9884 відвідувача онлайн
3 514 29

Скажений кіт покусав чотирьох людей на Львівщині

Скажений кіт покусав чотирьох людей на Львівщині

Випадок сказу в Яворівському районі: кіт, у якого не було щеплення від сказу, покусав і подряпав чотирьох осіб. Тварина загинула.

Від кота постраждали жителі села Оселя, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на місцеве видання "Яворівський голос плюс".

За словами заввідділу організації епідеміологічних досліджень Яворівського райвідділу обласного лабораторного центру Віри Левицької, кіт був домашнім. Він утік під час проведення щеплень, і тому не був щеплений від сказу.

"Впродовж останніх років захворюваність на сказ серед тварин та серед людей, так звана - гідрофобія, значно зросла. Частішими стали випадки захворювань серед диких тварин, особливо серед лисиць, які є основним природним резервуаром сказу", - розповіла Левицька.

У січні в цьому селі вже було зафіксовано спалах сказу. Тоді захворів домашній собака – найімовірніше, він заразився під час контакту з лисицею. Після спалаху всім домашнім тваринам у цьому селі зробили щеплення від сказу.

Топ коментарі
+5
вот вам к чему приводит избирательный хайп. Начинаю переживать за своего кошака - заглядывает в монитор, *****
показати весь коментар
03.04.2019 13:59 Відповісти
+4
Шкода тварючку...
показати весь коментар
03.04.2019 14:14 Відповісти
+3
До чого кота довели...
показати весь коментар
03.04.2019 13:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чупакабра
показати весь коментар
03.04.2019 13:49 Відповісти
Поймать ! и покусать всем селом этого кота!
показати весь коментар
03.04.2019 14:13 Відповісти
Уже поймали и покусали. Умер кот от ран...
показати весь коментар
03.04.2019 17:18 Відповісти
Жаль Коломойшу не покусалс его клоуном
показати весь коментар
03.04.2019 13:50 Відповісти
До чого кота довели...
показати весь коментар
03.04.2019 13:52 Відповісти
Надо будет вызвать на дом ветеренаров городских.Они у нас каждый год делают по заявкам обходы частного сектора и прививки всем животным,бесплатно!А семейные доктора по домам на вызова не ходят.Мы в Европе,ребята!Прям всё,как у них.Позвоню узнаю,когда они там начинают.
показати весь коментар
03.04.2019 13:56 Відповісти
Кіт зебот.
показати весь коментар
03.04.2019 13:56 Відповісти
подряпав і ласти склеїв. Мож і Зе президент порже на дебатах і обісреться
показати весь коментар
03.04.2019 15:50 Відповісти
Дебатів не буде,навіть зеботи цього не хочуть.
показати весь коментар
03.04.2019 16:14 Відповісти
вот вам к чему приводит избирательный хайп. Начинаю переживать за своего кошака - заглядывает в монитор, *****
показати весь коментар
03.04.2019 13:59 Відповісти
Кот не согласен с вьіборной процедурой.
показати весь коментар
03.04.2019 14:00 Відповісти
Наверно за Юлю голосовал, вот и взбесился
показати весь коментар
03.04.2019 14:04 Відповісти
Шкода тварючку...
показати весь коментар
03.04.2019 14:14 Відповісти
Это знак - ******* же со Ко они же все коты в мешке натуральные - в деле их не видели еще. Вот и думайте че за кот после выборов из мешка может выскочить...
Вполне возможно придется лечиться, ловить кота и выкидывать его за поребрик.
показати весь коментар
03.04.2019 14:17 Відповісти
Ты болен ! Иди к врачу !
Новость про бешеного кота. А ты о политике.
показати весь коментар
03.04.2019 14:20 Відповісти
показати весь коментар
03.04.2019 14:26 Відповісти
порохоботы поехали головой))) у них белая горячка
показати весь коментар
03.04.2019 14:31 Відповісти
котюню жаль... где ж он хватанул заразу? домашний же?
показати весь коментар
03.04.2019 14:17 Відповісти
чи це новина ?
для чого ця новина ?

четверо покусали одного кота - це новина
показати весь коментар
03.04.2019 14:20 Відповісти
Бутусов ,какая важная новость!У вас всегда задержка,как уЗебила на 6 секунд
показати весь коментар
03.04.2019 14:35 Відповісти
Котейка, видимо, с лисой тусовался. Стремно как-то стало, у меня по соседству кошачье царство, приходят на кормёжку и с виду все здоровые. 😳
показати весь коментар
03.04.2019 14:50 Відповісти
Мабуть від скаженого пса.

Якщо на вигляд здорові, то здорові. Просто надавайте більше харчів для них
показати весь коментар
03.04.2019 15:10 Відповісти
Вибачте, надавайте чи не давайте ?
показати весь коментар
03.04.2019 15:15 Відповісти
нАдавайте
Їм подобається добре різноманітне збалансоване харчування.
показати весь коментар
03.04.2019 15:29 Відповісти
Поняла, тогда сегодня сделаю им фуа-гра и куриные шейки в сливочном соусе бешамель