11515 відвідувачів онлайн

Австрія не скасує санкції проти РФ, яка окупацією Криму порушила міжнародне право, - глава МЗС Кнайсль

Австрія не скасує санкції проти РФ, яка окупацією Криму порушила міжнародне право, - глава МЗС Кнайсль

Австрія підтримує санкції, введені ЄС проти Росії, бо вона порушила міжнародне право.

Про це заявила в ефірі телеканалу "О-Ер-Еф2" у неділю глава МЗС Австрії Карін Кнайсль, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Санкції були введені в 2014 році, відтоді постійно продовжувалися і недавно були продовжені на півроку. Ми ніколи з них не виходили. Тому що ми поважаємо міжнародне право. Анексія (Криму. - Ред.) - це порушення міжнародного права", - сказала Кнайсль.

Нагадаємо, 15 березня Європейський союз оголосив про продовження на шість місяців індивідуальних санкцій у зв'язку зі збройним конфліктом на Донбасі.

Того ж дня МЗС Канади оголосило про санкції у відповідь на агресію Росії в Керченській протоці і окупацію Криму. Під обмеження потрапили 113 росіян і 15 компаній.

Також санкції проти Росії через окупацію Криму та агресію в Керченській протоці розширили США.

Топ коментарі
+8
А Зеленський вміє танцювати весільний танок із Кнайсль?
показати весь коментар
07.04.2019 23:58 Відповісти
+3
совсем лахтинцы "бнулись!
показати весь коментар
08.04.2019 00:09 Відповісти
+3
Австрія не скасує санкції проти РФ, яка окупацією Криму порушила міжнародне право, - глава МЗС Кнайсль - Цензор.НЕТ 5592

Австрія не скасує санкції проти РФ, яка окупацією Криму порушила міжнародне право, - глава МЗС Кнайсль - Цензор.НЕТ 6061
показати весь коментар
08.04.2019 00:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А Зеленський вміє танцювати весільний танок із Кнайсль?
показати весь коментар
07.04.2019 23:58 Відповісти
Не умеет свадебные. Только халайл
показати весь коментар
08.04.2019 00:25 Відповісти
7:40
показати весь коментар
08.04.2019 00:30 Відповісти
3:15
показати весь коментар
08.04.2019 00:38 Відповісти
Команда КИ начинает работу!!! Кирякулов - наш Президент!!! Команду собираем из ВСЕХ!!!! Всем будет ВСЕ!!! Зеленский отстой - Сам Кирякулов ему кровь отсосал!!! А кому Зе отсосал хоть что-то? Тому - КИРЯКУЛОВ - наш Президент!!! Голосуй за команду КИ!!! Даю 24 години
показати весь коментар
07.04.2019 23:58 Відповісти
Ну, якщо ЄС буде визнавати окупації - то порушить європринципи. Таким чином можна буде і частину ЄС окупувати, і ЄС то визнає. Однак, якщо б в Україні притримувались тих самих принципів, що і в ЄС - то на олігархів, та і більшість депутатів, вже б наклали не лише санкції, а й кайданчики.
показати весь коментар
08.04.2019 00:01 Відповісти
совсем лахтинцы "бнулись!
показати весь коментар
08.04.2019 00:09 Відповісти
не угадал.... опять пришывает..... уже в пятый раз блть... аж полысел брат......
показати весь коментар
08.04.2019 00:27 Відповісти
О! Это мне нравится -- про Австрию! -- а катка идёт, шо там популисткое и нереальное... ...вплоть до фашиского и нацисткого -- и в ЕС все волнуюся!

...но в Автстрии друга беда! -- ограничение скорости на автобанах -- все дальнобойщики против, но нас нихто не слышит...*(
показати весь коментар
08.04.2019 00:07 Відповісти
нас нихто не слышит.
--

прям как бамбас
показати весь коментар
08.04.2019 00:14 Відповісти
..там, дорожка на Линц -- одна единственная -- где у Хилера все танки сломались при Аншлюссе...

...а мы ж Почту возим! ...а обратно, после 22 часов -- скорость для фур, токо 60 -- по атвобану... Ганьба!
показати весь коментар
08.04.2019 00:22 Відповісти
херасе 60..это фашизм какой-то..
показати весь коментар
08.04.2019 00:24 Відповісти
-- фашизм в Италии! -- австрияки хуже...
показати весь коментар
08.04.2019 00:32 Відповісти
Обратись к педросу, он услышит, он всех слышит
показати весь коментар
08.04.2019 00:27 Відповісти
-- а ты на кухню свою зайди -- достань солонку из шкафа и конец из трусов --- и посыпай...*)
показати весь коментар
08.04.2019 00:34 Відповісти
Гансюк?
показати весь коментар
08.04.2019 00:40 Відповісти
Ветреная девушка эта Клякснасль 🤰
показати весь коментар
08.04.2019 00:14 Відповісти
Зельонку ее потанцуем и отменят санкции
показати весь коментар
08.04.2019 00:16 Відповісти
И я была девушкой юной, сама не припомню когда
показати весь коментар
08.04.2019 00:28 Відповісти
Девушка? По её лицу этого не скажешь Скорее, дедушка.
показати весь коментар
08.04.2019 09:45 Відповісти
_Поэтому она пригласила путлера на свою свадьбу, пировала и танцевала с людоедом? Весьма последовательно... Шизофреничка, *****?!
показати весь коментар
08.04.2019 00:16 Відповісти
Хотя санкции бутафорские, так что... Просто дежурные правильные слова, которые опровергнуты их делами.
показати весь коментар
08.04.2019 00:30 Відповісти
катания на лыжах отменяются..... бяда.........
показати весь коментар
08.04.2019 00:19 Відповісти
Господи, это как сериал. Люблю-не люблю-отвергла-пригрела
Вот бы их всех на психическое здоровье проверить.
показати весь коментар
08.04.2019 00:20 Відповісти
да им психовать резону нет.... тем более шо бомбить альпы не будут- народу мало.......
показати весь коментар
08.04.2019 00:25 Відповісти
Я имею в виду, что если я считаю кого-то международным преступником и нарушителем права и прочее блаблабла, я не приглашаю его к себе на личные важные мероприятия. На неважные тоже.
А если вдруг приглашаю, то теряю потом право гордо надувать щеки и заявлять, что право для меня превыше всего! Тут или крестик снять, или трусы надеть.
показати весь коментар
08.04.2019 00:33 Відповісти
это у нормальных людей коими лично я политиков никак считать не могу - там свои "танцы"....
показати весь коментар
08.04.2019 00:39 Відповісти
Считаю что у власти должны быть нормальные люди.
показати весь коментар
08.04.2019 00:54 Відповісти
теория... увы...... практика гораздо ближе к тому что мы сейчас наблюдаем......
показати весь коментар
08.04.2019 00:59 Відповісти
Вот те на.... А как же танцы-шманцы?
показати весь коментар
08.04.2019 00:23 Відповісти
танцен - цузаммен,санкцион - гетреннт..
показати весь коментар
08.04.2019 00:25 Відповісти
Австрія не скасує санкції проти РФ, яка окупацією Криму порушила міжнародне право, - глава МЗС Кнайсль - Цензор.НЕТ 5592

Австрія не скасує санкції проти РФ, яка окупацією Криму порушила міжнародне право, - глава МЗС Кнайсль - Цензор.НЕТ 6061
показати весь коментар
08.04.2019 00:31 Відповісти
Ось зараз ***** реально стало абідна, а так танцював, так танцював...
показати весь коментар
08.04.2019 00:34 Відповісти
Чего ему обижаться? Говорят они для виду одно, а делают совсем другое!
показати весь коментар
08.04.2019 02:41 Відповісти
Ехали медведи. На велосипеде. А за ними кот. Задом наперёд.
показати весь коментар
08.04.2019 03:17 Відповісти
Ще одна велика "озабоченість", потім "озабоченість ++", такі санкції крам насміх