4877 відвідувачів онлайн

РФ спробує поставити під сумнів легітимність виборів в Україні, - Крамер

РФ спробує поставити під сумнів легітимність виборів в Україні, - Крамер

Росія докладатиме зусиль, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні до проведення другого туру голосування на президентських виборах, щоб створити сумніви в легітимності процесу обрання глави Української держави.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, таке переконання висловив екс-заступник держсекретаря США, колишній президент Freedom House, нині старший директор з питань прав людини американського Інституту Маккейна Девід Крамер.

"Головний інтерес Росії полягає в тому, щоби спробувати створити середовище, в якому наступний президент – або переобраний президент Порошенко – розглядався б як нелегітимний", - зауважив експерт.

Він уточнив, що в Кремлі прагнуть дестабілізувати ситуацію, створити обставини, за яких вільні й чесні вибори опинилися б під сумнівом.

"Україна може зробити те, чого не може Росія за президентства Путіна. А саме – провести відкриті й справедливі вибори, щоб обрати легітимного президента шляхом чесного голосування, яке відображає справжні погляди українського населення", - підкреслив він.

Саме цього й боїться Кремль, тому і робитиме все проти перемоги справжнього демократичного процесу в Україні.

Водночас експерт не став однозначно стверджувати, чи могла б Росія зрештою поставити на одного з двох кандидатів, які вийшли в другий тур президентських виборів в Україні.

"Важко сказати, але ми знаємо, що проти Порошенка велася потужна пропаганда (з боку РФ. – Ред.) у першому турі", - зазначив він. У цьому зв'язку експерт зауважив, що наступні три тижні продовження президентської кампанії дадуть чітке уявлення та відповідь на це запитання.

Нагадаємо: станом на понеділок, за результатами підрахунку понад 97% виборчих бюлетенів на президентських виборах в Україні, лідирує Володимир Зеленський, який заручився понад 30% підтримки електорату. За чинного президента України Петра Порошенка проголосували майже 16% українських виборців.

Топ коментарі
+25
Зеленский отказался от дебатов с Порошенко.

Уже читаю оправдательные пируэты его сторонников. Мол, это ему не нужно; пусть дебатирует с Коломойским; нет запроса общества и другая туфта.

Всё проще - сразу станет понятно, что Зеленский туп и не тянет эту должность!
😄
показати весь коментар
02.04.2019 08:11 Відповісти
+20
ну если петя такой вумный почему мы не увидели его дебаты ни в 2014, ни с Юлей в 2019?
показати весь коментар
02.04.2019 08:19 Відповісти
+18
Рашка думала, что порох опять наберет больше 50%, а тут такой облом.
показати весь коментар
02.04.2019 08:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ничего удивительного. Абсолютно. Обвинять в том, в чем сам виновен и не верить тому, чего у самого нет. А тут два в одном.
показати весь коментар
02.04.2019 08:24 Відповісти
цікаво, а шо американці не в курсі, шо чоколятне божество), водило їх 5 (п"ять)) років за ніс)),
крало гроші, не проводило реформ, очолило корупцію, балаболило)),
одним словом замилювало очі - і це не вийде на поверхню?!

і не треба думати, що новий президент України, буде їхати на поклон до *****!!!
він перестане бути президентом дуже швидко!
хоча в випадку перемоги папа, я не впевнений на що воно може піти,
від намальованої "перемоги" ((((
показати весь коментар
02.04.2019 08:25 Відповісти
Та ти шо? Головне що тепер усе буде по приколу ЗЕ😄
показати весь коментар
02.04.2019 08:27 Відповісти
можливо, це краще чим красти і балаболити і все за гроші платників податків!
показати весь коментар
02.04.2019 08:33 Відповісти
шо ты несешь бот кремлевский ?
показати весь коментар
02.04.2019 08:45 Відповісти
кацап, ти на ***** і чоколятного тут працюєш?!
чи курнув\ковтнув шось? і всі кругом охенти *****\*******?
короче - http://natribu.org/ для тебе є гарне)) місце, тут !
показати весь коментар
02.04.2019 08:58 Відповісти
методичка?
показати весь коментар
02.04.2019 08:34 Відповісти
Дурень?😄
показати весь коментар
02.04.2019 08:35 Відповісти
а кто знает , что будет теперь по приколу или не по приколу, методичка какая то у порохоботов слабенькая.
показати весь коментар
02.04.2019 09:59 Відповісти
по приколу уже было 5 лет, взорванные военные склады, разворовывание в оборонке, сгоревшая фабрика военного обмундирования, и доход в 1,5 млд. за год.
показати весь коментар
02.04.2019 10:06 Відповісти
Теперь будет ещё прикольнее😄
показати весь коментар
02.04.2019 10:07 Відповісти
РФ спробує поставити під сумнів легітимність виборів в Україні, - Крамер - Цензор.НЕТ 9901
показати весь коментар
02.04.2019 08:26 Відповісти
Другими словами: если пэпу таки протащат, всеми правдами и не правдами, то любое не согласие и протест - рука мацквы..?
показати весь коментар
02.04.2019 08:27 Відповісти
Ну да-не шатайте будку,а то свиней тошнит возле корыта
показати весь коментар
02.04.2019 09:47 Відповісти
О чем можно говорить с этим недопрезидентом!!! Он за пять лет ничего для людей не сделал, кроме грюканья в грудь , а война это слабость политика
показати весь коментар
02.04.2019 08:30 Відповісти
вам юля сделает газ вдвое пополам... для народа
ленин говорил что у нас кухарка будет управлять государством...
похоже, теперь клоун порулит
потому что кухарки во всем разобрались благодаря ящику на кухне с 95-м
показати весь коментар
02.04.2019 08:40 Відповісти
На русофобському сообщєстві ти спалився, кацапчику...
показати весь коментар
02.04.2019 09:02 Відповісти
Телефонный разговор 2014 год
https://www.youtube.com/watch?v=2ZLEt-8fi_E
показати весь коментар
02.04.2019 08:32 Відповісти
РФ спробує поставити під сумнів легітимність виборів в Україні, - Крамер - Цензор.НЕТ 2352
показати весь коментар
02.04.2019 08:48 Відповісти
http://youtu.be/nIMooG-bk-Q. После всего
показати весь коментар
02.04.2019 09:12 Відповісти
Комент к этому разговору:
РФ спробує поставити під сумнів легітимність виборів в Україні, - Крамер - Цензор.НЕТ 2958
показати весь коментар
02.04.2019 12:12 Відповісти
серлещь сейчас много отдаст чтобы этого комментария небыло
показати весь коментар
02.04.2019 12:14 Відповісти
Я и не сомневался, что пойдет речь о легитимности, точнее- о нелигитимности. Уважаемый https://censor.net/user/27028 не даст соврать, мы об этом с ним за 2 дня до выборов болтали. Иной вопрос в том- зачем было этому подыгрывать??? Вот этого я не понял.
показати весь коментар
02.04.2019 08:35 Відповісти
"МОСКАЛЬ НА УКРАЇНУ ЗУБИ НЕ СКАЛЬ"
показати весь коментар
02.04.2019 08:45 Відповісти
Зачем немьітьім ето надо?
Они же получат совершенно лояльного, карманного президента, с которьім можно шо хош делать...
показати весь коментар
02.04.2019 08:45 Відповісти
Кто сказал ? Пуйло?! Пуйло патологический врун.
показати весь коментар
02.04.2019 09:06 Відповісти
лолу кокорину? или еврейского мальчика? хотя какая разница какой это сорт гавна.
показати весь коментар
02.04.2019 09:13 Відповісти
Они его уже пятый год как получили
показати весь коментар
02.04.2019 09:48 Відповісти
***** вопел , только не Порошенко кто угодно только не порошенко, пусть Зеленский!!!! Зленский наш!!!! Мне это напомнило про Трамп наш. Столько пинков как от Трампа , пуйло не получал ни от кого.
показати весь коментар
02.04.2019 09:05 Відповісти
Прикольно читать скуление порохнявых.
показати весь коментар
02.04.2019 09:11 Відповісти
а хто такий путін??
показати весь коментар
02.04.2019 10:01 Відповісти
***** твій путін. Це все на, що у тебе розуму вистачає?
показати весь коментар
02.04.2019 10:08 Відповісти
ми теж не визнали виборів на расіянськой *********, нам на них пох!!!!
показати весь коментар
02.04.2019 10:00 Відповісти
Дмитрий Разумков - основной идеолог Зеленского - пророссийский член организации "Молодь Партії Регіонів" 2006 року. Думай!
показати весь коментар
02.04.2019 09:35 Відповісти
думай, не думай, а ********* стояло у истоков этой партии. и пахал на януковоща министром.
показати весь коментар
02.04.2019 10:35 Відповісти
а кому-то не плевать на то, что там будет пытаться паРаша? в Украине так точно плевать, ну кроме 10 процентов бойкОв, а это такой мизер, что можно не обращать внимания.
показати весь коментар
02.04.2019 10:33 Відповісти
Та хто би там переймався тим, що скаже/не скаже, признає/не признає кацапстан...
показати весь коментар
02.04.2019 10:43 Відповісти
Зачем им это ставить под сомнение, если победил их фаворит?
показати весь коментар
02.04.2019 10:49 Відповісти
интересно, по чём нынче озвучить такую за ангажированную пургу устами бывшего чиновника..?
показати весь коментар
02.04.2019 10:56 Відповісти
https://censor.net/user/314785 - бот из ольгино

имхо