11209 відвідувачів онлайн

Чиновника Одеської митниці затримали на хабарі 300 доларів, - прокуратура. ФОТО

Правоохоронці задокументували факт вимагання та отримання хабара в.о. заступника начальника відділу митного оформлення митного поста "Одеса-центральний" Одеської митниці ДФС.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу військової прокуратури Південного регіону.

Встановлено, що за безперешкодне митне оформлення і невстановлення форм контролю на контейнери з вантажем під час їхнього митного оформлення на транзит чиновник вимагав від громадянина М. хабар у сумі 300 доларів.

9 квітня під час одержання вказаної суми хабара митника затримали в порядку ст. 208 КПК України.

Чиновника Одеської митниці затримали на хабарі 300 доларів, - прокуратура 01

Військова прокуратура затриманому планує повідомлення про підозру у вчиненні корупційного кримінального злочину, а також готує звернення до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу.

Топ коментарі
+5
крупная рыба?
показати весь коментар
09.04.2019 19:20 Відповісти
+5
4 роки отаких показушних арештів, а корупція яка була - така й лишилась.
показати весь коментар
09.04.2019 19:33 Відповісти
+4
КРАСНОПЕРКА.
показати весь коментар
09.04.2019 19:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
крупная рыба?
показати весь коментар
09.04.2019 19:20 Відповісти
КРАСНОПЕРКА.
показати весь коментар
09.04.2019 19:21 Відповісти
гуппи
показати весь коментар
09.04.2019 19:35 Відповісти
А для чего он платил что бы устроиться на таможню,бумажки оформлять,он что идиот?
показати весь коментар
09.04.2019 19:25 Відповісти
Злидень !
показати весь коментар
09.04.2019 19:25 Відповісти
4 роки отаких показушних арештів, а корупція яка була - така й лишилась.
показати весь коментар
09.04.2019 19:33 Відповісти
аресты показушные...суды продажные...наказания мифические...
показати весь коментар
09.04.2019 19:41 Відповісти
Уборщицу взяли? Или парковщика?
показати весь коментар
09.04.2019 19:37 Відповісти
ха ха ха... когось без черги до туалету пропустив
показати весь коментар
09.04.2019 19:44 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=_zXktew6kaE Наверное, хотел накопить себе на новый "Рейндж", как у Зе!
показати весь коментар
09.04.2019 20:35 Відповісти
Тихо бот. Зеля то заработал. (он мне также не нравится за юрмалу, но пЭця хуже в разы и УЖЕ не исправиться. Зеля имеет шанс не повторить ошибки КАЛОмойского).
показати весь коментар
09.04.2019 20:44 Відповісти
Просто населенные пункты в одесской обл
Чиновника Одеської митниці затримали на хабарі 300 доларів, - прокуратура - Цензор.НЕТ 5065
показати весь коментар
09.04.2019 20:39 Відповісти
Это особая страница истории Одесщины. До 1937 г в Одессе существовал сельхозтехникум где преподавание шло на немецком языке. Все сельские кирхи сейчас в лучшем случае переоборудованы в провославные церкви МП.
показати весь коментар
10.04.2019 08:12 Відповісти
Какая разница. Такая мелочь деньги потом наверх передает. так что одним меньше.
показати весь коментар
09.04.2019 21:29 Відповісти
Себе оставляют 20%, всё остальное наверх насировым.
показати весь коментар
10.04.2019 08:13 Відповісти
Блин дурак, мало взял. Начальству не хватило, вот и приняли.
показати весь коментар
09.04.2019 23:05 Відповісти
постанова