10556 відвідувачів онлайн
5 743 45

Бурбак не поділяє рішення брата залишатися в Криму

Бурбак не поділяє рішення брата залишатися в Криму

Керівник фракції "Народного фронту" Максим Бурбак написав, що збройна агресія та окупація Криму пройшла і через його родину. Він нагадав, що юрист Януковича Портнов, "який переховується від правосуддя, повідомив давно відомий факт - родина мого брата Олексія Бурбака мешкає в Криму".

"Війна, яку на нашу землю привели медведчуки, портнови і януковичі, принесла трагедію у дім багатьох родин. Смерті, каліцтва і розірвані долі. Майже кожен українець вже щось віддав цій війні за нашу незалежність. Збройна агресія і окупація Криму пройшла і через нашу родину", - написав у Facebook Бурбак.

Бурбак не поділяє рішення брата залишатися в Криму 01

Він нагадав, що юрист Януковича Портнов, "який переховується від правосуддя, повідомив давно відомий факт - родина мого брата Олексія Бурбака мешкає в Криму": "Так, це наш родинний біль. Збройна агресія і окупація Криму пройшла і через нашу родину".

За словами Бурбака, одразу після початку окупації він особисто вмовляв дружину брата з дітьми переїхати до батьків, "пропонував добре подумати": "Однак, вона не змінила своїх намірів. Мій брат Олексій залишився разом з сім’єю. Це була дуже непроста ситуація у сім’ї мого рідного брата. Це велика печаль для наших батьків і для мене особисто".

"Мій брат офіційно перетинає державний кордон України, щоб відвідувати наших батьків та не втрачати зв’язків з друзями та близькими", - повідомив Максим Бурбак.

Він наголосив, що сім’я його брата самостійна у рішеннях щодо власного побуту і майбутнього: "Це було їхнє власне рішення. І я його абсолютно не поділяю".

"Я робив і робитиму все для перемоги України у війні за свою незалежність. Так само я вірю, що наші сім’ї воз’єднаються і над Донбасом і Кримом скоро знову замайорить синьо-жовтий прапор, а портнови і медведчуки сидітимуть на лаві підсудних за зраду України", - написав Максим Бурбак.

Топ коментарі
+14
Давай без этой типа патриотической шелухи, твой брат теперь типа гражданин рашки?
показати весь коментар
28.03.2019 11:47 Відповісти
+8
Порохоботы, клеймите вату и сепара!
показати весь коментар
28.03.2019 11:47 Відповісти
+8
Кончно. конечно. Бурбаку нужен доверенный подельник в Черновцах по контрабанде буковинского леса в Румынию.
показати весь коментар
28.03.2019 11:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не чистокровный ариец)
показати весь коментар
28.03.2019 11:46 Відповісти
Порохоботы, клеймите вату и сепара!
показати весь коментар
28.03.2019 11:47 Відповісти
Стокгольмский синдром. Когда заложники начинают "любить" своего мучителя.
показати весь коментар
28.03.2019 12:11 Відповісти
поддержим их- проявим понимание.
показати весь коментар
28.03.2019 12:54 Відповісти
Давай без этой типа патриотической шелухи, твой брат теперь типа гражданин рашки?
показати весь коментар
28.03.2019 11:47 Відповісти
але закордонний паспорт український.
показати весь коментар
28.03.2019 12:55 Відповісти
Кончно. конечно. Бурбаку нужен доверенный подельник в Черновцах по контрабанде буковинского леса в Румынию.
показати весь коментар
28.03.2019 11:47 Відповісти
ну це таке, особисте.... - розкажи краще про свої дЄлішкі на КПП "Порубне" - це цікавішше , напевне там напичуються КОШТИ від контробаса на ту боротьбу по визволенню дАунбасію та кРиму ...
показати весь коментар
28.03.2019 11:47 Відповісти
Шобло Бурбака,Яценюка ,так называемое народным фронтом, полностью корупционное,а войну в Украину привели корупционеры
показати весь коментар
28.03.2019 11:48 Відповісти
нет. войну в Украину принесли руснявые монголоидные свинособаки, но ее потдержали и заработали именно банды соевых и кулявлобных.
показати весь коментар
28.03.2019 11:54 Відповісти
Ви обидва праві. Не було б корупції то, може й кримчани менш активно реагували на кацапські провокації та й ***** б ще подумав чи варто лізти.
показати весь коментар
28.03.2019 12:58 Відповісти
соевые. расскажите теперь, это мыролюбная реформа?
И поэтому нужно срочно распродать всю землю в Украине?
показати весь коментар
28.03.2019 11:49 Відповісти
Семейный подряд -- Румыния--Украина- Крым - Россия -....
показати весь коментар
28.03.2019 11:51 Відповісти
Соєві схожі на ягуара, ненажерливі, люті і чорних плям на них не менше...
показати весь коментар
28.03.2019 11:52 Відповісти
зачем сравнивать благородную дикую кошку с мыролюбными свиньями?
показати весь коментар
28.03.2019 11:56 Відповісти
Хай вибачить мене ця кішка, не подумав....
показати весь коментар
28.03.2019 12:03 Відповісти
На смесь шакала с гиеной они схожи, а не ягуара...
показати весь коментар
28.03.2019 14:50 Відповісти
юрист Януковича Портнов, скрывающийся от правосудия

ложь, от чего ему скрываться если уголовных дел на него даже нет?
показати весь коментар
28.03.2019 11:53 Відповісти
ну так пусть и живет в Украине, раз он финансирует Зеленского и заинтересован в выборах
показати весь коментар
28.03.2019 12:05 Відповісти
ну наверное это ему решать где жить и кого финансировать, правильно?
показати весь коментар
28.03.2019 12:07 Відповісти
ну наверное правильно - портнов как частное лицо и в рашке может жить. но когда речь идет о политике Украины, особенно когда подчеркивается, что дескать на Портнова нет уголовки, то и живи в Украине. Что же он не живет-то?

А если нет - то наверное кому то надо помалкивать, о том что кто-то не скрывается, не так ли?
показати весь коментар
28.03.2019 12:20 Відповісти
он живет в Австрии, в Вене, нельзя скрываться от того чего нет, нет уголовных дел, он не в розыске, от чего же скрываться ему? Бурбак просто врет
а жить он может где угодно, что, все у кого нет уголовных дел обязаны жить в Украине? у меня тоже нет никаких дел, я тоже не живу в Украине и что?
показати весь коментар
28.03.2019 12:27 Відповісти
що юрист Януковича Портнов, "який переховується від правосуддя, Джерело:https://censor.net/ua/n3119038

це не той юрист який виграв суди в ЄС, з якого зняті санкції й на якого в Україні не заведено жодної кримінальної справи?!)))
показати весь коментар
28.03.2019 11:56 Відповісти
Есть такое подозрение, что после 1 апреля, Бурбак, "не разделяющий решение брата" тоже сдрыснет к брату.
показати весь коментар
28.03.2019 11:57 Відповісти
Раніше в Сибір, або на Чукотку, а зараз на Мальдіви, або в Крим. "О времена, о нрави....."
показати весь коментар
28.03.2019 12:07 Відповісти
Бурбак не поділяє рішення брата залишатися в Криму - Цензор.НЕТ 5929
показати весь коментар
28.03.2019 11:58 Відповісти
Отвратительный.
показати весь коментар
28.03.2019 12:02 Відповісти
Интересно, а биометрический паспорт, брат Бубрака, взял?
показати весь коментар
28.03.2019 12:02 Відповісти
конечно взял. как же без этого. И ему с удовольствием ему выдали потомучто тамжынашилюди - переместители грузов.
показати весь коментар
28.03.2019 12:27 Відповісти
"Почти каждый украинец уже что-то отдал этой войне за нашу независимость" Вот именно,шо "ПОЧТИ".А такие,как этот шнырь шыкаладный стали миллионерами.
показати весь коментар
28.03.2019 12:03 Відповісти
бурбака еще не в "моротворце"?
показати весь коментар
28.03.2019 12:18 Відповісти
Не розумію, чому багатьом здається, що, наприклад, Бурбак чи хтось інший мають відповідати за рішення їхнів родичів лишитись на окупованій території ?
Таких родин безліч...
показати весь коментар
28.03.2019 12:26 Відповісти
та да ..безкінечно гнила тема. Якби була програма переселення українців в Україну з Канади, Росії і тд - тоді інша справа...і то..
показати весь коментар
28.03.2019 12:28 Відповісти
Щоб не створювати у суспільстві напруги під час війни з країною - агресором - рашкою, всі т. з. чесні і начебто відповідальні (хоча б з моральних засад) посадовці замість того, щоб чіплятися за хлібні посади, мали б йти собі у відставку. Що заважає - осознаніє винятково власної значущості для держави на цих місцях? Не смішіть, і так ясно все.
показати весь коментар
28.03.2019 15:12 Відповісти
що значить йти у відставку? а жити за що?
показати весь коментар
28.03.2019 15:43 Відповісти
А ведь лично должен был убить брата и всю его семью, правильно, зрадаботы?
показати весь коментар
28.03.2019 13:01 Відповісти
Навіщо вбивати? Пішов у відставку і питання зняте. Але ж ні, мертвою хваткою вчепилися за, як казав Порошенко, сладкіє мєста, кліщами, - не відірвати.
показати весь коментар
28.03.2019 15:08 Відповісти
бідняшка
показати весь коментар
28.03.2019 13:34 Відповісти
От на кого рішуче насрать в цьому житті, то це точно на рилатих бурбаків. Брати Альхени, з якого дива хтось має цікавитись цими підсвинками?
показати весь коментар
28.03.2019 13:43 Відповісти
"Гірше за московські воші ,можуть бути, лише ,українські гниди"- Симон Петлюра
показати весь коментар
28.03.2019 14:54 Відповісти
Чому не введена у закон норма про люстрацію усіх держслужбовців, родичі яких так чи інакше, пов'язані з підорашкою: сємочка, Бурбак цей, Порошенко?..
показати весь коментар
28.03.2019 15:08 Відповісти