12773 відвідувача онлайн
11 554 422

Саме за щирої підтримки Порошенка українська команда дуже вдало виступила в Лізі націй, - глава ФФУ Павелко

Саме за щирої підтримки Порошенка українська команда дуже вдало виступила в Лізі націй, - глава ФФУ Павелко

Глава Федерації футболу України Андрій Павелко відзначив заслугу президента України Петра Порошенка в хороших результатах збірної України в Лізі націй.

Про це глава ФФУ написав на своїй сторінці в Фейсбук, інформує Цензор.НЕТ.

"Увага глави держави завжди дуже важлива для збірної України, і восени саме за щирої підтримки Президента країни українська команда дуже вдало виступила в Лізі націй і домоглася перемоги в своїй групі!" - написав Павелко.

Глава ФФУ висловив упевненість, що "наш футбол і наша країна перебувають на правильному шляху".

Топ коментарі
+99
Та й весна, йому дякуючи, яка тепла...
показати весь коментар
24.03.2019 18:51 Відповісти
+79
Да и солнце завтра с утра встанет при искренней поддержке Шоколаднейшего.
показати весь коментар
24.03.2019 18:52 Відповісти
+73
Також, завдяки сприяння Петра Порошенка, минулого року вродили яблука. А цибулі не посприяв.
показати весь коментар
24.03.2019 18:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 5 з 5
Нам солнца не надо
Барыга нам светит
показати весь коментар
24.03.2019 22:05 Відповісти
Саме за щирої підтримки Порошенка українська команда дуже вдало виступила в Лізі націй, - глава ФФУ Павелко - Цензор.НЕТ 3711
показати весь коментар
24.03.2019 22:09 Відповісти
Петя стоял в воротах и ловил плюхи форвардов. Слава шоколадному голкиперу!
показати весь коментар
24.03.2019 22:38 Відповісти
Прошла весна, настало лето.
Спасибо партии за это!
показати весь коментар
24.03.2019 22:38 Відповісти
Скажу більше. Пам'ятаєте як "Реал" у Києві переміг у фіналі "Ліверпуль"?..
Так-от, це лише завдяки ЙОМУ.
показати весь коментар
24.03.2019 22:45 Відповісти
Подлизнул хорошо....
показати весь коментар
24.03.2019 22:52 Відповісти
Подлизнул хорошо....
показати весь коментар
24.03.2019 22:52 Відповісти
Прошла зима, настало лето
Спасибо партии за это
Если бы не сладчайший то и солнце не взошло бы.
Почти Северная Корея.
Саме за щирої підтримки Порошенка українська команда дуже вдало виступила в Лізі націй, - глава ФФУ Павелко - Цензор.НЕТ 9472
показати весь коментар
24.03.2019 23:02 Відповісти
Все меньше и меньше отличий между правлением Пороха и Путлера.
показати весь коментар
24.03.2019 23:14 Відповісти
скільки гольових віддав?
показати весь коментар
25.03.2019 00:01 Відповісти
Ах , вот оно в чём дело .)))))) Вот , шо с людЯми Томос животворящий творит ... Не блевоту тянет от подобных изрыганий павелки . Жополиз хренов .
показати весь коментар
25.03.2019 00:13 Відповісти
Ржу не могу!!!! Да здравствует Ким Чен Порох Ын!!!!
показати весь коментар
25.03.2019 00:33 Відповісти
когда то каськив уже лизал у януковича. место занято
показати весь коментар
25.03.2019 01:17 Відповісти
ай да павелко... совсем ума лишился... как и вся украинская власть... но перед смертью не надышишься... осталось 7 дней...
показати весь коментар
25.03.2019 04:02 Відповісти
Вот вам и ЖОПО ЛИЗ при власти!!! Его место на нарах !
показати весь коментар
25.03.2019 06:50 Відповісти
За какое место он его держал поддерживал?
показати весь коментар
25.03.2019 07:58 Відповісти
Ну, если Киев в Петроград переименовать не получится, то хоть так (постарался, сделал, что смог)!
показати весь коментар
25.03.2019 08:01 Відповісти
Гол с подачи Буряка забивает Балтача
Это - личная заслуга Леонида Ильича!
показати весь коментар
25.03.2019 08:33 Відповісти
Каждый переживающий за свою жопу коррупционер считает своим долгом вылизать зад самого главного презика перед выборами
показати весь коментар
25.03.2019 08:45 Відповісти
У президента не 100 тисяч рук, але щось подібне до Шиви він має і саме тому скрізь встигає.
показати весь коментар
25.03.2019 13:55 Відповісти
И неуклонно растьот процент жиров у масле...(с) ЛП
показати весь коментар
25.03.2019 14:40 Відповісти
Ну вот, декомммунизировали, декомммунизировали и выдекоммунизировались.
показати весь коментар
25.03.2019 16:39 Відповісти
Сторінка 5 з 5