5245 відвідувачів онлайн

Зеленський - 30,7%, Порошенко - 18,6%, Тимошенко - 13,9%, - екзит-пол телеканалу "112 Україна"

У президентських перегонах лідирує шоумен Володимир Зеленський з 30,7% голосів, чинний глава держави Петро Порошенко набирає 18,6%, лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко - 13,9% голосів виборців.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це свідчать дані екзит-полу, проведеного на замовлення телеканалів "112 Україна" і NewsОne.

Згідно з даними екзит-полу, станом на 18:00 неділі, оприлюдненими після завершення голосування в Україні, в першу п'ятірку кандидатів за рівнем електоральної підтримки також увійшли кандидат від "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко - 10,3% голосів, а замикає п'ятірку лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко з 7,3% голосів.

Всеукраїнський екзит-пол на замовлення телеканалів "112 Україна" і "NewsOne" проводили Інститут соціальних досліджень і консалтингу SORA (Австрія) і український центр "Соціальний моніторинг".

Станом на 18:00 неділі загалом було опитано 26 тис. 548 осіб, статистична похибка - не більше 2,1%.

Читайте також: Екзит-пол "Социс": у Зеленського 29,3%, у Порошенка 19,2%, у Тимошенко 13,7%

Зеленський - 30,7%, Порошенко - 18,6%, Тимошенко - 13,9%, - екзит-пол телеканалу 112 Україна 01

Топ коментарі
+24
Смішно?))) Реально смішно!))) Мародер набрал больше Тимошенко?) Да кто в это поверит! Все окружение порошенко под уголовкой ходит, все это знают и он набирает 18%?))) Не смешите людей
показати весь коментар
31.03.2019 20:34 Відповісти
+14
А я за Кошулинського віддав голос

Я з 2004 голосую за націоналістів
показати весь коментар
31.03.2019 20:34 Відповісти
+14
Короче, Зеленский - новый президент...
А рейтинг Порошенко обвалился в 3 раза с 54 до 18%... Обвалился ровно во столько раз во сколько раз Порошенко опустил гривну.
показати весь коментар
31.03.2019 20:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
так нам похер во что на расее верят
показати весь коментар
31.03.2019 20:59 Відповісти
- Рапорт сдал!
- Рапорт принял!
Зеленський - 30,7%, Порошенко - 18,6%, Тимошенко - 13,9%, - екзит-пол телеканалу "112 Україна" - Цензор.НЕТ 6824
показати весь коментар
31.03.2019 20:48 Відповісти
Зеленский - президент.
Тимошенко - премьер-министр в парламентской республике.
Это - хорошая работа Игоря Валерьевича и Арсена Борисовича!
Осталось немного.
Осень будет красивой...
показати весь коментар
31.03.2019 20:48 Відповісти
В смысле осень?
показати весь коментар
31.03.2019 20:57 Відповісти
Україна переможе!
показати весь коментар
31.03.2019 20:49 Відповісти
вот вы вы дебилы конченые просрали все полоумное население ддаунов
показати весь коментар
31.03.2019 20:58 Відповісти
"Все проголосовавшие за Тимошенко и Гриценко, Смешко, Деревянко, Кошулинского НИКОГДА в жизни не проголосуют за порошенко.
Зеленский выиграет во втором туре без вариантов."

100%
показати весь коментар
31.03.2019 21:01 Відповісти
Цікава логіка: виборці Кошулинського ( патріоти-націоналісти) будуть голосувати за креатуру Коломойського? Чи вони не націоналісти, чи вони - не мають нітрохи розуму? Ваша версія?
показати весь коментар
01.04.2019 00:17 Відповісти
Ну что ж. Где там грозные вешатели, которые вот прям завтра собирались линчевать оппонентов и Пороха?

А теперь следите за руками... Т.е. за тем, как Зе будут закатывать в бетон во втором туре.
показати весь коментар
31.03.2019 21:18 Відповісти
помнится у Ющенко было около 5 процентов после первого срока президентства.но вот откуда у главмародера 17%?
показати весь коментар
31.03.2019 21:29 Відповісти
Полковнику никто не пишет...
показати весь коментар
31.03.2019 21:31 Відповісти
Интересно, куда нас поведет Зе, в страну дураков что ли
показати весь коментар
31.03.2019 22:20 Відповісти
Посмотрел брифинг Зеленского.
Просто жесть нет слов ((( То ли бухой то ли обкуреный.
показати весь коментар
31.03.2019 22:39 Відповісти
Я невкурсі: а хіба совмєщать не можна?
показати весь коментар
01.04.2019 00:19 Відповісти
Сторінка 2 з 2