5154 відвідувача онлайн

Контрактник отримав 9 років ув'язнення за крадіжку військового майна

Контрактник отримав 9 років ув'язнення за крадіжку військового майна

Військова прокуратура Житомирського гарнізону довела в суді вину солдата, який викрав з військової частини деталі інтерактивного комплексу імітаційного моделювання бойових дій.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу військової прокуратури Центрального регіону України

"Контрактник був оператором групи імітаційного моделювання і мав доступ до комп‘ютерного класу з унікальним обладнанням. Обслуговуючи комплекс, "солдат-хакер" незаконно заволодів його деталями загальною вартістю 850 000 грн. Комплектуючі крадій збував, а за отримані гроші хотів придбати "ферму" з виготовлення біткоїнів. Вироком Богунського районного суду м. Житомира 5 квітня військовослужбовця засуджено до покарання у вигляді 9 років позбавлення волі за порушення ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України. Також задоволено цивільний позов, за яким солдат-крадій має відшкодувати частину завданої матеріальної шкоди в розмірі 597 000 гривень", - йдеться в повідомленні.

Решту збитків повернуто військовими прокурорами спільно зі спецполіцією під час слідчих і розшукових дій - предмети злочину на суму 370 000 гривень виявлено і вилучено у підприємців у Києві та Львові.

Топ коментарі
+16
значит солдатика осудить и посадить можно, а "свинарчуков" нельзя?Клубок размотается?
показати весь коментар
08.04.2019 13:42 Відповісти
+10
за пять взорванных арсеналов, кого нибудь посадили?
Контрактник отримав 9 років ув'язнення за крадіжку військового майна - Цензор.НЕТ 2886
показати весь коментар
08.04.2019 13:52 Відповісти
+8
Солдату- вору, быстро дали солидный срок...А почему очччень крупным ворам, из порошенковского свинарника, никаких сроков не дают?
показати весь коментар
08.04.2019 13:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
значит солдатика осудить и посадить можно, а "свинарчуков" нельзя?Клубок размотается?
показати весь коментар
08.04.2019 13:42 Відповісти
Вот вы долбень! *****, нервов на таких не хватает! Или ему надо было еще талоны на усиленное питание выписать???
показати весь коментар
08.04.2019 13:48 Відповісти
Свинарчуку?
показати весь коментар
08.04.2019 14:01 Відповісти
У Гладковского и так рожа трескается, а вы ему усиленное питание? Пожалейте мальчишку. Как не стыдно. Фашизм!
показати весь коментар
08.04.2019 16:10 Відповісти
багато дали бо мало вкрав
показати весь коментар
08.04.2019 13:43 Відповісти
никогда. даже при смене власти преобуются и получат другие не менее хлебные должности
показати весь коментар
08.04.2019 13:51 Відповісти
Кстати, пока солдатик мародерил у своих же товарищей, не посадили Ахметова!
показати весь коментар
08.04.2019 15:24 Відповісти
Солдату- вору, быстро дали солидный срок...А почему очччень крупным ворам, из порошенковского свинарника, никаких сроков не дают?
показати весь коментар
08.04.2019 13:43 Відповісти
Правильно заданный вопрос содержит в себе ответ... Потому что их крышует Порошенко!
показати весь коментар
08.04.2019 16:11 Відповісти
а ведь чиновников за пресупления материалного плана не сажают! Максимум , если попался--возмессти ущерб. А тут такое, вот это многоходовочка порошенковских судов и трибуналов.
показати весь коментар
08.04.2019 13:45 Відповісти
А свинарі на волі! Подумаєш обікрили на пару сотень лимонів, взагалі фігня😂
показати весь коментар
08.04.2019 13:47 Відповісти
за пять взорванных арсеналов, кого нибудь посадили?
Контрактник отримав 9 років ув'язнення за крадіжку військового майна - Цензор.НЕТ 2886
показати весь коментар
08.04.2019 13:52 Відповісти
А свинорылые Гладковские,когда пожизненно сядут?Или шо?Порох тварь,сади ************* семейку полным составом и бегом всё конфискуй в пользу пенсионеров!Ты же любишь мосты разводить.Если у свиней своих поотбираешь и на пенсионеров перепишешь во первых это будет гораздо больший приход бабла,чем с евробляхеров.А во вторых пенсионеры все за тебя проголосуют!Или шо? Своё записанное на Свинарчуков-Гладковских жадность не позволяет пенсионерам раздать? Продаще одну нищету,евробляхеров,стравить с другой нищетой,пенсионерами!Ублюдок порохоносный,мля!
показати весь коментар
08.04.2019 13:53 Відповісти
А сбывал Свинарчукам, а те продавали назад в оборонку.
показати весь коментар
08.04.2019 13:53 Відповісти
Редакторы, вы в Word, например, умеете? У вас минимум 5 ошибок в сраном абзаце.
показати весь коментар
08.04.2019 14:01 Відповісти
Бутусов продал сайт ферме порохоботов, какие редакторы ?
показати весь коментар
08.04.2019 14:58 Відповісти
Боюсь за солдатика. Как бы Петя не пришел к нему с топором...
показати весь коментар
08.04.2019 14:02 Відповісти
Судова реформа дала свої результати.Почали лапати хвости,а до голови,як до неба пішки.Ось такі рехформи.
показати весь коментар
08.04.2019 14:10 Відповісти
Перевод "хромает" конечно, но:
теперь всем понятно, а особенно по результатам голосования, почему именно Обама(вроде злой) , не особо хотела давать оружие?
Да и теперь - может и не заберут то что дали, но смотря на народ, я бы и носков не дал даже.
Если столько за Бойко, без части Болбасса и Крыса, то какое нафиг НАТО то?
показати весь коментар
08.04.2019 14:18 Відповісти
Вот контрактнику за кражу на 850000 дали девять лет, и правильно дали. А на сколько тянет Пеця со свинарчуками за кражи на миллиарды? Что то наши доблестные следователи и прокуроры не спешат, видимо в доле.
показати весь коментар
08.04.2019 14:59 Відповісти
а вальцманосвынарчука когда посадим?
показати весь коментар
08.04.2019 15:07 Відповісти
Украл рюкзак Авакова. А ему цены нет.
показати весь коментар
08.04.2019 19:25 Відповісти