10062 відвідувача онлайн

У Зеленського представили розширений список експертів у ключових сферах

У Зеленського представили розширений список експертів у ключових сферах

Команда кандидата в президенти Володимира Зеленського назвала нових експертів, серед яких екс-перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер - транспорт і інфраструктура, і екс-перший заступник голови Національної телерадіокомпанії Олександр Харебін - інформаційна і мовна політика, загальнополітичні питання.

У розширеному списку, переданому ЗМІ у вівторок для подачі запитів, також почесний президент і керівник практики банківського та фінансового права юркомпанії Jurimex Данило Гетьманцев - оподаткування, публічні фінанси, банківське право і глава ГО "Всеукраїнська організація "Зелений фонд" Олег Бондаренко - екологія, правові питання, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Крім того, серед нових імен у цьому переліку завідувач кафедри права Київського національного лінгвістичного університету Олександр Мережко - E-government і народовладдя, засновник школи мерів і екс-претендент на пост мера Хмельницького Руслан Рохов – місцевий і регіональний розвиток, юрист Hillmont Partners Вадим Галайчук.

До списку радників, як і раніше, внесено троє: колишні міністри - фінансів Олександр Данилюк і економрозвитку і торгівлі Айварас Абромавічус, а також екс-заступник міністра юстиції Руслан Рябошапка.

Безпосередньо представниками команди "Зе!" названі спікер Дмитро Разумков, глава передвиборчого штабу Іван Баканов, ідеолог партії "Слуга народу" Руслан Стефанчук, координатор Олександр Корнієнко, координатор Діджитал напрямку Михайло Федоров і Святослав Юраш.

Топ коментарі
+60
"новые лица" в команде Зе:
Очільник тіньового штабу Зеленського Андрій Богдан виявився не лише особистим адвокатом Коломойського, але й представником режиму Януковича.
За Януковича
У Зеленского представили расширенный список экспертов в ключевых сферах - Цензор.НЕТ 5171 Андрій Богдан був Головним Уповноваженим уряду Азарова з питань антикорупційної політики та заступником Міністра Кабінету міністрів.
Досвідчений антикорупціонер, всі мають бути задоволені
показати весь коментар
09.04.2019 17:02 Відповісти
+48
в 8,00 запятую только уберут, а так безусловно)
показати весь коментар
09.04.2019 16:59 Відповісти
+46
Ысперты с высоким "палеонтологом" в голове...
У Зеленского представили расширенный список экспертов в ключевых сферах - Цензор.НЕТ 6660
показати весь коментар
09.04.2019 17:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
А как быть с бывшим министром экономики в правительстве Азарова-Януковича ПОРОШЕНКО П.А.??? Кто у него советники ????
показати весь коментар
09.04.2019 21:05 Відповісти
Да нормальный мужик Зеленский. Те что сейчас шельмуют Зеленского, еще вчера обливали грязью Тимошенко. А Юля моральный лидер Украины! У Зеленского вполне достойная команда. Не хуже, а может и лучше, чем у Порошенко, которые насквозь прогнили и проворовались.
показати весь коментар
10.04.2019 04:20 Відповісти
он не мужик...он еврейчик из кривого рога и єто он не скрывает как шоколядник? -который молдавский шлёпер..
показати весь коментар
10.04.2019 12:36 Відповісти
У Зеленського представили розширений список експертів у ключових сферах - Цензор.НЕТ 3097
ЭТО ПРЕМЬЕРОМ БУДЕТ.
показати весь коментар
10.04.2019 09:13 Відповісти
это...будет президентом ффу...вместо урода павелки..
показати весь коментар
10.04.2019 12:37 Відповісти
Україна сама себе очистить від бандюків-клєптоманів порошенків-януковічєй...
показати весь коментар
10.04.2019 12:40 Відповісти
Что будет в Украине, если порошенко останется: смотри с 38 мин https://www.youtube.com/watch?v=mfvTO4Lslf4&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2irGpUaJ3bSGjc8bws2JxZ5xwgsuz-6d4gzelIh2iJTYLumo_MsQl1Mmw
показати весь коментар
10.04.2019 09:19 Відповісти
Це все не має значення перед фактом того, що РФ збирається повністю окупувати Україну. Те що до 2020 року газ не буде йти через Україну це очевидно...
показати весь коментар
10.04.2019 09:57 Відповісти
ющара відав румунії нафтогазовий шельф о.зміїного ...його кум,барига порошенко відав расеї газовий коло криму...=очевидно?
показати весь коментар
10.04.2019 12:46 Відповісти
Ну не Ющара, а рішення суду европейського. ну не Порошенко ж віддавав, а ті 53 відсотки які вибрали Яника. В тебе якісь проблеми з датами і історією...
показати весь коментар
16.04.2019 15:07 Відповісти
переходь уже на слабоалкогольне...Ну не Ющара, а рішення суду европейського???(эвропейського)
ну не Порошенко ж віддавав..??=подарував щоб "отсєч"три мільйона виборців ...щоб в оди тур!!

в тебе не тільки проблеми з думалкою..В тебе якісь проблеми з датами і історією.
показати весь коментар
16.04.2019 17:25 Відповісти
Як ти там?Задоволений то тепер життям?
показати весь коментар
22.09.2024 14:12 Відповісти
новые лица, молодая команда
показати весь коментар
10.04.2019 09:36 Відповісти
У Зеленського представили розширений список експертів у ключових сферах - Цензор.НЕТ 4849
показати весь коментар
10.04.2019 09:42 Відповісти
не знаю мені не дуже відомі значна частина цього списку. в команді повинні бути люди які принципово ніколи не називали чорне білим і навпаки, як мінімум. такі люди є маркером чесної команди. яскравий приклад: був в тимошенко колись правою рукою турчинов непримиренний борець з корупцією і неправдою. але мені згадується один випадок коли фактично за два дні до виборів по моєму за часів президента ющенка турчинов звинуватив команду ющенка , вже не пам'ятаю подробиць , але це було маніпулятивне звинувачення і потім весь наступний день штаб ющенка намагався спростувати цей закид. а потім турчинов зрадив і саму тимошенко. до речі по деяким людям видно що вони з себе представляють. пам'ятаю була в команді саакашвілі молода очільниця на одеській таможні юлія марушевська виглядала чесною людиною. є експерт віктор скаршевський який теж називає речі своїми іменами. засмучує інше що ні януковичу ні порошенку схоже чесні не потрібні. тому ні тимошенко, ні гриценко, ні інші порядні політики вже десять років не при владі.
показати весь коментар
10.04.2019 09:46 Відповісти
https://gorky-look.livejournal.com/289334.html Читать, думать, млять, если мозги остались