9138 відвідувачів онлайн

У команді Зеленського заявили, що він більше не здаватиме аналізи. ВIДЕО

Кандидат у президенти Володимир Зеленський більше не буде здавати аналізи. Так відповіли в його штабі на пропозицію боксера Володимира Кличка пройти незалежну експертизу.

Про це під час брифінгу заявив представник штабу Зеленського, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZIK.

"Аналізи здані відповідно до чинного законодавства і процедур. Якщо у когось є сумніви, що вони якісь не справжні, були якісь махінації, будь ласка, звертайтеся до відповідних органів - нехай вони з'ясовують", - сказав він.

Топ коментарі
+151
Что и требовалось доказать.
показати весь коментар
08.04.2019 23:31 Відповісти
+103
Жестокий, дерзкий, как пуля резкий... А на деле жидким оказался...
показати весь коментар
08.04.2019 23:32 Відповісти
+102
я в шоке!значит он таки, да - наркоман?? Боже, кого мы выбираем?? В чем была бы проблема сдать анализы, если у тебя все ОК, хоть в 30 лабораторий?? зачем он эту тему сам поднял, зебил?
люди, схаменіться, воно хворе!!!
показати весь коментар
08.04.2019 23:34 Відповісти

Завантаження...