11384 відвідувача онлайн
4 024 25

ГПУ оголосила підозру у заволодінні понад $23 млн екс-керівникам "Укрспецекспорт"

Про це повідомила у Facebook прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, передає Цензор.НЕТ.

За її даними, підозрювані заволоділи коштами на суму понад 23 млн доларів США.

"Упродовж 2010-2012 років шляхом зловживання своїм службовим становищем через укладання угоди про співробітництво з іноземною компанією, зареєстрованою в Об’єднаних Арабських Еміратах, з метою лише забезпечення документального оформлення фіктивних господарських відносин та протиправного перерахування грошових коштів без виконання будь-яких робіт та надання послуг ДК "Укрспецекспорт" за зовнішньоекономічними контрактами, заволоділи грошовими коштами на суму 23 870 458 доларів, що згідно з офіційним курсом НБУ на час вчинення злочину становить 190 062 578 гривень", - повідомила Сарган.

Прес-секретар додала, що фігурантів справи підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Сарган повідомила, що підозрюваних оголосили в розшук, оскільки вони переховуються від слідства. Крім того, за словами прес-секретаря, підозрювані вже перебувають у розшуку за постановами інших органів досудового розслідування.

"Водночас, у період реалізації злочинного плану із заволодіння вказаними грошовими коштами один із підозрюваних, колишній керівник ДК "Укрспецекспорт", був призначений на посаду керівника ДК "Укроборонпром", а в подальшому Міністром оборони України", - заявила Сарган.

Топ коментарі
+5
"В течение 2010-2012 годов..."
Это намек на то, что в 2014-2019 годах украсть уже было нечего и они свое приносили из дома?
показати весь коментар
25.03.2019 15:16 Відповісти
+4
Последний козырь свинаря ?
показати весь коментар
25.03.2019 15:09 Відповісти
+4
Боюсь, как бы он джокером не пошел, т.е. ВП организует
показати весь коментар
25.03.2019 15:13 Відповісти

Завантаження...