11082 відвідувача онлайн

Вибори президента України: перша закордонна дільниця відкрилася в Австралії

Вибори президента України: перша закордонна дільниця відкрилася в Австралії

На першій закордонній дільниці почалося голосування в першому турі виборів президента України.

Про це повідомляє "Європейська правда", передає Цензор.НЕТ.

Найпершими свої голоси за майбутнього главу держави почали віддавати громадяни України в Австралії.

Дільниця, утворена у посольстві України в Канберрі, відкрилась о 8:00 за місцевим часом (23:00 за київським часом 30 березня). Голосування на ній триватиме до 20:00 (11:00 за київським часом 31 березня).

Проголосувати в Канберрі можуть також українці Нової Зеландії.

Загалом у закордонному виборчому окрузі ЦВК сформувала 101 дільничну комісію. Українці голосують у 72 країнах світу. Дільниці розташовані в посольствах та консульствах України.

Найбільшу кількість дільниць сформовано у Німеччині, їх там 5. По 4 - у США, Польщі, Італії, по 3 дільниці утворено в Канаді, Іспанії та Туреччини. У Росії всі дільниці для голосування закрито.

Найбільша закордонна виборча дільниця утворена при посольстві України у Молдові, там зареєстровано понад 52 тисячі виборців. Найменша - при військовій частині у Косові (менше 50 виборців).

Загалом ЦВК передала на закордонні дільниці понад 420 тисяч бюлетенів.

Вибори президента завершаться після закриття останньої дільниці у Сан-Франциско. Голосування там триватиме до 6 ранку за Києвом 1 квітня.

Топ коментарі
+19
ЗЕфаны, посмотрите внимательно отрывок из "Слуга народа 3" Взрыв на шахте во Львове!ВЫ СЕРЬЕЗНО, СОБИРАЕТЕСЬ ЗА ЭТУ МРАЗЬ ГОЛОСОВАТЬ? ДА ОН ПРОДАСТ ВАС С ПОТРОХАМИ, ВМЕСТЕ СО СТРАНОЙ, ДА ВЫ ПОСЛЕДНИЕ ВОЛОСЫ НА ЖОПЕ ОБОРВЕТЕ, КОГДА ПОЙМЕТЕ, ЧТО НАТВОРИЛИ - НО НЕ БУДЕТ ВАМ ПРОЩЕНИЯ! Відео:https://www.facebook.com/100031357597294/videos/136545207400732/
показати весь коментар
30.03.2019 23:56 Відповісти
+19
мародёр уже давно лёг под ***** что подтверждается рейтингами раскрутки на 112 медведчука.
показати весь коментар
31.03.2019 00:14 Відповісти
+13
Ты зайди в группу Зе и посмотри кто там пишет. Там тупейшие отбросы общества, которые 2 слова без ошибок не напишут.
"Вова непідвиди!"
показати весь коментар
30.03.2019 23:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Але там не багато, останній раз (грошима) 600 з чимось гривень нарахували.
показати весь коментар
31.03.2019 12:48 Відповісти
и шо? Надо жить по средствам
показати весь коментар
31.03.2019 12:54 Відповісти
Я не до цього це все написав. Просто людина з німеччини поцікавилась, чи з голоду мої мама та бабця не пухнуть. Я відповів, як є.
показати весь коментар
31.03.2019 12:57 Відповісти
Понятно, значит за Свинарчуков. Девиз я так понимаю не поменялся, "Иди проголосовать пораньше, чтобы проголосовать почаще?"
показати весь коментар
31.03.2019 00:57 Відповісти
Значить за Україну, за майдан, за продовження національно-визвольної війни. Проти реваншистів, рашистів, малоросів, колоборантів і решти нечисті.
показати весь коментар
31.03.2019 01:00 Відповісти
Ты после майдана уехал или до?
показати весь коментар
31.03.2019 01:05 Відповісти
Рано ви мене збагрили, нікуди я ще не виїзджав з Неньки! А VPN ніхто поки що в Україні не забороняв, миж не московія!
показати весь коментар
31.03.2019 01:09 Відповісти
показати весь коментар
31.03.2019 01:10 Відповісти
Ну это уже твои проблемы. Не понятно для чего ты шифруешься.
показати весь коментар
31.03.2019 01:15 Відповісти
Я не шифруюсь, просто VPN - це «must have». І всім раджу. З радістю обрав би український, та провайдер не надає, а сторонні сервери значно дорожчі ніж німецькі,ось і вся суть.
показати весь коментар
31.03.2019 01:32 Відповісти
Все потом! Потом Свинарчуки, потом коррупция в целом! Ща главное удар не пропустить! Главное сейчас не допустить реваншистов!
показати весь коментар
31.03.2019 00:51 Відповісти
не.вступ у нату
показати весь коментар
31.03.2019 01:02 Відповісти
це 100%! это наиважнийше! НАТО без нас никак!
показати весь коментар
31.03.2019 01:09 Відповісти
в нату корупционеров и диктаторские режимы не берут
показати весь коментар
31.03.2019 07:45 Відповісти
В НАТО чекають на Свинарчуків, щоб вони барижили з рашкою
показати весь коментар
31.03.2019 01:05 Відповісти
ДУМАЙ !!!1 ГРАЖДАНСКІХ - АТСЄЧЬ !!1
показати весь коментар
31.03.2019 00:48 Відповісти
Шёл корабль из далёкой Австралии... Австралии...
В Коломбо шёл и так далее... и так далее... и так далее...
показати весь коментар
31.03.2019 00:52 Відповісти
Подумайте, австралийцы. Проголосуете по приколу и сумчато-рюкзачная компания останется ещё на 5 лет.
показати весь коментар
31.03.2019 00:53 Відповісти
Голосуй за Дзідзьо!
показати весь коментар
31.03.2019 00:56 Відповісти
Так один участок в Canberr'e, где население 400 000
Кто же туда поедет голосовать из столиц штатов?
Только если из Сиднея - там 300 км
показати весь коментар
31.03.2019 01:08 Відповісти
невзДУМАЙ
показати весь коментар
31.03.2019 01:01 Відповісти
Хорошо в Австралии... Как погода?...
За Украину переживаете?...
показати весь коментар
31.03.2019 01:03 Відповісти
Прощай порох. Куда бежать будеш?
показати весь коментар
31.03.2019 01:04 Відповісти
в Вену, к своему Фирташу
показати весь коментар
31.03.2019 01:05 Відповісти
Коли будет наступний Майдан тоді він і побіжить, а наразі чого йому тікати
показати весь коментар
31.03.2019 07:40 Відповісти
Тут народ интересуется, когда доставят бюллетени из Антарктиды?...
показати весь коментар
31.03.2019 01:11 Відповісти
А Смешко єто тот что кадровый КГБэшник? У нас к несчастью уже есть сосед ******** КГБэшник,зачем нам ещё?
показати весь коментар
31.03.2019 06:34 Відповісти
Перепост.
Ми мовчали, коли вони сміялися з Голодомору - найбільшої трагедії в історії українського народу. Ми мовчали, коли вони сміялися над "*********** паличками", а тим часом на майдані Беркут нещадно лупцював людей. Ми мовчали, коли він порівнював Україну із повією перед російськими глядачами, а тим часом цвіт Української нації рясно окроплював своєю кров'ю поля під Іловайськом та Дебальцевим. Ми мовчали, коли він хотів встати на коліна перед окупантом - тому що ми, українці, на коліна не встаємо.Те, що відбулося вчора, при показі чергового недолугого висеру із назвою "Слуга народа" - це вже за межами добра і зла. За сюжетом, який є прямою передвиборчою кампанією ЗеМанкурта, Україна розвалилася на 28 частин.
Це - черговий плювок в обличчя кожному українцю. Це - глузування над територіальною цілісностю і суверенітетом, який ми відстоюємо ціною власних життів.
10000 загиблих. Зруйновані міста і селища. Мільйони вимушених переселенців і зруйнованих життів.
Таку страшну ціну ми заплатили, коли російський агресор, перед яким Вова хотів встати на коліна, зазіхнув на нашу територіальну цілісність. Такою ціною ми зупинили ворога та втримали наші рубежі.Не дочекаєшся, Вова. Ми маємо гідність і маємо честь. Такі речі неможливо пробачити.
І все те манкуртське стадо, яке бачить у Голобородькові месію - це не українці. Це - хохли, манкурти, які не гідні носити звання українців.
Ми віримо, Україна переможе. І маріонетці олігарха доведеться вставати на коліна вже перед українським народом. За все.
показати весь коментар
31.03.2019 01:20 Відповісти
ЛЕСЬ ПОДЕРВ'ЯНСЬКИЙ у Рандеву з Яніною Соколовою - 30.03.2019 20:00
https://youtu.be/PJZKuEWQOfk
показати весь коментар
31.03.2019 02:13 Відповісти
Сьогодні, до речі, бокс. Гвоздик б*ється.
показати весь коментар
31.03.2019 02:46 Відповісти
Пока вся страна плакала - ты ржал: Бабченко про Зеленского.https://m.youtube.com/watch?v=MSVRuOkfNjI
показати весь коментар
31.03.2019 04:16 Відповісти
Vedana
Перепост.
Ми мовчали, коли вони сміялися з Голодомору - найбільшої трагедії в історії українського народу. Ми мовчали, коли вони сміялися над "*********** паличками", а тим часом на майдані Беркут нещадно лупцював людей. Ми мовчали, коли він порівнював Україну із повією перед російськими глядачами, а тим часом цвіт Української нації рясно окроплював своєю кров'ю поля під Іловайськом та Дебальцевим. Ми мовчали, коли він хотів встати на коліна перед окупантом - тому що ми, українці, на коліна не встаємо.Те, що відбулося вчора, при показі чергового недолугого висеру із назвою "Слуга народа" - це вже за межами добра і зла. За сюжетом, який є прямою передвиборчою кампанією ЗеМанкурта, Україна розвалилася на 28 частин.
Це - черговий плювок в обличчя кожному українцю. Це - глузування над територіальною цілісностю і суверенітетом, який ми відстоюємо ціною власних життів.
10000 загиблих. Зруйновані міста і селища. Мільйони вимушених переселенців і зруйнованих життів.Таку страшну ціну ми заплатили, коли російський агресор, перед яким Вова хотів встати на коліна, зазіхнув на нашу територіальну цілісність. Такою ціною ми зупинили ворога та втримали наші рубежі.Не дочекаєшся, Вова. Ми маємо гідність і маємо честь. Такі речі неможливо пробачити.
І все те манкуртське стадо, яке бачить у Голобородькові месію - це не українці. Це - хохли, манкурти, які не гідні носити звання українців.Ми віримо, Україна переможе. І маріонетці олігарха доведеться вставати на коліна вже перед українським народом. За все.
31.03.2019 01:20
ОтветитьБольше не нравится 3
показати весь коментар
31.03.2019 04:23 Відповісти
ольга скобеева выбрала порошенко летом прошлого года за 60 минут
показати весь коментар
31.03.2019 06:25 Відповісти
облом скобеевой, все что угодно только не порошенко,надо было же чем то объяснить официально,вот и придумали всякую грязь с ног до головы геббельсы кремля
показати весь коментар
31.03.2019 06:57 Відповісти
І я за 45 хвилин голосуватиму. За Петра Порошенка ясна річ!
показати весь коментар
31.03.2019 07:15 Відповісти
Если Украина хочет победит ей нужен Порох. Если капитулировать то ей нужен ваЗЕлин!
показати весь коментар
31.03.2019 07:58 Відповісти
"Наименьший - при в.ч. в Косово - 50 избирателей "
Невже на антарктичній станції "Вернадський" більше виборців ?)
показати весь коментар
31.03.2019 08:22 Відповісти
Так і Нац - корпус під виглядом українських націоналістів виступає проти корумпованого Пороха ... воно то правильно є за що. Так а кого тоді ці нібито націоналісти хочуть бачити новим але не продажним президентом України? Приєднатися до об'єднаних націоналістів і до правих партій України і підтримати від них єдиного кандидата в президенти вони чомусь не захотіли. І навіть незрозуміло чиї вони холуї и кого хочуть бачити новим гарантом в Україні після виборів. Може продажних проклятих кремлівських холуїв Юду скомороха ...уйла клоуна ЗЕ ... проросійську злодюгу Жульку а може злодія сепаратиста -яничара Бойка - вишку ...? Тільки для чого щоб потім відразу відроджувати "Майдан" проти нового но продажного кремлівського ... резидента зрадника - президента Юду якому вони розчищають дорогу на Олімп влади в Україні.
показати весь коментар
31.03.2019 08:33 Відповісти
а вони такі ж самі коломойські, погугліть історію