17-річна українська тенісистка Снігур стала переможницею турніру ITF у Японії

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
У фінальному матчі українка у двох сетах змусила капітулювати четверту ракетку змагань Ребекку Маріно з Канади - 6:4, 6:2.
Снігур виграла свій третій професійний титул у кар'єрі.
Завдяки перемозі в Касіві Дарина заробила 50 очок і 15 квітня повернеться до рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA).
Топ коментарі
+6 Олег Анатолиевич
показати весь коментар
07.04.2019 16:35 Відповісти Посилання +4 Татьяна Лайф
показати весь коментар
07.04.2019 17:33 Відповісти Посилання +4 Татьяна Лайф
показати весь коментар
07.04.2019 17:36 Відповісти Посилання