9462 відвідувача онлайн
1 383 14

Кабмін схвалив концепцію розвитку гірських територій українських Карпат

Кабмін схвалив концепцію розвитку гірських територій українських Карпат

Уряд схвалив концепцію розвитку гірських територій українських Карпат у чотирьох областях України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 3 квітня.

"Гірські території Карпатського регіону - Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська та Чернівецька області, завжди перебували в зоні особливої уваги держави. Це територія у майже 60 тис. кв. км, із 715 гірськими населеними пунктами, переважна більшість з яких (94%) - села і майже 978 тис. жителів", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що концепція базується на чотирьох основних пріоритетах: формування конкурентної економіки гірських територій; розвиток транспортної, виробничої та соціальної інфраструктури; розвиток туристичного потенціалу; гарантування екологічної безпеки.

"Наша ключова мета - перетворити гірські території на успішні та інвестиційно привабливі. А це можливо через впровадження нових підходів до розвитку інфраструктури, медицини, туризму, започаткування нових виробництв, створення робочих місць, посилення економічної співпраці і освітнього напрямку, підвищення транспортної та інформаційної доступності, активізації міжрегіонального і транскордонного співробітництва. Така маршрутна карта, яка закладена у Концепції розвитку цих територій, наблизить виконання стратегії ЄС щодо Карпатського регіону і дасть поштовх вивести гірські райони на якісно новий рівень", - підкреслюють у міністерстві.

Топ коментарі
+8
Грося хоче вирубати всі ліси у Карпатах?
показати весь коментар
03.04.2019 15:44 Відповісти
+5
Ліс хочуть і далі рубати.
показати весь коментар
03.04.2019 15:44 Відповісти
+3
До 21 апреля успеют?
показати весь коментар
03.04.2019 15:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Грося хоче вирубати всі ліси у Карпатах?
показати весь коментар
03.04.2019 15:44 Відповісти
Ліс хочуть і далі рубати.
показати весь коментар
03.04.2019 15:44 Відповісти
До 21 апреля успеют?
показати весь коментар
03.04.2019 15:46 Відповісти
Освободите от налогов все отели и зеленый туризм- и через 2 года жто будет реальный европейский курорт - а плату в бюджет будете брать 10 евро с человека в момент заезда.
показати весь коментар
03.04.2019 15:49 Відповісти
Не надо их развивать..они сами уже как нибудь пусть!
показати весь коментар
03.04.2019 15:52 Відповісти
Шо опять золото нашли? так вроде к нам никто из известных не приезжает. А лес рубать, можно и с концепцией и без.
показати весь коментар
03.04.2019 15:56 Відповісти
горных, или игорных?
показати весь коментар
03.04.2019 16:32 Відповісти
Концепція, коротко:"Гори побрити, ліс вивезти, населення відправити на заробітки в Европу. Гроші які будуть вони присилати - обкласти податками"
показати весь коментар
03.04.2019 16:52 Відповісти
И распилить деньги на борьбу с оползнями.
показати весь коментар
03.04.2019 16:54 Відповісти
Нет, вдуматься только, "...начала новых производств..." Что там такого опасного собрались производить, что требует "создания рабочих мест", "экологической безопасности" и "усиления экономического сотрудничества"?
показати весь коментар
03.04.2019 16:53 Відповісти
Шо? Еще не все порезали?
показати весь коментар
03.04.2019 17:39 Відповісти
Щось мені моторошно стає, а можна без концепції нам тут жити?
показати весь коментар
03.04.2019 17:59 Відповісти
Что там уже развивать можно...один пшик остался!
показати весь коментар
03.04.2019 20:36 Відповісти
В гірських районах,є обов'язкова надбавка до зарплати 25%,а до пенсії 20% тому ці райони є комфортні для пенсіонерів,і держслужбовців,а для бізнесу це збитки бо фонд заробітної плати зростає в розході підприємства на 25%,тому вигідно будувати рядом,так як це зробило Леоні в Стрию і возити автобусами