4998 відвідувачів онлайн
1 206 10

"Укрзалізниця" призначить 41 додатковий рейс на Великдень і травневі свята

"Укрзалізниця" призначить 41 додатковий рейс на Великдень і травневі свята

Акціонерне товариство "Укрзалізниця" призначить 41 додатковий рейс на Великдень і травневі свята.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт компанії, станом на 1 квітня вже призначено 8 додаткових поїздів, додаткові рейси на 5 поїздів, які ходять за графіком.

Зокрема, поїзд 191-121 Київ-Львів курсуватиме 26, 27 квітня, 1 та 5 травня з Києва о 7:42, а прибуватиме до Львова о 17:59. У зворотному напрямку поїзд виїжджатиме об 11:54 і прибуватиме до Києва о 21:47.

Також додаткові рейси призначать на поїзди Київ-Ковель, Київ-Миколаїв, Київ-Одеса, Київ-Дніпро, Київ-Харків, Львів-Одеса, Покровськ-Харків, Суми-Київ-Вінниця та Харків-Львів.

Топ коментарі
+2
сережа, ты звідкіля такий?, так всегда было у нас в Украине...
показати весь коментар
02.04.2019 14:04 Відповісти
+1
Закарпатье опять вниманием обошли
показати весь коментар
02.04.2019 13:48 Відповісти
+1
ага, в оптический прицел, бгггг
показати весь коментар
02.04.2019 19:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Закарпатье опять вниманием обошли
показати весь коментар
02.04.2019 13:48 Відповісти
Вот и правительство стало думать о людях, хоть на праздник. И пусть не о всех людях но начало думать. Может после второго тура ещё быстрее и лучше думать начнет, и все таки о людях, а не о том как лучше друзьям Путина типа Ахметова и др. заработать.
показати весь коментар
02.04.2019 13:52 Відповісти
сережа, ты звідкіля такий?, так всегда было у нас в Украине...
показати весь коментар
02.04.2019 14:04 Відповісти
А ти ханка, било в поРосіі, і чем там знімалось, лавіла дальнобоєв? Багато налавіла? Как там у путлеровець гарно платять?
показати весь коментар
02.04.2019 17:39 Відповісти
ага, в оптический прицел, бгггг
показати весь коментар
02.04.2019 19:02 Відповісти
Як ти там причандали дальнобийніків називала мені це менш за все цікаво, і як з ним "працювала" також.
показати весь коментар
03.04.2019 10:06 Відповісти
Сережа Попов, в Украине всегда на праздничные дни назначают дополнительные рейсы.
показати весь коментар
02.04.2019 14:59 Відповісти
Володька Елисеев, у вас где можете и так, а у нас Премьер Гройсман забрал старый рельсовый пригородный автобус и пустил его как новый, но уже по маршруту Киев - Борисполь. А в вашей "Украине" случаем не любитель домиков с уточками Премьер? А х..ло наверное Президент? Очень рад что вы стали называть Новоукраину Украиной, очень рад.
показати весь коментар
02.04.2019 17:44 Відповісти
Чи знає Кравцов яке це "задоволення" їхати денним рейсом?
показати весь коментар
02.04.2019 21:22 Відповісти