10410 відвідувачів онлайн

Результат виборів - це протоколи з мокрими печатками, - Тимошенко

Результат виборів - це протоколи з мокрими печатками, - Тимошенко

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявила, що доля другого місця президентських виборів залишатиметься невизначеною до завершення підрахунку протоколів із мокрими печатками.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт партії "Батьківщина", про це заявила Юлія Тимошенко під час першої прес-конференції в Києві.

Повідомляється, що за даними екзит-полу "Батьківщини", перше місце посідає Володимир Зеленський (27%), друге - Юлія Тимошенко (20,9), третє - Петро Порошенко (17,5%).

Тимошенко переконана, що не можна покладатися на соціологію з мільярдними ресурсами, а "лише на протоколи дільничних та окружних виборчих комісій з мокрими печатками і оригінальними підписами".

"Я стверджую, що наша команда проводить паралельний підрахунок голосів, ми почнемо оголошувати з 24:00. Це означає, що ми отримуватимемо копії протоколів в електронній формі з кожної дільниці. Ми розраховуємо до кінця завтрашнього дня зібрати оригінальні протоколи з мокрими печатками і підписами і пред'явити їх суспільству", - повідомила вона.

У Тимошенко зазначають, що на дільницях і в окружних виборчих комісіях працює достатня кількість їхніх спостерігачів, щоб захистити результат виборів.

"Саме тому лідер "Батьківщини" закликала суспільство не сприймати соціологію, яка називається екзит-полами, як істину в останній інстанції, "це маніпулятивна річ", - зазначають у "Батьківщині".

Повідомляється, що Тимошенко також звернулася до українців і подякувала всім, хто прийшов і проголосував на виборах: "Це означає, що Україна має надію на зміни, на те, що мафія від влади піде і в країні почнеться справжнє відродження".

Нагадаємо, згідно з Національним екзит-полом, за Володимира Зеленського проголосували 30,4%, за Петра Порошенка - 17,8%, за Юлію Тимошенко - 14,2%.

Топ коментарі
+30
Юлю прости, Юля прощай
показати весь коментар
31.03.2019 21:09 Відповісти
+25
Результат выборов зависит от подсчета протоколов с мокрыми печатями, - Тимошенко - Цензор.НЕТ 5597
показати весь коментар
31.03.2019 21:10 Відповісти
+23
Результат выборов зависит от подсчета протоколов с мокрыми печатями, - Тимошенко - Цензор.НЕТ 5212
показати весь коментар
31.03.2019 21:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Мокрота між ногами не рахується.
показати весь коментар
31.03.2019 22:16 Відповісти
Ну вот и всё. Чешите грудь паяльной лампой. А во втором туре на дебатах Порох порвёт Зелю как профессор абитуриентку, а потом ещё отловит его на автостоянке, шоб не сразу уехал.
показати весь коментар
31.03.2019 22:30 Відповісти
Не Зелю, а Украину, порвет.
показати весь коментар
31.03.2019 22:37 Відповісти
Зеля с Юлей и Гриценко от Пороха даже гамна шоколадного не оставят. А ты с тещей дебатируй! Воно попусте!
показати весь коментар
01.04.2019 00:19 Відповісти
Кожен народ заслуговує те життя, яке він бажає. Подобається Порошенко, не скигліть про тарифи, чи про те, що вбили вашого єдиного сина у Донбасі. Коли казали вибирати, потрібно було вибірати.
показати весь коментар
31.03.2019 22:45 Відповісти
нехай ще з ЗеКлованом об'єднається,
показати весь коментар
31.03.2019 22:48 Відповісти
https://vgolos.com.ua/politic/rezultaty-ekzyt-polu-demonstruyut-zriz-stanu-************-suspilstva-golova-oun_955830.html
показати весь коментар
31.03.2019 23:02 Відповісти
соевых ботов набирают в интернате для олигофренов.
показати весь коментар
31.03.2019 23:28 Відповісти
Там всех ботов набирают...
показати весь коментар
01.04.2019 01:09 Відповісти
Завтра будет интересно,как организаторьі єкзитполов будут обьяснять свою "погрешность". Ночка будет горячей,удачи представителям "Батькивщиньі"!
показати весь коментар
31.03.2019 23:29 Відповісти
Верим до последнего!Вся Украина с вами!Вы будущий президент!!!
показати весь коментар
01.04.2019 00:03 Відповісти
Верим в победу Юлии Владимировны не смотря ни на что.
показати весь коментар
01.04.2019 02:25 Відповісти
Я вірив і вірЮ в перемогу Юлії Тимошенко. Нахабне втручання у підрахунок голосів, скупка голосів виборців за бюджетні кошти - ось запорука такого результату Порошенка.
показати весь коментар
01.04.2019 02:08 Відповісти
Юлька Володькина!Бледная с косой бабушка,уже дряхлая артистка Украины и звезда Качановской колонии!
Будут тебе и мокрые печати и мокрые трусы и промокшие глаза!Тебя избиратели щасунули в туз и это справедливо!Хватит рукоблудить в политике!Что оы там ходишь и стесняешься,на окраинах доверия?Иди на Фиг!
показати весь коментар
01.04.2019 03:58 Відповісти
Нікуди вона не піде. Попереду ще парламентські вибори. А Порох отримав такий результат за рахунок фальсифікацій, якщо б не його адмін ресурс, то був би він на 5-ом місці взагалі