10836 відвідувачів онлайн
5 526 17

Ryanair у 2019 році відкриє 7 нових маршрутів в Україні

Ryanair у 2019 році відкриє 7 нових маршрутів в Україні

Лоукост-авіакомпанія Ryanair цього року планує відкрити 7 нових маршрутів в Україні - з Києва і Харкова.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це повідомив виконавчий директор Ryanair Sun Міхал Качмажик.

"Із 7 нових маршрутів 5 буде з Києва і 2 з Харкова. Ми плануємо зв'язати Україну з 11 країнами, з 24 містами в цих країнах. І плануємо перевозити на рік 1,4 млн пасажирів. Ми плануємо, що в результаті нашої діяльності буде створено понад 1000 робочих місць", - сказав Качмажик.

З 17 червня компанія почне двічі на тиждень виконувати рейси з Харкова до Кракова (Польща) - по п'ятницях і понеділках. А з 27 жовтня планує відкрити другий напрямок із Харкова до Вільнюса (Литва). Ці польоти будуть виконуватися по неділях і середах.

Менеджер з продажу та маркетингу Ryanair у Центральній і Східній Європі та на Балканах Ольга Павлонка повідомила, що з квітня по липень вартість перельоту в 1 кінець становитиме 19,99 євро. Квитки за такою ціною можна забронювати на сайті авіакомпанії до 28 березня включно.

Качмажик зазначив, що Харків став третім в Україні містом на карті польотів Ryanair після Києва та Львова.

Топ коментарі
+7
Зубожиння
показати весь коментар
26.03.2019 16:53 Відповісти
+6
У людей денег нет, последнего снигеря доедают, а они маршруты новые планируют. 1+1 не смотрят чтоли дурачки, предатели!
показати весь коментар
26.03.2019 16:55 Відповісти
+5
все для бедных ,бедных украинцев - но и тут Петя виноват))
показати весь коментар
26.03.2019 16:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зубожиння
показати весь коментар
26.03.2019 16:53 Відповісти
все для бедных ,бедных украинцев - но и тут Петя виноват))
показати весь коментар
26.03.2019 16:54 Відповісти
Не то слово, щас вселенские знатоки запоют
показати весь коментар
26.03.2019 16:55 Відповісти
У людей денег нет, последнего снигеря доедают, а они маршруты новые планируют. 1+1 не смотрят чтоли дурачки, предатели!
показати весь коментар
26.03.2019 16:55 Відповісти
Кстати, в курсе, что после "убийства брата" Порошенко Петр Алексеевич, заел это дело распятым мальчиком в трусиках, а жена сварила по этому поводу борщ из снегерей?
показати весь коментар
26.03.2019 16:59 Відповісти
Беня капут!
Его МАУ имеет миллиардные убытки.
Нужно добить упыря !
показати весь коментар
26.03.2019 17:04 Відповісти
типо бюджет не компенсирует?
показати весь коментар
26.03.2019 17:16 Відповісти
Наталья, он как раз этого и добивается, пример - приват. Потом прийдет его кукла (если пройдет), и все вернет с нашего кармана
показати весь коментар
26.03.2019 17:17 Відповісти
Срочно! Зовите журналистов рососия24 или 1+1 вскрылись новые подробности, есть доказательства! Мир ДОЛЖЕН знать!
показати весь коментар
26.03.2019 17:06 Відповісти
А на itc.ua ще кажуть за Одесу! Що з Одеси буде три міста до Польщі у Райанейр!
показати весь коментар
26.03.2019 16:57 Відповісти
Цензор притормаживает.
показати весь коментар
26.03.2019 17:13 Відповісти
Из 24 городов перечислены только два. Сообщили бы названия всех 24 городов.
показати весь коментар
26.03.2019 17:07 Відповісти
Люблін,Лодзь,Вроцлав Щецин,.........Варшава))
показати весь коментар
26.03.2019 17:12 Відповісти
Летал на Новый год на Ryanair Львов-Краков-Львов. Только положительные эмоции от кампании.
показати весь коментар
26.03.2019 17:07 Відповісти
На что Петя надеется? Что какой-то дурак вернется-прилетит и проголосует за него?
показати весь коментар
26.03.2019 17:17 Відповісти
У нас еще совков много. Они воспринимают евробляхи и летающие маршрутки, как символы процветания себя и страны. Совсем как совки лампочкой Иличья гордились, а потом появлением черно-белого телевизора
показати весь коментар
26.03.2019 17:22 Відповісти
Новий маршрут Харків ~ Лондон за 609 грн вартість квитка на Wizzair. Зрозуміло чому Коломойський такий злий, МАУ в прольоте.
показати весь коментар
26.03.2019 18:01 Відповісти