русней голода они не отрицали, но они начали сраться от слов казахский голодомор.
показати весь коментар
21.03.2019 15:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А тебе так хотелось, чтоб тож к *****, ПУтриот?
показати весь коментар
21.03.2019 15:47 Відповісти
З Пуйлом він по телефону розмовляє,та листи через Медведчука передає.
показати весь коментар
21.03.2019 15:48 Відповісти
А ты курьер или телефонистка?
показати весь коментар
21.03.2019 15:56 Відповісти
Листоноша Медведчук,а телефоністки були ще при чЛенінє,по суті є що відповісти,соєвий шакаладник?
показати весь коментар
21.03.2019 15:59 Відповісти
Я фантазии не обсуждаю. Когда придёшь не с фантазиями, а с фактами - тогда и поговорим.
показати весь коментар
21.03.2019 16:02 Відповісти
Наверное сказал мол Вован вали тоже пока не вальнули..
показати весь коментар
21.03.2019 15:42 Відповісти
к стати когда я вчера написал что русня устраивала и казахам голодомор а вечером спосмотрел зарусляченую передачу времяпокажет там удмурты начали блеять что проклятый госдеп начинает ссорить казахов с рускими лудьми , и сослались суки на мой пост. И прикол в том что сам факт устроенного русней голода они не отрицали, но они начали сраться от слов казахский голодомор.
показати весь коментар
21.03.2019 15:45 Відповісти
Де можно побачити твій пост,про казахський Голодомор?
показати весь коментар
21.03.2019 15:50 Відповісти
это вчера было в теме про уход назарбабая.
показати весь коментар
21.03.2019 15:52 Відповісти
можешь сослаться на меня. был в Казахстане несколько раз, больше всего в детстве, на все лето. старые казахи, которые остались живы при голодоморе, рассказывали что происходило. по большому счету ничего нового, отличного от Украины. но тогда воспринимал как сказку. отобрали весь скот, потом пришли за зерном, потом вырубили все фруктовые деревья. так же везде валялись трупы, когда то толстенные баи ходили с кожей от живота висевшей до колен. толстый усохнет, худой сдохнет. был знаком с правнучкой того самого Медеу, по фамилии которого назвали спортивный центр. это был богатый казах, который создал Алмату в нынешнем виде 150 лет назад. забрали все, уничтожили все, и разорили.
показати весь коментар
21.03.2019 16:33 Відповісти
Прям эпидемия у старых генсеков.То Лукашенко ездил,теперь этот пердущенко Назарбаев.Кто следующий?Кто там ещё из старых пердунов по бывшим республикам президенствует?
показати весь коментар
21.03.2019 15:46 Відповісти
Хм.. А як же вчора тут деякі писали, що це був самостійний політик і на ***** вв не рівнявся.?
показати весь коментар
21.03.2019 15:46 Відповісти
соевые шныри и писали.
показати весь коментар
21.03.2019 15:47 Відповісти
А мені здалося, що це прихильники зе і ю.
показати весь коментар
21.03.2019 15:51 Відповісти
А Петро вже поговорив з Пуйціним?Чи ще є час до забігу до Ростова?
показати весь коментар
21.03.2019 15:47 Відповісти
Лучше так... А мог в Ростов поехать -- в один конец...
показати весь коментар
21.03.2019 15:48 Відповісти
"Это русофобия!"
Пропагандистка Кремля обиделась на Польшу за игнор Путина
показати весь коментар
21.03.2019 15:49 Відповісти
З путіним він розмовляв до 2014р а після окупації Криму і Донбасу він розмовляв з хуцйлом.
показати весь коментар
21.03.2019 15:50 Відповісти
Назарбаєв перед відставкою поговорив із Путіним - Цензор.НЕТ 5957
показати весь коментар
21.03.2019 15:51 Відповісти
***** россии.Пусть ловит бомбардировщики,а не рассказует,как голода переименовать
показати весь коментар
21.03.2019 16:03 Відповісти
Назарбаєв перед відставкою поговорив із Путіним - Цензор.НЕТ 7841
показати весь коментар
21.03.2019 16:22 Відповісти
а когда Токаев уйдет, скажут, что Токио уже есть, по этому остается название города Нурсултан
показати весь коментар
21.03.2019 16:47 Відповісти
Назарбаєв перед відставкою поговорив із Путіним - Цензор.НЕТ 9170
показати весь коментар
21.03.2019 16:25 Відповісти
Юлдасятина
показати весь коментар
21.03.2019 16:58 Відповісти
типа: СПРОСИЛ РАЗРЕШЕНИЯ?
показати весь коментар
21.03.2019 16:53 Відповісти
Мог бы на последок и ****** назвать -- ведь хотелось же , чёрт возьми !
Уверен , что хотелось ***** назвать ****** !
показати весь коментар
21.03.2019 16:58 Відповісти