4073 відвідувача онлайн

ЦВК опрацювала 80.33% протоколів: Зеленський, Порошенко, Тимошенко. ІНФОГРАФІКА

ЦВК опрацювала 80.33% протоколів: Зеленський, Порошенко, Тимошенко. ІНФОГРАФІКА

Центральна виборча комісія опрацювала 80.33% протоколів з результатами голосування.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, інформацію розміщено на сайті ЦВК.

На 14:45 1 квітня оброблено 80.33% протоколів. Підраховано голоси 14 923 970 виборців. На першому місці Володимир Зеленський - 30.41%, на другому Петро Порошенко - 16.03% і на третьому Юлія Тимошенко - 13.24%. Далі йдуть Юрій Бойко - 11.55% голосів, Анатолій Гриценко - 7.03%, Ігор Смешко - 5.95% та Олег Ляшко - 5.3%. Водночас 1.18% бюлетенів визнано недійсними.

ЦВК опрацювала 80.33% протоколів: Зеленський, Порошенко, Тимошенко 01

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента. За даними ЦВК, явка виборців становить 63,52%.

За даними національного екзит-полу, найбільше голосів виборців отримує шоумен Володимир Зеленський - 30,6%, на другому місці чинний президент Петро Порошенко з 17,8%, третє місце посідає лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко з 14,2% голосів.

Топ коментарі
+55
Можно смотреть вечно на 3 вещи : как горит огонь, как течёт вода и как дымит пердак порохоботов!
показати весь коментар
01.04.2019 14:51 Відповісти
+53
Сегодня проголосовавших за Зеленского можно поздравить с профессиональным праздником
показати весь коментар
01.04.2019 14:54 Відповісти
+46
Мда, соевый алкаш пролетает как фанера!
показати весь коментар
01.04.2019 14:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 5 з 5
це непробивні хохло-совки які мріють повернутися в рад союз які самі ж і розвалили,тепер прагнуть розвалити і Україну.
показати весь коментар
01.04.2019 16:18 Відповісти
Не понимаю, почему так украинцы переживают. Президент у них в отличии от России не царь,все решает Рада.Ну выберут Зеленского президентом.Что с того, что он Украину продаст, так никто ему это сделать не позволит.Президент это простой наемный менеджер, не больше.А то привыкли будто царя себе выбираете на пожизненно.
показати весь коментар
01.04.2019 16:02 Відповісти
Томос тур: Расплата.
показати весь коментар
01.04.2019 16:05 Відповісти
Та ніхто надто не переживає... просто не зрозумілий вибір... аде ви праві, ще будуть вибори до парламенту і саме вони будуть вирішальними
показати весь коментар
01.04.2019 16:06 Відповісти
Так ніхто особливо не переймається. Життя Зеленського, як президента, буде дуже коротка і нікчемна. Просто трохи не по собі, що обличчям країни, навіть на якийсь невеликий час може стати ось це:
показати весь коментар
01.04.2019 16:09 Відповісти
ЦВК опрацювала 80.33% протоколів: Зеленський, Порошенко, Тимошенко - Цензор.НЕТ 3776
показати весь коментар
01.04.2019 16:10 Відповісти
брехун
показати весь коментар
01.04.2019 16:47 Відповісти
А я хочу что бы выиграл Зеленский.Хочу просто посмотреть как любовь черни и быдла очень скоро превратится в лютую ненависть.А это дорогого стоит.Из всех ништяков,обещанных лохам,ровным счетом ничего не будет выполнено.НИЧЕГО.Их просто некому выполнять.Просто некому.Вовочка хочет повлиять авторитетом власти,власти авторитета у него нет,его ни кто не захочет слушать.А чернь требует хлеба и зрелищ,зарплату стопитсоттыщ и крови,отрубленных рук.А сами то мы тяжелее микрофона ничего не держали.А ништяки народ требует - быстро и бесплатно.Ну и начнется веселуха,от люви до ненависти по приколу.
показати весь коментар
01.04.2019 16:07 Відповісти
А мені потрібна потужна славна УКРАЇНА і на куй всіх експерементаторів, чи не на куй , а приміром - в Хайфу...чи..., ну, ви зрозуміли.
показати весь коментар
01.04.2019 16:10 Відповісти
ну збирайтесь и в Хайфу..
бо мені так само потрібна силльна і заможна Україна !
а не країна 100 осіб !
якщо країна може рухнути із-за однієї персони то така краіїна не може існувати ! то нема чого і жаліти .... а якщо країна базується на людях, то 1 клоун її не порушить якщо навіть буде президентом
якось так
показати весь коментар
01.04.2019 17:49 Відповісти
Мені потрібна Сильна , Незалежна, Вільна Україна. І МИ, ПАТРІОТИ, ВИБУДУЄМО ЇЇ ТАКОЮ БУДЬ ЩО.НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА БАЖАННЯ І ПРОТИДІЮ БУДЬ-ЯКИХ ЗАПОРЄБРІКОВИХ МЕРЗОТНИКІВ.
ЩО Ж СТОСУЄТЬСЯ :
"...то 1 клоун її не порушить якщо навіть буде президентом...". ТО ЗГАДАЙТЕ наше недавнє минуле. І скільки найкращих синів і доньок Україна поклала, щоб подай призупинити скочування в прірву з-зі одного дебіла, падлюки і зрадника президента. За якого проголосувала більшість, хто "па пріколу", хто з-за хронічного ідіотизму. Ця хвороба найбільш розповсюджена на Українському Сході. Що й не дивно у зв'язку з близкістю до ареалу розповсюдження вірусу ідіотизму - косорилією
показати весь коментар
01.04.2019 19:21 Відповісти
замість "подай" - бодай.
показати весь коментар
01.04.2019 19:22 Відповісти
ну я бачу що ви дуже чемно охарактеризували суспільство. ідіотами у більшості.
то це саме той народ який ви звете українцями чи хтось інший українці ?
я не розумію що вам не подобається. люди роблять вибір !
нехай вони помиляються це і їх життя також ! і вони використовують дане Богом право ОБИРАТИ !
і їхто ви такий щоб вказувати кому небудь або мені що я маю робити ? і яким я маю бути ? і чому ви взагалі вважаєте що я маю жити з вами поруч ?
я вас мерзотником не обзивав ! а якщо ви будете мені не давати жити як я хочу, будете там же де януковощ ! зрозуміло ? саме там живуть ті хто живе так як скажуть їм, а не як вони забажають !
якщо забулися то "Рабів до раю не пускають" ! не нема чого робити рабів з українського народу ! тим більше йти за порохом... який жодної обіцянки не виконав ! ЖОДНОЇ !!!!
так він зробив багато чого але нічого з того що обіцяв. якби не покривав тих хто відроджує схеми сидів би далі (можливо).
Вам зміна влади тількти шляхом майдану заходить ? вибори не для вас ?
показати весь коментар
01.04.2019 23:00 Відповісти
Вивчіть мову, здайте своїм менторам - кураторам заліки з української мови-літератури , а вже потім спробуйте тихенько заходити на українські сайти. Бо від вас ольгінським тролем несе за кілометри. Здоров'я не бажаю.
показати весь коментар
02.04.2019 10:23 Відповісти
то ви я бачу вважаєте себе більшим українцем ніж я ?
ну що я можу вам сказати. якщо моя мова вам не до вподоби то я можу для себе визначити что я не хочу жити в одній країні з людиною яка вважє себе вищою за мене тому, що знає більше дієслів або прикментників. на її думку знає більше
тоді мабуть із-за таких як ви українців і назівають фашистами .
бо ставити себе вище когось це їх (фашистів) фішка.
а я вам бажаю здоров'я, перш за все розумовго.
показати весь коментар
02.04.2019 12:01 Відповісти
Цесно кажучи, після цього вашого посту я завагався. Бо готовий обговорювати лише думки, а не марення. А цей пронос слів про прикметники, дієслова, фашистів... явно не має ніякого відношення до думок, принаймні до моїх.
показати весь коментар
02.04.2019 15:42 Відповісти
<p>про що задумались чи справедливо обізвали ольгінцем ?</p><p>чи може варто вибачитись ?</p><p>якщо ні,то дісно говорити нема про шо, бо з людьми які оперують образами не цікаво розмовляьти взагалі, тому що їх думки нема шо обговоряювати, вони вже написані у негативі. бо самі "вумні" це вони, а інші боти ольгінці головолодьки, і таке інше. <br>думка відмінна від вашої,<span>&nbsp;може порушити ваш світ мені відверто шкода вас. бережить себе краще у тиші, так більше шансів не витратити зайвого здоров'я.</span></p>
показати весь коментар
02.04.2019 17:26 Відповісти
Де ви в цих :
https://censor.net/ua/comments/locate/3119780/019215ac-13ec-7371-83d6-af614885dbd6https://censor.net/ua/comments/locate/3119780/019215ac-13**-7331-9fa6-0a910b879e72https://censor.net/ua/comments/locate/3119780/019215ac-13e8-7000-adac-2754dced27c7повідомленнях побачили думки? Виділіть їх , будь ласка, щоб і я зрозумів.

показати весь коментар
03.04.2019 15:50 Відповісти
"Чесно" , замість "Цесно"
показати весь коментар
03.04.2019 15:52 Відповісти
до того ж він нічого не обіцяв написав на бігморді саджати будемо -буде саджати яблуньки і зробимо їх разом (з бенею) це про дебілів-хохлів які його вибрали.
показати весь коментар
01.04.2019 16:13 Відповісти
а ти кацап-розумний ?
будеш вчити каклів розуму ?
не знаю що краще людина яка не обіцяє чи та що обіцяє і не робить....
вибір однако....
показати весь коментар
01.04.2019 21:24 Відповісти
Согласна с вами. Просто это очень дорогой эксперимент. Украина может поплатиться своей независимостью из-за ватнорылых шариковых!
показати весь коментар
01.04.2019 16:14 Відповісти
Украина сейчас находится в таком положении, нужно действовать, а не проводить эксперименты.
показати весь коментар
01.04.2019 23:37 Відповісти
Ух как правильно... Только страну жалко, Мордор этого и ждет...
показати весь коментар
01.04.2019 16:19 Відповісти
Да, и в первых рядах будут училки, которым зеля пообещал 4 штуки баксов в месяц! Хачювидеть!
показати весь коментар
01.04.2019 16:20 Відповісти
а вот хрен тебе и твоим заказчикам удастся повалить Порошенко ,украинцы знают ,первично и главное ,это разорвать с вами все отношения ,потому ,что лучше с умным потерять ,чем с вами найти.
показати весь коментар
01.04.2019 17:00 Відповісти
Поросяку на гілляку!
показати весь коментар
01.04.2019 16:11 Відповісти
Смешно читать комментарии фанатов Голобородька, надо сохранить скрины этих комментов, чтобы через полгода тыкать их носом (как они радуются, что порох проиграл). Посмотрим куда заведет страну великий проФФесионал Зе!!!!!
показати весь коментар
01.04.2019 16:12 Відповісти
да-уж..надо позаписывать усех порохоботов...
-а если через полгода курс гривни вырастет вдвое...то шо ты у пшеков заработаеш?
показати весь коментар
01.04.2019 16:18 Відповісти
Дурень думкою багатіє ))))))
А еще всем по бентли подарят и квартиру в центре Киева.
Наивный!
показати весь коментар
01.04.2019 16:21 Відповісти
ЦВК опрацювала 80.33% протоколів: Зеленський, Порошенко, Тимошенко - Цензор.НЕТ 2457
показати весь коментар
01.04.2019 16:24 Відповісти
Мені одному здається, що у цилі нав'язлива манія переслідування і схильність до самогубства
показати весь коментар
03.04.2019 16:44 Відповісти
тобі ж твій парашен казав-біжи до черкви свічку купи.....
-а то по твому висеру видно діагноз від народження..
показати весь коментар
03.04.2019 21:33 Відповісти
Циля, їхайте до хази, а то , таки ДА, суїцид неминучий.
показати весь коментар
04.04.2019 12:13 Відповісти
ви скоро підете на убій та ляжете разом зі своїм шоколядним фараоном?
показати весь коментар
04.04.2019 12:51 Відповісти
Мрії, мрії, мрії...Помрій - недовго залишилось.
показати весь коментар
04.04.2019 16:14 Відповісти
ЦВК опрацювала 80.33% протоколів: Зеленський, Порошенко, Тимошенко - Цензор.НЕТ 7181
показати весь коментар
04.04.2019 16:26 Відповісти
Я не фанат пороха. Я реалист и в сказочных персонажей не верю.
Кому не нравился порох, был выбор из 38 кандидатов. В компетентности Голобородька в управлении страной я сильно сомневаюсь. Жизнь - это не кино с написанным сценарием!
показати весь коментар
01.04.2019 16:25 Відповісти
Weltliga für Sexualreform ждёт от тебя предложений!
показати весь коментар
01.04.2019 16:29 Відповісти
совковое было это ты! ты фанат руского мира ,парадов ,с колорадами ,язык ,хоть выучил падла ,ото неправдоподобно агитируешь
показати весь коментар
01.04.2019 17:12 Відповісти
....обязательно сохраните,чтоб через год-другой было стыдно смотреть в глаза своим детям и внукам за свой выбор....
показати весь коментар
01.04.2019 16:53 Відповісти
то ти холера =от стыда=за те що за ненаситного баригу голосувало,то тому ти виїхало на пшека батрачить!
показати весь коментар
01.04.2019 17:27 Відповісти
циля,лечи голову...хотя дебилизм не лечится......ну или читай внимательно.
показати весь коментар
02.04.2019 16:57 Відповісти
ото тому ти й батрачиш на пшеків щоб бабла заработать на лікування......хотя дебилизм не лечится......ну или читай внимательно.
показати весь коментар
02.04.2019 17:58 Відповісти
......не хочу огорчать,ale to polacy na mnie pracua,
показати весь коментар
03.04.2019 17:06 Відповісти
ЦВК опрацювала 80.33% протоколів: Зеленський, Порошенко, Тимошенко - Цензор.НЕТ 3494
показати весь коментар
04.04.2019 13:07 Відповісти
Тобі з твоєю глибокою паталогією мізків важко збагнути, що це досягається копіткою працею, боротьбою з корупціонерами і корупцією, а не таляпанням язиком, як мітлою, на сайтах, близькосхідна ви наша.
показати весь коментар
04.04.2019 16:19 Відповісти
ЦВК опрацювала 80.33% протоколів: Зеленський, Порошенко, Тимошенко - Цензор.НЕТ 2642
показати весь коментар
04.04.2019 16:22 Відповісти
Фотошоп засвоїла на "3" -ку ( по старому стилю) . А що ще можеж? Ну там: "7-40", чи гопака, на пузі?
показати весь коментар
04.04.2019 16:25 Відповісти
ЦВК опрацювала 80.33% протоколів: Зеленський, Порошенко, Тимошенко - Цензор.НЕТ 9384
показати весь коментар
04.04.2019 16:27 Відповісти
Тобто відповіді на питання : " Коли продукти стали дорожче ніж в Польщі?",- немає. Злив зарахований . Іди вмийся.
показати весь коментар
04.04.2019 17:32 Відповісти
"""""""""""""""""""1 кг-37 гр!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ЦВК опрацювала 80.33% протоколів: Зеленський, Порошенко, Тимошенко - Цензор.НЕТ 5803
показати весь коментар
04.04.2019 19:21 Відповісти
СКАЖИ МЕНІ : " Це в тебе такий потік свідомості, чи просто, потік слів - закреп думок? Невгамовна ви наша."
показати весь коментар
04.04.2019 19:28 Відповісти
ЦВК опрацювала 80.33% протоколів: Зеленський, Порошенко, Тимошенко - Цензор.НЕТ 8334
показати весь коментар
04.04.2019 19:45 Відповісти
...конченная циля,у меня свой бизнес и поляки у меня работают с удовольствием....а украинская dziennikarka\кореспондентка\видно супер специалист если умеет только убирать...
показати весь коментар
04.04.2019 18:44 Відповісти
ЦВК опрацювала 80.33% протоколів: Зеленський, Порошенко, Тимошенко - Цензор.НЕТ 6508
показати весь коментар
04.04.2019 19:12 Відповісти
Не звертай уваги, друже : це просто, - бабська заздрість до успішного бізнесмена.
показати весь коментар
04.04.2019 19:30 Відповісти
ЦВК опрацювала 80.33% протоколів: Зеленський, Порошенко, Тимошенко - Цензор.НЕТ 8347
показати весь коментар
04.04.2019 19:52 Відповісти
ЧТо будет если президентом станет ЗЕ:

1). Юля станет премьером по итогам парламентских выборов, который будут проведены с огромными нарушениями.
2) Она и днепропетровский клан имени почетных (реально) евреев Боголюбова и Коломойского примутся делить Украину заново, жестко и быстро как они уже делали.
3). ЗЕ разочаруется в должности если не получит миллиард. Поэтому либо он будет периодически выкобениваться чтобы ему давали Игорь с Юлей, но а так будет делать все что они прикажут.
4). Полная остановка реформ и поражение от Кремля во внешней политике.
5) Третий кровавый Майдан и либо развал страны, либо приход хунты.
показати весь коментар
01.04.2019 16:20 Відповісти
новые методички вам в горячке писали?
показати весь коментар
01.04.2019 16:22 Відповісти
Страшно. Но боюсь что это может быть!
показати весь коментар
01.04.2019 16:22 Відповісти
"Пришлось посмотреть "Слугу Народа" ... Это мрак. Шайка квартала пытается заставить всех нас ржать над унизительными для украинцев шуточками с подачи кандидата Зеленского. В моей ленте "потоп" от эмоций коллег и друзей, которые, мягко говоря, в ужасе от смыслов, заложенных в новом высере кандидата в президенты. Если мы в глазах Вовы выглядим именно так, то у меня возникает вопрос... Помните фразочку из его интервью "1+1": "В любом цивилизованном обществе должна быть альтернатива майдану"? Так вот, майдан глазами Вовы в новом сезоне "Слуги народа" выглядит так: это сборище проходимцев. Патриотов (которые пошли первыми добровольцами) он показывает оголтелыми и при этом абсолютно тупыми. Хотя послушаешь интервью самого Зеленского... и первенство по тупости, Вова, у тебя. Тебе бы хоть каплю их мужества, может хоть на один эфир бы сходил. Я уже молчу про зону боевых действий, операциями в которой ты собрался командовать. Также майданы у кандидата Зеленского - причина погружения страны в хаос и фашизм/нацизм. Так вот, Вова. Быть патриотом и фашистом/нацистом, это не одно и тоже! Хотя в Рашке-то нас видят именно такими, какими и ты. Невольно вспоминаются съеденные снегири, распятые мальчики и изнасилованные старушки. "Воля. Прізвище. Країна" - орут патриоты в фильме. Это что?? Этим Зеленский оскорбляет не только Майдан, а топчет память погибших патриотов в российско-украинкой войне! Все антигерои говорят на украинском. Удивительно просто... Вот истинное отношение к украинскому у Владимира, сколько бы он не заливал про статус государственного). В итоге, страна распадается. Кстати, Россия-то совсем не при чем. Упсс. Потому, что война гражданская и с подачи украинских олигархов. Отличный план! Вот прям голосуйте за Зеленского! У него отличный план!"
показати весь коментар
01.04.2019 16:28 Відповісти
рекордный урожай зерновых в Украине ..и вот буханка чёрного уже 16 гривасов!
=В итоге, страна распадается. Кстати, рассэя-то совсем не при чем. Упсс. =
показати весь коментар
01.04.2019 16:40 Відповісти
А в войну при Сталине вообще жопа с хлебом была , по карточкам . Хочется и пуйлу навалять и зарплаты как в Европе.
показати весь коментар
01.04.2019 18:10 Відповісти
так он в Києві по картці киянина, пенсіонери по кілька годин вистоюють щоб купити одну буханку чорного на дві гривні дешевше..
https://www.youtube.com/watch?v=NVt26MVnFfs
показати весь коментар
01.04.2019 19:10 Відповісти
Не 3.14 зди. А краще убийся об стіну.
показати весь коментар
04.04.2019 12:15 Відповісти
ЦВК опрацювала 80.33% протоколів: Зеленський, Порошенко, Тимошенко - Цензор.НЕТ 1571
показати весь коментар
04.04.2019 12:48 Відповісти
Не підкажеш, за якого уряду це сталося, непрогнозована, ви наша? Тільки, спробуй , якось, хоч трохи документально, аргументувати.
показати весь коментар
04.04.2019 16:21 Відповісти
Валерия Алексеевна передает Украинцам привет из туманного Лондона. У нее все просто Прекрасно и Замечательно. Она Счастлива. Ведь Лера наконец осуществила свою заветную Мечту. И теперь может смело Похвастаться: Миллионами долларов на банковских счетах, Элитной недвижимостью по всему миру, Шикарными автомобилями и Шубами. Ведь не даром ее любимый Тост - "Чтобы у нас все Было и нам за это ничего не Было". И у нее действительно Получилось. Ее мечта Сбылась. В отличие от Миллионов Украинцев, которые Потеряли все свои Сбережения в десятках лопнувших Банков. Такое возможно только в нашем Государстве. Настоящая Фантастика. А точнее Фантасмагория...

ЦВК опрацювала 80.33% протоколів: Зеленський, Порошенко, Тимошенко - Цензор.НЕТ 2155
показати весь коментар
04.04.2019 16:29 Відповісти
Заздрити - Недобре. Ну, та представникам твоєї... можна. Тільки , дивись , не захлинись слиною. А то уявляєш: " Лежиш ти така вся розкарячена, в калюжу сечі, язик вивалився на плече...Жахи". Про що це я знову? А про твій суїцид. Бережи себе.
показати весь коментар
04.04.2019 17:36 Відповісти
ЦВК опрацювала 80.33% протоколів: Зеленський, Порошенко, Тимошенко - Цензор.НЕТ 524
показати весь коментар
04.04.2019 18:26 Відповісти
Я зрозумів - ти закохана в нього, без взаємності, мабуть, але для чого мені ці твої інтимні подробиці?
показати весь коментар
04.04.2019 18:30 Відповісти
ЦВК опрацювала 80.33% протоколів: Зеленський, Порошенко, Тимошенко - Цензор.НЕТ 3928
показати весь коментар
04.04.2019 19:02 Відповісти
ЩО І В НИХ ТЕЖ? Та нехай, кінець кінців це - твоє приватне сексуальне життя.
показати весь коментар
04.04.2019 19:16 Відповісти
Наивный чукотский парень...жаль если ты реально так думаешь...
Фильм "Слуга народа" - это предвыборная агитация расчитанная на таких как ты, кто верит в сказки. А Зе - это уж точно не Лех Валенса (почитай его биографию и что он сделал для Польши, его вклад в независимость Польши о красной чумы (совка). А что сделал Зе??? Он двух слов связать не может. Ответить на вопросы журналистов нормально не может. Зе это точно не Рейган (Рейган, кстати в президенты пошел не со съемочной площадки, до этого был губернатором). Учи матчасть.
показати весь коментар
01.04.2019 16:34 Відповісти
ЦВК опрацювала 80.33% протоколів: Зеленський, Порошенко, Тимошенко - Цензор.НЕТ 8848
показати весь коментар
01.04.2019 16:36 Відповісти
Циля, ну шо вы нам свой портрЭт все подсовываете? Подсуньте таки его себе куда положено! Если влезет...
показати весь коментар
01.04.2019 16:43 Відповісти
паходу тебе рамонка уже застрамили по самые памадоры ..аж циферли 2945 выперли..
показати весь коментар
01.04.2019 16:48 Відповісти
Он не наивный... Лжец и манипулятор, причем явно с заготовками... Работает он тут и даже не на Зеленского...
показати весь коментар
01.04.2019 16:39 Відповісти
Як можна порівнювати Рейгана, Валенсу і Гавела із зеленським. Це все одно, що порівнювати величні Гімалаї з коровьейчей какахой
І до речі, Венесуела. https://www.google.com.ua/search?newwindow=1&source=hp&ei=ORKiXPbaJ5uX1fAPjbG3iAM&q=%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%81%D1%83%D1%8D%D0%BB%D0%B0+%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D1%81+2019&oq=%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%81%D1%83%D1%8D%D0%BB%D0%B0+%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D1%81&gs_l=psy-ab.1.1.0l10.1924.8705..10209...0.0..0.176.2392.0j17......0....1..gws-wiz.....0..35i39j0i20i263j0i10j0i203.AM1YQDwFHws Так ось тут про неї дуже докладно. Про всі її успіхи, так би мовити.
показати весь коментар
01.04.2019 16:35 Відповісти
ЦВК опрацювала 80.33% протоколів: Зеленський, Порошенко, Тимошенко - Цензор.НЕТ 9951
показати весь коментар
01.04.2019 16:36 Відповісти
а ти походу скинув маску патріота та бігом по какао?
показати весь коментар
01.04.2019 17:29 Відповісти
бедные пенсионеры , не дождутся минимальной пенсии от Тимошенко в 4425 гривен в месяц
показати весь коментар
01.04.2019 16:50 Відповісти
Клоун на первом месте-всё самое смешное только начинается...
показати весь коментар
01.04.2019 20:53 Відповісти
Думали, что хуже уже быть не может... а, нет!
показати весь коментар
01.04.2019 23:28 Відповісти
Сторінка 5 з 5