9870 відвідувачів онлайн

Гриб не виживе за ґратами, - батько українського політв'язня

Гриб не виживе за ґратами, - батько українського політв'язня

Єдина надія, що політв'язня Павла Гриба обміняють.

Український політичний в'язень Павло Гриб, якого сьогодні Північно-Кавказький окружний військовий суд у російському Ростові-на-Дону незаконно засудив до 6 років позбавлення волі, не виживе за ґратами. Про це в коментарі УНІАН сказав батько політв'язня Ігор Гриб, передає Цензор.НЕТ.

"Те, що попросив прокурор, те суд і затвердив", - заявив він.

За словами батька, таке рішення було очікуваним.

"Ми не очікували жодних людських рішень, я маю на увазі якихось виправдувальних рішень. Такий вирок був цілком прогнозований", - додав батько.

"Єдина надія - що його обміняють, оскільки він не виживе за ґратами. Павло, коли на суді був, у нього трималася висока температура. Павлу не те що медичну допомогу не надавали в залі суду, навіть температуру не міряли. На всі останні засідання суд викликав швидку допомогу. Про що далі можна вести мову", - наголосив він.

"Де ви бачили якісь гуманні дії з боку РФ? Я, наприклад, аналізував, я не пам’ятаю такого. Хотілося б вірити. Але вирок є", - додав батько політв’язня.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Українця Павла Гриба засудили до 6 років ув'язнення в РФ

Нагадаємо, Ігор Гриб заявив про викрадення спецслужбами РФ його сина Павла в Білорусі: "ФСБ виманила Павла в Гомель під виглядом зустрічі з дівчиною і затримала". Павло Гриб 24 серпня 2017 року виїхав на зустріч із дівчиною, із якою до цього спілкувався лише через соцмережі, у Білорусь. Після цього зник.

Коли Ігор прибув до Білорусі, йому повідомили, що його сина оголосили в розшук за ініціативою ФСБ РФ. Прикордонні відомства Білорусі відмовилися повідомити батькові будь-яку інформацію про його сина. Батько Павла впевнений, що спецслужби РФ провели цю операцію з метою виманити його сина в Білорусь і "надіти на нього там наручники за пости в соцмережах". Водночас Державна прикордонна служба України офіційно підтвердила факт перетину Павлом Грибом кордону з Білоруссю.

7 вересня 2017 року директор Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич повідомив, що 19-річний громадянин України Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії в Краснодарі.

За даними російських ЗМІ, слідчі вважають Павла Гриба нібито прихильником забороненої в Росії екстремістської організації УНА-УНСО і припускають, що він нібито схиляв знайому жительку Кубані підірвати саморобний вибуховий пристрій на випускній лінійці в сочинській школі.

22 березня суд у РФ ухвалив вирок українцю Павлу Грибу - 6 років ув'язнення.

Детально про те, із чого починалася ця історія, про суть справи і обвинувачення, а також про судове засідання читайте в статті "Не мали діти планів підривати школу!" Любовно-агентурна історія Павла Гриба".

Топ коментарі
+15
Сдохни, Путин! Сдохни, путинский режим! Сдохните все, кто поддерживает эту нечисть!
показати весь коментар
22.03.2019 11:25 Відповісти
+5
в муках...
показати весь коментар
22.03.2019 11:29 Відповісти
+4
На жаль, але першими на обмін ті, хто воював за Україну. Ще нам всім відомо, що путін не поспішає обмінювати людей, які будуть свідчити проти нього.
показати весь коментар
22.03.2019 11:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сдохни, Путин! Сдохни, путинский режим! Сдохните все, кто поддерживает эту нечисть!
показати весь коментар
22.03.2019 11:25 Відповісти
в муках...
показати весь коментар
22.03.2019 11:29 Відповісти
На жаль, але першими на обмін ті, хто воював за Україну. Ще нам всім відомо, що путін не поспішає обмінювати людей, які будуть свідчити проти нього.
показати весь коментар
22.03.2019 11:28 Відповісти
когда торговать с рашкой перестанем и визы введем?
показати весь коментар
22.03.2019 11:30 Відповісти
Я теж за це, але після виборів надія на це значно зменшиться.
показати весь коментар
22.03.2019 11:32 Відповісти
ее и сейчас нет...
показати весь коментар
22.03.2019 11:33 Відповісти
и не было
показати весь коментар
22.03.2019 11:34 Відповісти
У Вас не було, а у мене ще є. Вже є ускладнений режим з росією і значне зменшення товарообігу. Якщо прийде юля (не бажаю цього), то тоді дійсно надії не буде.
показати весь коментар
22.03.2019 11:42 Відповісти
Росія постачатиме газ до Угорщини в обхід України
https://www.dw.com/uk/ https://www.dw.com/uk/росія-постачатиме-газ-до-угорщини-в-обхід-україни/a-48016591?maca=ukr-rss-ukrnet-ukr-all-3816-xml
показати весь коментар
22.03.2019 11:46 Відповісти
Вибуховий пристрій кинули в приміщення з правоохоронцями.

В ніч проти 22 березня невідомі особи кинули гранату в поліцейську будку біля Німецький моряк організував протест під посольством РФ у Києві Німецький моряк організував протест під посольством РФ у Києві посольства РФ в Афінах.

Про це пише ТАСС з посиланням на слова прес-аташе посольства РФ Василь Гаврилов.

"Невідомі особи, проїжджаючи приблизно о 03:30 ранку на мотоциклі близько консульського відділу посольства, кинули вибуховий пристрій, імовірно, гранату в поліцейську будку. Пристрій вибухнув. Будці завдано незначної шкоди. Ніхто не постраждав", - сказав Гаврилов.

Представник російського посольства зазначив, що інцидент стався в афінському районі Халандри, де розташований консульський відділ посольства.

"Будка знаходиться поруч з будівлею консульського відділу. Вибуховий пристрій було кинуто прямо до будки, яка розташована не на території диппредставництва, а на вулиці", - додав він.

За словами Гаврилова, район навколо консульського відділу оточила поліція. Правоохоронці Греції розпочали розслідування.

Нагадаємо, наприкінці лютого в Чорногорії У Чорногорії невідомий жбурнув гранату у посольство США й підірвав себе У Чорногорії невідомий жбурнув гранату у посольство США й підірвав себе чоловік жбурнув гранату у посольство США, а потім підірвав себе. Унаслідок вибуху гранати ніхто з працівників дипустанови не постраждав. https://tsn.ua/svit/pid-posolstvom-rf-v-afinah-pidirvali-granatu-1316175.html
показати весь коментар
22.03.2019 11:29 Відповісти
кацапія орська середньовічна імперія,
яка керується кгбістом ******...і ціль орків - тримати заручників,
що би була можливість вести переговори з Заходом з позиції "сили"
Україні треба кожен день доводити нелюдську суть кацапії всьому світу!!!
показати весь коментар
22.03.2019 11:32 Відповісти
Даже незнаю что и сказать,печально все при полном попустительстве наших властей
показати весь коментар
22.03.2019 11:36 Відповісти
А что, власть его туда потр. посылала?
Нормальные люди должны понимать и осознавать, куда они едут и что их может там ожидать. Украине нужно вызволять тех, кто ее на фронте защищал, а не почухать письку поехал.
показати весь коментар
22.03.2019 11:47 Відповісти
Если ФСБ при попустительстве или поддержке наших властей действительно похитили Гриба - это очень печально и отвратительно!
показати весь коментар
22.03.2019 11:38 Відповісти
Є також у вас інші випадки.
показати весь коментар
22.03.2019 11:43 Відповісти
Наивный белаРусский раб. У вас нет правительства, вас за газовую ширку давно уже продали кацапам!
показати весь коментар
22.03.2019 11:47 Відповісти
А кто такой Гриб, чтобы его специально похищать и столько возни вокруг него создавать? Вон даже за Сенцова уже почти забыли, а тут Гриб, да еще и "политзаключенный", оказывается. Так кто Сенцов, а кто Гриб.
показати весь коментар
22.03.2019 11:49 Відповісти
а если Мертветчука прикрыть??? или на крайняк Новинского...
показати весь коментар
22.03.2019 11:52 Відповісти
У суки православной неприкосновенность депутатская, а на мертвечука официально ничего нету, потому как тот - грамотный юрист и все делает так, чтобы комар носа не подточил. Отака херня получается.
показати весь коментар
22.03.2019 11:59 Відповісти
Он станет примером остальным дурачкам которые захотят потрахать кацапок!
показати весь коментар
22.03.2019 11:45 Відповісти
Хотелось бы надеяться на это.
показати весь коментар
22.03.2019 11:51 Відповісти
ну.. с другой стороны каждый бык отвечает за свои яйца сам... если в башне по**нь то пусть едут. Вот только лично меня уже напрягают душераздирающие истории таких кретинов как Гриб!
показати весь коментар
22.03.2019 11:53 Відповісти
И я об том.
показати весь коментар
22.03.2019 11:56 Відповісти
грибы вообще долго не живут.
показати весь коментар
22.03.2019 12:00 Відповісти
Гореть в аду уродливому кремлевскому окурку. И всем вообще кацапским кацапам...
показати весь коментар
22.03.2019 12:17 Відповісти
"Гриб не выживет за решеткой..."

А в койке с ФСБшной б...дью ему было бы хорошо?
показати весь коментар
22.03.2019 12:36 Відповісти
В какой койке? И что это за версия "было бы"...Хорошо было бы если бы у тебя были мозги!
показати весь коментар
22.03.2019 13:03 Відповісти