10112 відвідувачів онлайн

За час російської агресії загинуло 2 956 українських військовослужбовців, - Порошенко

За час російської агресії загинуло 2 956 українських військовослужбовців, - Порошенко

Внаслідок російської агресії проти України загинуло близько 3 тисяч українських військовослужбовців і близько 10 тисяч мирних жителів.

Про це заявив президент України Петро Порошенко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"2 956 українських воїнів віддали своє життя, захищаючи українську землю від російської агресії", - сказав Порошенко. Також, за його словами, за роки агресії Росії загинуло близько 10 000 мирних жителів.

Президент нагадав, що Україна ніколи не мала територіальних претензій до будь-кого зі своїх сусідів. При цьому Порошенко підкреслив, що Росія, коли Україна була позаблоковою державою, "підло, підступно, незаконно" окупувала Крим і вторглася на українську землю.

Топ коментарі
+7
Попіаритися навіть на смерті. Пепа не міняється.
показати весь коментар
22.03.2019 21:30 Відповісти
+7
Илловайск, Дебальцево, почему до сих пор виновные в гибели солдат гуляют на свободе.
показати весь коментар
22.03.2019 21:34 Відповісти
+7
Добровольці могли звільнити окуповані територіі. Але, на чому ж би тоді заробляв пєтя, свинарчук і його синочок? Пєті це не вигідно. Тому пєтя принижує, саджає і знищує всіх хто не купляється
Пєтя йде на другий термін, задіючи автозаки. Пєтя йде на другий термін, бо є барани, які ЗАВЖДИ будуть бити чолом царю Навіть якщо цар голий.
показати весь коментар
22.03.2019 21:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
страшные цыфри, но к мирных людям причислил и добровольцев.
показати весь коментар
22.03.2019 21:30 Відповісти
Попіаритися навіть на смерті. Пепа не міняється.
показати весь коментар
22.03.2019 21:30 Відповісти
Илловайск, Дебальцево, почему до сих пор виновные в гибели солдат гуляют на свободе.
показати весь коментар
22.03.2019 21:34 Відповісти
фамилии в студию, кстати, а почему за одного из возможных вы голосовали как за дипутата, такой с толи мордой толи ...., невозможно отличить, как там, семён или как то так.
показати весь коментар
22.03.2019 21:38 Відповісти
Добровольці могли звільнити окуповані територіі. Але, на чому ж би тоді заробляв пєтя, свинарчук і його синочок? Пєті це не вигідно. Тому пєтя принижує, саджає і знищує всіх хто не купляється
Пєтя йде на другий термін, задіючи автозаки. Пєтя йде на другий термін, бо є барани, які ЗАВЖДИ будуть бити чолом царю Навіть якщо цар голий.
показати весь коментар
22.03.2019 21:38 Відповісти
....... https://www.bbc.com/ukrainian/features-russian-43836776 Многие добровольцы, воевавшие в добробатах в 2014-2015 годах, до сих пор остаются непризнанными. Их количество, по разным подсчетам, может достигать трех тысяч. Часть из них погибли или стали инвалидами, но их семьи не получают помощи от государства, ведь статус участников боевых действий (УБД) эти люди по разным причинам оформить не смогли. ....
показати весь коментар
22.03.2019 21:38 Відповісти
Якщо Бог не дає ради тому, що відбувається, він допускає війну, щоб знищувати... Хотіли воювати, най воюють... тільки з жінкою з двома дітьми воювати то круто... а от з Путіним байки щодо психічних захворювань і крадіжок не проходять... тут потрібно відповідати за злочини і молдаван кегебістів Фільо і бандюг Зубиків, і судді Овсієнка А., мафії Кононенко, що віджимають батьківську і дідівську домівку, за знущання над батьками і братом, за смерть чоловіка задля моєї рідної землі і хати!!! Доки буде наявна злочинність поліції і управління, доти буде війна. А це не допоможе, буде - ядерна. стріляти ту брехливу шизануто-дебілкувату молдаво-українську падлоту за геноцид, репресії і мародерство… цих деградованих тварюк тільки винищувати... тут більше нічим не допоможеш.

https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/2665556-za-cas-agresii-rosii-zaginuli-2956-ukrainskih-vijskovih.html?fbclid=IwAR0Rqk4vrlR3RSG1XQzgaAm6l1f-OYUpXru3DDhIcCWK7kpqoDIEwNiMbdo
показати весь коментар
22.03.2019 21:39 Відповісти
Да нет, что то мало верится, что 3 тысячи военнослужащих погибло, в действительности на много больше.
показати весь коментар
22.03.2019 21:43 Відповісти
чому з запарєбріком і досі дипвідносини не розірвано і кордон не перекритий?
показати весь коментар
22.03.2019 22:10 Відповісти
Даже по новостям на этом сайте видно, что больше, потому что официальная сводка не совпадает с новостями. В официальной сводке нет смертей, которые считают не боевыми - самострел, разборки, ДТП, болезни (умер боец в окопе от разрыва сердца - в статистике его смерти нет), порыв на мине и др. Нет в статистике не оформленных бойцов, а их первое время очень много было. Не в статистике умерших позже в больницах от ран. Нет в статистике смертей на полигонах при подготовке к отправке на Донбасс - но это тоже смерти, связанные с войной, ведь иначе этих солдат не призвали бы, или бы они сами не пошли на контракт, и не погибли бы. Так что смертей в связи с войной гораздо больше, чем показано в официальной статистике.
показати весь коментар
23.03.2019 00:10 Відповісти
Брешет. Погибших намного больше.
показати весь коментар
23.03.2019 03:54 Відповісти
Представьте документы.
Иначе это пустой трёп.
показати весь коментар
24.03.2019 16:01 Відповісти