9986 відвідувачів онлайн
17 570 163

Заклики до заміни американського посла в Україні Йованович наростають, - Трамп-молодший

Заклики до заміни американського посла в Україні Йованович наростають, - Трамп-молодший

Син президента США Дональд Трамп-молодший закликав відкликати з посади посла США в Україні Марі Йованович через її критичні заяви на адресу адміністрації Трампа.

Про це він написав у своєму Twitter, інформує Цензор.НЕТ.

"Нам потрібно більше Річардів Гренеллів, а менше цих жартівників серед послів. Заклики до заміни американського посла Обами в Україні наростають", - написав він.

Заклики до заміни американського посла в Україні Йованович наростають, - Трамп-молодший 01

Зазначимо, що Річард Гренелл - посол США в Німеччині з 2018 року. Через місяць після призначення його викликали в МЗС Німеччини у зв'язку з його скандальними висловлюваннями, що прозвучали в інтерв'ю ультраправого інформаційного ресурсу Breitbart News, повідомляє DW. У ньому американський посол у Німеччині заявив, що хотів би зміцнення консервативних сил у Європі. А також схвально відгукнувся про зростання популярності європейських консерваторів у результаті "невдалої політики лівих".

Як пише УНІАН з посиланням на DailyWire, скандал навколо посла США в Україні набрав обертів останнім часом після того, як ЗМІ опублікували лист колишнього конгресмена Піта Сешнса до державного секретаря Майка Помпео. У цьому листі, датованому травнем 2018 року, Сешнс запевняє, що має докази того, що Йованович в Україні критикує адміністрацію президента США Дональда Трампа і запевняє, що його скоро знімуть з посади за допомогою імпічменту.

Джерело в Білому домі розповіло виданню про те, що Трамп працює над звільненням Йованович уже майже рік. "Президент Трамп намагається прибрати цей пережиток Обами... вже більше року. Він кілька разів вимагав її звільнення, але вона все ще залишається", - зазначило джерело.

Нагадаємо, в інтерв'ю американському виданню The Hill генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що посол США Йованович на першій їхній зустрічі передала йому список осіб, яких не можна переслідувати. У Державному департаменті США назвали твердження Луценка про отримання такого списку "цілковитою вигадкою".

Топ коментарі
+52
"Сын президента США Дональд Трамп-младший" - это очень высокопоставленная должность, примерно как "Сын президента Украины Алеша-бледная-немочь", или как "Сын Бывшего президента Саша-стоматолог".
показати весь коментар
25.03.2019 00:44 Відповісти
+31
Призывы к замене американского посла США в Украине Йованович нарастают, - Трамп-младший - Цензор.НЕТ 8123
показати весь коментар
25.03.2019 00:39 Відповісти
+28
А шо там у Трампа с внуками?Они заявлений ни каких не хотят сделать.Мазу за деда потянуть...
показати весь коментар
25.03.2019 00:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Та потому что госпожа посол так заигралась с Лещенком и Шабуниным в борьбу с коррупцией, что не заметила как они сами стали коррупционерами. Ну или не хочет замечать и ей важно только лоббирование своих интересов
показати весь коментар
25.03.2019 10:32 Відповісти
а вон кто Луценко "надоумил"
показати весь коментар
25.03.2019 03:54 Відповісти
Дегенерата невозможно "надоумить", но можно что то пообещать взамен.
показати весь коментар
25.03.2019 04:09 Відповісти
а это кто?? "призвал"..... у них тоже есть "сын президента"??
показати весь коментар
25.03.2019 05:11 Відповісти
Ну, не такая важная должность, как "Лёша-Миномётчик" или "Саша-Стоматолог", но всё же...)))
показати весь коментар
25.03.2019 06:18 Відповісти
... заполнили информационный вакуум (в политикуме впору святых выноси) ... но в США в отличии от ************* есть традиции служения своей Батькивщине.
показати весь коментар
25.03.2019 05:25 Відповісти
Призывы к замене американского посла в Украине Йованович нарастают, - Трамп-младший - Цензор.НЕТ 1727
показати весь коментар
25.03.2019 05:57 Відповісти
Дайте денег, оружия, и меняйте!)
показати весь коментар
25.03.2019 06:27 Відповісти
Это только конченый Обама мог назначить послом в Украину, украиноненависника!! Да ещё в период войны с Россией!!!
Напоминаю, что именно Мари Йованович инициировала раследования в США, дел о Кольгугах!! Дела Гонгадзе!!! И было это ещё при Кучме!!!!
Йованович явно не друг Украины!!!
показати весь коментар
25.03.2019 06:33 Відповісти
Все, что связано с обеспокоенной мартышкой Обамой для нас нездраво пахнет. А эта мымра его верная прихлебательница.
показати весь коментар
25.03.2019 09:57 Відповісти
Все становится ясней. Трамп ъхотел убрать чиновника назначеного Обамой. Луценко с Петром за лояльность на ура. Папины помощницы
показати весь коментар
25.03.2019 06:35 Відповісти
Шота у трампа на джоб ни грэчки ни масла..... тугрики этот жлоб и подавно не даст.... а так да -
два дебила это сила.................
показати весь коментар
25.03.2019 06:40 Відповісти
папку обидели!..... ссор из избы - американофобы!....
показати весь коментар
25.03.2019 06:41 Відповісти
Сын Трампа призывает.(отличный семьянин)Госдеп тоже призывает.((изощренная машина всего государства) Делайте ставки господа.
показати весь коментар
25.03.2019 06:47 Відповісти
соевый стукач
показати весь коментар
25.03.2019 07:04 Відповісти
Син президента? А що думає його внук чи собака не поцікавились? Триндець, не президенство, а сімейне підприємство.
показати весь коментар
25.03.2019 07:16 Відповісти
Наближається чергова річниця Харківських угод 2010, які так палко підтримав Порошенко.
А от Тимошенко була категорично проти. Навіть підписи зібрала але Литвин відмовився скликати позачергове засідання.
Призывы к замене американского посла в Украине Йованович нарастают, - Трамп-младший - Цензор.НЕТ 745
показати весь коментар
25.03.2019 07:37 Відповісти
Для чого Ви брешете? Чи це іржання і я просто неправильно зрозумів?
показати весь коментар
25.03.2019 08:37 Відповісти
СМАКУЙТЕ - https://24tv.ua/poroshenko_harkivski_ugodi__mistetstvo_kompromisu_n67669
показати весь коментар
25.03.2019 15:39 Відповісти
Добре. Але де там палка підтримка?
показати весь коментар
25.03.2019 15:43 Відповісти
Тоб то підтримка не рахується, рахується тільки палка підтримка? Чи може нічого сказати по суті, а треба?
показати весь коментар
25.03.2019 16:16 Відповісти
Ви про себе? Аби щось бовкнути? Може я неуважно читав, тоді дайте мені цитату зі словом "підтримую" від ПП.
показати весь коментар
25.03.2019 21:00 Відповісти
Спаный клоун передергивающий факты. На хер пшел троль кацапский. Баба Юля стояла в первых ряжах за слив Украны касапам
показати весь коментар
25.03.2019 08:45 Відповісти
Америка помогла Украине и много, но надо шагать дальше и заменять людей с неактуальным мышлением. Эта затянувшаяся война должна иметь продолжение к миру, а не консервации. Обама был осторожным и нерешительным....
показати весь коментар
25.03.2019 07:51 Відповісти
То Зеленський таки правий, коли говорить про мирні перемовини?
показати весь коментар
25.03.2019 07:56 Відповісти
а кто это такой и умеет ли он что то самостоятельно говорить, планировать, делать выводы. Со всякого тупика есть несколько выходов, а не в ноги агрессору.
показати весь коментар
25.03.2019 08:01 Відповісти
Та ми бачили вже багато разів, як прахвисєАнали це робили.
показати весь коментар
25.03.2019 08:54 Відповісти
"Эта затянувшаяся война должна иметь продолжение к миру, а не консервации."

Весь план написан в Минских соглашениях. Зависит не только от нас.
показати весь коментар
25.03.2019 08:27 Відповісти
наростают мечтах соевых ублюдков по уши замазаных в фальсификациях...но вы до выборов от неё не избавитесь и её слова станут вам приговором!
показати весь коментар
25.03.2019 07:58 Відповісти
у ліберастика пердак горить?
А не пуй було послисі по парадам ********** у Києві розгулювати.
показати весь коментар
25.03.2019 08:15 Відповісти
чисто кацапское висказывани, сразу видно "руSSкий дух" точнее запашок кацапстана в высказывании Багряного.
показати весь коментар
25.03.2019 08:56 Відповісти
а це вам на закусь, дерьмократи та ліберасти.
Мюллер дійшов висновку, що Трамп не скоював ніяких злочинів
https://www.unian.ua/world/10490802-myuller-diyshov-visnovku-shcho-tramp-ne-skoyuvav-niyakih-zlochiniv.html

Хай живе Трамп, Президент США 2016-2024 рр.
ліберасти, вбийтесь головою об стіну, доки вам не допомогли.
показати весь коментар
25.03.2019 08:18 Відповісти
Ні, просто як у банді, хтось здав, а хтось - ні.
показати весь коментар
25.03.2019 08:39 Відповісти
Это тот сын Трампа, который друг *****?
показати весь коментар
25.03.2019 08:22 Відповісти
Луценка шо-то знал !
показати весь коментар
25.03.2019 08:25 Відповісти
Луценка шо-то ***********!
показати весь коментар
25.03.2019 08:28 Відповісти
Меня интересует, где этот список сейчас? Почему до сих пор не опубликован, если он есть?
Кто его вообще кроме Луцика в состоянии белой горячки видел?
показати весь коментар
25.03.2019 14:29 Відповісти
Таки Україна цікава, раз посол тут не другорядна особа...
показати весь коментар
25.03.2019 08:34 Відповісти
Та она тупо вступается за свих любимых бороцв с коррупцией таких как Сытник. А то шо он уже сам участвует в схемах и развел коррупцию в НАБУ ее мало интересует
показати весь коментар
25.03.2019 10:34 Відповісти
ну да. странно было, что после сюжетов Бигуса, Йованович не выступила против Сытника и его зама. которые крышевали схемы в оборонке и брали за это откаты.
показати весь коментар
25.03.2019 10:41 Відповісти
Дивно тоді, що вона досі ще тут...
показати весь коментар
02.04.2019 18:09 Відповісти
Агент ***** Трампуша хочет врубать ответочку за Манафорта. Хорошо, что на него конгресс отдел смирительную рубашку.
показати весь коментар
25.03.2019 08:37 Відповісти
де-то так........ насчёт агента не уверен но чтото общее у них явно есть.......
показати весь коментар
25.03.2019 09:19 Відповісти
Это офигенно) за это чувство гордости за себя, за свое теперешнее положение в мире, мы и выберем Пороха опять
показати весь коментар
25.03.2019 08:41 Відповісти
Хи-хи-хи...
Резидент ФСБ работает послом США в Украине.
Демократия, блин.
показати весь коментар
25.03.2019 09:05 Відповісти
А ты как работал за доширак, так и работаешь.
показати весь коментар
25.03.2019 09:54 Відповісти
Вообще это прикольно - чубчик попрекает Украину шо у неё посол от штатов Йованович.............
шо курим..................... ???
показати весь коментар
25.03.2019 09:40 Відповісти
Не понимаю, к чему эта вонь вокруг перда какого-то трамплиновского мажора? Йованович еще до Нового года просилась у Госсекретаря США в отставку из-за проблем у родителей, но сам Помпео попросил ее остаться хотя бы до лета.
показати весь коментар
25.03.2019 09:54 Відповісти
Теперь всем понятно на чьей стороне воюют шоколадные в этой войне? Сын Трампа напрямую связан с ******. По отмашке Путина и Трампа Юга-плокулол набросился на Йованович. А вы думали армию случайно водили по котлам? Вы думали военные склады случайно взрывались по всей стране?
показати весь коментар
25.03.2019 09:57 Відповісти
Ну она уж сильно заигралась в Украине с этими всеми еврооптимистами, слишком много им позволила? даже декларации могут заполнять кое-как.
показати весь коментар
25.03.2019 10:09 Відповісти
Було діло, як Шабуні з ЦПК "забув" земельну ділянку вказати... з ким не буває, пам'ять всіх підводить)
показати весь коментар
25.03.2019 10:24 Відповісти
НУ поэтому Шабунин и выступал против того, чтобы "активисты" заполняли е-декларации. а то как потом объяснять откуда у них на счетах миллионы
показати весь коментар
25.03.2019 10:39 Відповісти
Фігня, м"яко кажучи, полягає в тому, якими брудними методами вирішили прибрати Посла і кого для цього використали.
Оце - справжня БІДА і ГАНЬБА для України.
показати весь коментар
25.03.2019 10:44 Відповісти
чмо мажорное решило покеровать заместь папы
показати весь коментар
25.03.2019 10:49 Відповісти
это тот младшенький ,кот.не особо одаренный??..это который в процессе развода с женой???
америкосы ОЧЕНЬ не довольны,что старшие детки трампампа вмешиваются в государственные дела и ведут себя как мажоры,это касается и Иванки кушнер (трамп).
Неожиданно,но самым достойным оказалась Мелания трамп.
показати весь коментар
25.03.2019 11:05 Відповісти


У Йованович закінчується каденція в травні.
І якщо Трамп не буде настільки дурний і уразливий, то просто дочекається цього терміну. Якщо порушить традицію, то при приході до влади демократів у них буде інформаційний привід позвільняти всіх дипломатів, які симпатизують республіканців. Це удар по партії, від якої Трамп і висувався ...
показати весь коментар
25.03.2019 11:20 Відповісти
Фух. А я думал что-то серьезное. Последняя неделя сумашествия перед выборами.
Никто до выборов не отозвет посла. Так что все остаются на своих местах.
Список Луцик уже опубликовал? Отпечатки пальцев у Йованович уже взяли?
показати весь коментар
25.03.2019 14:25 Відповісти
Сторінка 2 з 2