8826 відвідувачів онлайн
1 816 51

Президент Алжиру Бутефліка пішов у відставку після 20 років правління

Президент Алжиру Бутефліка пішов у відставку після 20 років правління

Президент Алжиру Абдельазіз Бутефліка, проти правління якого в країні з лютого тривали масові протести, подав у відставку.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на державні ЗМІ Алжиру та на власні джерела, передає Цензор.НЕТ.

82-річний Абдельазіз Бутефліка пішов у відставку невдовзі після того, як начальник штабу армії Алжиру закликав негайно відсторонити його від посади.

Раніше Бутефліка, який був при владі протягом 20 років, а в 2013 році переніс інсульт, заявив про намір залишатися при владі до кінця терміну, до 28 квітня.

Але лідер протестів та опозиційні партії не підтримали такого рішення диктатора, і в столиці Алжиру відбулися багатотисячні демонстрації студентів.

Як повідомляє Громадське, 10 лютого Абдельазіз Бутефліка оголосив про намір брати участь у президентських виборах, які заплановані на 18 квітня 2019 року. Він очолює країну з 1999 року. У 2013-му переніс інсульт і відтоді вкрай рідко з'являвся на публіці і жодного разу не проголошував тривалих урочистих промов.

1 березня тисячі людей вийшли на протести в столиці Алжиру у зв'язку з оголошенням Бутефліки про намір уп’яте балотуватися на посаду президента.

Згодом через протести Бутефліка відмовився від участі в майбутніх виборах президента і призначив перехідний уряд.

Топ коментарі
+7
Секс-сімволи расеи, номер 2-3-4.ну а номер 1 знаєте

Президент Алжира Бутефлика ушел в отставку после 20 лет правления - Цензор.НЕТ 5125
показати весь коментар
03.04.2019 00:37 Відповісти
+5
Такой молодой и в отставку....
показати весь коментар
03.04.2019 01:21 Відповісти
+4
.Президент Алжира Бутефлика ушел в отставку после 20 лет правления - Цензор.НЕТ 2069...
показати весь коментар
03.04.2019 00:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Какая новость ! Что-же мы теперь делать будем ?
показати весь коментар
03.04.2019 00:29 Відповісти
сплотитесь теснее вокруг *****, оно предпоследнее осталось в мире маразматиков-диктаторов
показати весь коментар
03.04.2019 00:32 Відповісти
там все стадо такое же
показати весь коментар
03.04.2019 00:33 Відповісти
А при чём здесь я и твоё ***** , болезный ?
показати весь коментар
03.04.2019 00:34 Відповісти
Получается ты решил, что он из раши хотя не знаю может вы давно знакомы , под его знаком вопроса EU высвечивается и вообще как мне показалось он просто парень с юмором, а ты всерьёз отреагировал
показати весь коментар
03.04.2019 00:43 Відповісти
а в EU по твоему мало ваты? даже если это не прокси
показати весь коментар
03.04.2019 01:26 Відповісти
Да конечно же не мало но этот комент может иметь не обязательно политический смысл, так как речь идёт о третей стране о которой особо ничего не слышно было в последнее время, например челу нечем платить коммуналку или на жратву не хватает ,безработный ,озлобленный на власть и т д, я таких встречал среди простых людей и не однократно ,им просто порой до политики третих стран по барабану из за "хорошей" жизни
показати весь коментар
03.04.2019 01:42 Відповісти
Назарбаев ему позвонил и посоветовал, что бы войти в историю и переименовать столицу
показати весь коментар
03.04.2019 00:30 Відповісти
Скоро Петя к нему присоединится
показати весь коментар
03.04.2019 00:31 Відповісти
Не дуже скоро. Тобі прийдеться чекати.
показати весь коментар
03.04.2019 00:38 Відповісти
Тобто, Алі, ви не заперечуєте, що Порошенко тиран...
Молодий, правда, але тиран!
показати весь коментар
03.04.2019 00:42 Відповісти
Я цього не стверджував. До того ж тирани не проходять через вибори.
показати весь коментар
03.04.2019 00:47 Відповісти
думаєш, вінницький кагал домовиться з каломойшею злити зелінского?
показати весь коментар
03.04.2019 00:43 Відповісти
Зеленський дійсно має шанси бути обраним "по приколу". Але далі у нього починаються проблеми, бо багато хто не буде його і Коломойського слухати. Можливо після цього обмеження повноважень президента до предстчвницькіх функцій.
показати весь коментар
03.04.2019 00:50 Відповісти
парашенці це як допоможе? він ж втратить будь-який серйозинй вплив бо не пропхнеться в Раду - партєйка розбіжиться в усі боки.
показати весь коментар
03.04.2019 00:59 Відповісти
уже разбегается - потому что и не партейка - так бандочка типа пыры
показати весь коментар
03.04.2019 01:02 Відповісти
Поки розбігається партія ботоксної бабці. Зрозуміло, що її партія на майбутніх виборах значно зменшиться.
показати весь коментар
03.04.2019 01:08 Відповісти
Параші? Звичайно, що зеленський прихильник парашних артистів, бізнесу в росії. Параша не буде керувати через зеленського.
показати весь коментар
03.04.2019 01:03 Відповісти
ну хоч ти збережеш як пам"ять партєйний квиток бепепе
показати весь коментар
03.04.2019 01:22 Відповісти
Як це зробити, якщо його ніколи не було?
показати весь коментар
03.04.2019 01:26 Відповісти
партии или тебя?
показати весь коментар
03.04.2019 01:38 Відповісти
Квитка партії. Я є і тобі, це відомо🤗 Не підтримуй одночасно протилежні думки, бо це шизофренія🤗
показати весь коментар
03.04.2019 01:40 Відповісти
изини в поддельных партиях не состою = в *********** не замечен
показати весь коментар
03.04.2019 01:58 Відповісти
Секс-сімволи расеи, номер 2-3-4.ну а номер 1 знаєте

Президент Алжира Бутефлика ушел в отставку после 20 лет правления - Цензор.НЕТ 5125
показати весь коментар
03.04.2019 00:37 Відповісти
Той, що зліва підтримує зеленського. Питанння лише у тому, чому він бачить зеленського президентом України?
показати весь коментар
03.04.2019 00:40 Відповісти
Все сказав? Не забувай, що це ти про себе🤗
показати весь коментар
03.04.2019 00:51 Відповісти
ЛДПР готова признать итоги выборов президента Украины только в одном случае. Если победит Зеленский. У этого кандидата есть одно неоспоримое преимущество перед остальными. Он никогда не был ни министром, ни чиновником. Не успел замараться в грязной украинской политике.
За фигурой Зеленского стоит Коломойский. Это настоящий зубр, украинский Березовский. Такой же олигарх, способный влиять на политические решения. Он обозлен на действующего президента, потому что Порошенко выкинул его из системы управления страной. Он уже сейчас не жалеет сил и средств, компрометируя Порошенко.

Для Коломойского самое важное - деньги. Поэтому он вполне может договориться с Россией на закулисных встречах. И выторговать для режима Зеленского льготы. Например, бесплатные поставки русского газа на Украину. Правда, взамен Киев будет вынужден вернуть нам Новороссию: Донбасс, Харьков, Николаев, Днепропетровск. Да весь юго-восток Украины! А мы взамен дадим оставшимся под властью Киева землям бесплатный газ. Тогда и продукты подешевеют, и электричество. И будет мир с Россией. Все малоимущие жители страны будут рукоплескать такому президенту и еще на второй срок его изберут!
показати весь коментар
03.04.2019 01:16 Відповісти
https://m.facebook.com/Zhirinovskiy/photos/a.161737007183495/2453031308054042/?type=3&refsrc=http%3A%2F%2Fwww.5.ua%2Fpolityka%2Fale-dovedetsia-povernuty-nam-pivdennyi-skhid-ukrainy-u-rosii-zaiavyly-pro-pidtrymku-zelenskomu-189753.html
показати весь коментар
03.04.2019 01:18 Відповісти
епохальный снимок показательных кацдебилов - сын адвоката
с зобом на зависть всем индюкам, спящая комуняка и тот придурок справа....
показати весь коментар
03.04.2019 00:54 Відповісти
зеля вывеска, просто вывеска пионера вовы.
насмешливая и очень обидная для Украины в силу своей недоразвитости - там кукловоды за черной шторой...
показати весь коментар
03.04.2019 01:06 Відповісти
Какая чёрная штора даже прозрачной занавески нет.
показати весь коментар
03.04.2019 01:34 Відповісти
мінус одного ботоксного
показати весь коментар
03.04.2019 00:41 Відповісти
.Президент Алжира Бутефлика ушел в отставку после 20 лет правления - Цензор.НЕТ 2069...
показати весь коментар
03.04.2019 00:44 Відповісти
Судя по прессе, до инсульта нормально правил, подавил исламистскую революцию в 90х
показати весь коментар
03.04.2019 00:56 Відповісти
Було лише чутно, що звідти тікали нормальні люди. Щось там було не так🤔
показати весь коментар
03.04.2019 01:00 Відповісти
Баба Йуля тоже ушла на политическую помойку истории
показати весь коментар
03.04.2019 01:10 Відповісти
Це вже незаперечний факт! А як юлькі брехали про 30% підтримки!
показати весь коментар
03.04.2019 01:12 Відповісти
Вони дійсно перевзулися на ходу, але іхня суть тепер на поверхні🤔
показати весь коментар
03.04.2019 01:20 Відповісти
Такой молодой и в отставку....
показати весь коментар
03.04.2019 01:21 Відповісти
Молодой еще совсем.
показати весь коментар
03.04.2019 01:26 Відповісти
Такий, як і "молода команда" Льоні Космоса.
показати весь коментар
03.04.2019 01:29 Відповісти
Яка трагедія.
показати весь коментар
03.04.2019 01:28 Відповісти
даремно він пішов, міг прояснити скільки танків Т-72 потрапило в Алжир при Онотолле)
показати весь коментар
03.04.2019 01:31 Відповісти
Слабак. Он у кацапів уже також 20. Але буде ще +20.
показати весь коментар
03.04.2019 08:45 Відповісти