Порошенко здав аналізи на НСК "Олімпійський". ВІДЕО+ФОТОрепортаж
Президент України Петро Порошенко на НСК "Олімпійський" здав аналізи.
Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.
Президент України Петро Порошенко здав аналізи на НСК "Олімпійський". Аналізи у президента взяли чотири лабораторії: дві державні і дві приватні (судячи з написів на жилетках медпрацівникам аналізи брали клініки "Борис" і "Медіком").
Порошенко здав на аналізи кров, нігті, волосся і сечу.
Перші результати будуть через 15 хвилин, наступним через кілька годин - близько 2,5.
Читайте також на "Цензор.НЕТ": Там немає лабораторії. Дуже дивне було запрошення, - Зеленський пояснив, чому не захотів здавати аналізи на "Олімпійському"
Порошенко прийшов на НСК "Олімпійський" здавати аналізи.
Аналізи включали в себе огляд лікаря і забір крові, сечі і волосся з волосяного фолікула.
Аналізи брали в окремій кімнаті, журналістам транслювали процес на монітор.
Порошенко ознайомлюють з процедурою здачі аналізів.
Порошенко підписує згоду на здачу аналізів і їх оприлюднення.
Порошенко готується здавати аналізи.
Порошенко здає кров на аналіз.
Потім Порошенко пішов до іншої кімнати для забору інших біоматеріалів.
Фото: Олег Богачук, Цензор.НЕТ
Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Зеленський також зажадав, щоб перед дебатами обидва кандидати здали аналізи. За його слова, це необхідно, щоб переконатися: на посаду президента не претендують ні алкоголіки, ні наркомани.
Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".
Пізніше Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко стати "незалежним арбітром" на дебатах між ним і Петром Порошенком.
5 квітня Зеленський у прямому ефірі здав аналізи в приватній клініці.












