4174 відвідувача онлайн
7 028 113

Росавіація хоче провести з Україною переговори щодо відновлення авіасполучення

Росавіація хоче провести з Україною переговори щодо відновлення авіасполучення

У російському відомстві хочуть відновити як регулярне, так і чартерне авіасполучення між країнами. Аргументують це "інтересами народів і авіапасажирів".

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"У відповідь на заборону прямого чартерного повітряного сполучення влади України між нашими країнами пропонуємо провести переговори і відновити повітряне сполучення на регулярній і чартерної основі між Росією і Україною в повному обсязі", - заявили в російському відомстві.

"Впевнені, що таке рішення відповідає інтересам наших народів і авіапасажирів", - зазначили в Росавіації.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, сьогодні, 3 квітня 2019 року Кабінет міністрів України ввів заборону на нерегулярні польоти в Росію. Це сталося після того, як народний депутат Юрій Бойко і політик, кум Путіна Віктор Медведчук злітали в Москву і провели там "переговори" з газових питань.

Топ коментарі
+44
Рашисты совсем охренели...
показати весь коментар
03.04.2019 16:26 Відповісти
+35
о! пєрвіе мухи на будущий навоЗЕ уже слетаются...
показати весь коментар
03.04.2019 16:26 Відповісти
+26
Мертвечук подбрасывает дровишки...***** редкий...
показати весь коментар
03.04.2019 16:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Переговоры начать с восстановления териториальной целосности Украины, а потом... может быть, если будут компенсированы все ПОТЕРИ пострадавшим, убытки государству... и то может быть, если захотим
показати весь коментар
03.04.2019 18:03 Відповісти
Падав з дуба та вдарився головою ?
показати весь коментар
03.04.2019 18:27 Відповісти
Что не понравилось?
показати весь коментар
03.04.2019 18:43 Відповісти
Видите ли, когда даже не само *********, а его ёршик-пургомёт спесиво отвечает - "ша, баклан, Крым и Донбасс наши - обтекай молча, чепуха"... Я не знаю, в курсе вы или нет, но это расценивается как ПНХ со стороны агрессора.
Причём с откровенным презрением - "моему ************ даже опускаться до его уровня впадлу - Пиписька, сходи прогони терпилу".
показати весь коментар
03.04.2019 19:38 Відповісти
особенно мне понравилось про даунбас наш)
показати весь коментар
04.04.2019 21:16 Відповісти
немедленно установить плату за транзит из расии в европу автофур из расчета 1000 США за 1 фуру в одну сторону. или стоимости разницы через Беларусь
показати весь коментар
03.04.2019 18:31 Відповісти
русня - летайте из срязани - в каломолду...
встречного ветра и вечной турбуленции вам тварям....
показати весь коментар
03.04.2019 19:25 Відповісти
И гравитации посильнее
показати весь коментар
03.04.2019 19:32 Відповісти
кацапня - летите на хер...
показати весь коментар
03.04.2019 19:43 Відповісти
І чого поспішати , бєнін зєпацюк ще не при булаві ? Почекайте трохи і Зє відкриє Україну для путєна щоб "приймати з усіх сторін" . Мерзота .
показати весь коментар
03.04.2019 20:20 Відповісти
тут дружок зазвонил и сказал шо каламалды в русне нет.
нет? - еще лучше... - от в ею нехай русня и летает....
показати весь коментар
03.04.2019 20:50 Відповісти
Обіцяв порошенко війну закінчити за два тижні? Ото, за два тижні до кінця повноважень він і заключить мирний договір.
показати весь коментар
03.04.2019 21:28 Відповісти
Сторінка 2 з 2