10413 відвідувачів онлайн

На закордонні виборчі дільниці передали майже півмільйона бюлетенів, - ЦВК

На закордонні виборчі дільниці передали майже півмільйона бюлетенів, - ЦВК

На закордонні виборчі дільниці передали 420 342 бюлетені для голосування на виборах президента 31 березня.

Про це повідомила Центральна виборча комісія, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що бюлетені на дільниці доставлять представники Міністерства закордонних справ України.

"Загалом на 101 закордонну виборчу дільницю ми передали 420 342 бюлетені", - повідомили в ЦВК.

У Центрвиборчкомі також додали, що зареєстрували 65 офіційних спостерігачів від Світового Конгресу Українців на чергових виборах президента України 31 березня.

Зазначається, що станом на 25 березня ЦВК зареєструвала 2020 офіційних спостерігачів від 15 міжнародних організацій та 16 іноземних держав.

Топ коментарі
+6
"Є одна теза, яку експлуатують політики, що зміни відбуваються повільно, роками. Хочу заперечіти, зміни або відбуваються швидко, або ніколи. Якщо люди бачать, що змін немае за лічені місяці або перший, другий рік, вони розуміють, що тут змін чекати марно."
показати весь коментар
25.03.2019 12:01 Відповісти
+5
на Антарктиду дали почти полторы тысячи.
показати весь коментар
25.03.2019 12:01 Відповісти
+5
Может нехватить...
показати весь коментар
25.03.2019 12:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
на Антарктиду дали почти полторы тысячи.
показати весь коментар
25.03.2019 12:01 Відповісти
Может нехватить...
показати весь коментар
25.03.2019 12:15 Відповісти
просто больше пятидесяти пингвинов одному человеку организовать сложно - они такие бестолковые, так и норовят рыбу сожрать, и не проголосовать.
показати весь коментар
25.03.2019 12:19 Відповісти
пингвины все огундяенные
показати весь коментар
25.03.2019 14:23 Відповісти
"Є одна теза, яку експлуатують політики, що зміни відбуваються повільно, роками. Хочу заперечіти, зміни або відбуваються швидко, або ніколи. Якщо люди бачать, що змін немае за лічені місяці або перший, другий рік, вони розуміють, що тут змін чекати марно."
показати весь коментар
25.03.2019 12:01 Відповісти
Порошенко образца 2013
показати весь коментар
25.03.2019 12:03 Відповісти
Правильные слова, но говорящий их оказался наперсточником.
показати весь коментар
25.03.2019 12:15 Відповісти
На мальдивах тоже установили?
показати весь коментар
25.03.2019 12:05 Відповісти
А как же. Деж Алексеич голосовать будет?
показати весь коментар
25.03.2019 12:15 Відповісти
Півмільйона справжніх петріотів вимушено перебувають за кордонами рідної України, яка не може їм допомогти інакше, як надісоавши трохи святкових бюлетенів...
показати весь коментар
25.03.2019 12:19 Відповісти
вау. новое слово в математике.
0,42 округляется до 0,5.
почему не "почти миллион" тогда?
звучит жа еще красивше, чем полмиллиона, не?
показати весь коментар
25.03.2019 13:50 Відповісти