7544 відвідувача онлайн
2 822 20

17-річна українська тенісистка Снігур стала переможницею турніру ITF у Японії

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

У фінальному матчі українка у двох сетах змусила капітулювати четверту ракетку змагань Ребекку Маріно з Канади - 6:4, 6:2.

Снігур виграла свій третій професійний титул у кар'єрі.

Завдяки перемозі в Касіві Дарина заробила 50 очок і 15 квітня повернеться до рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Топ коментарі
+6
Украина радуется!
показати весь коментар
07.04.2019 16:35 Відповісти
+4
Класс!! Умница !!!
показати весь коментар
07.04.2019 17:33 Відповісти
+4
25 000 призовой фонд- маловато, конечно. Чтоб играть в такой теннис, тратится гораздо больше) Но, зато престижно очень. От всей души поздравляю !!
показати весь коментар
07.04.2019 17:36 Відповісти

Завантаження...