10476 відвідувачів онлайн

Суспільна довіра буде головним чинником у новій кадровій політиці, - Порошенко

Суспільна довіра буде головним чинником у новій кадровій політиці, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко наголосив на важливості суспільної довіри до тієї чи іншої людини, яка претендує на державну посаду.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Президента, про це Петро Порошенко сказав в ефірі радіо НВ, відповідаючи на запитання про нову кадрову політику.

"Моя позиція, перше – має бути суспільна довіра. Друге – має бути відповідний рівень компетенції до державної служби. І третє – це є важлива антикорупційна складова", - підкреслив Президент.

"На сьогодні це і є той урок, той досвід, ті повідомлення, які я почув внаслідок цих виборів", - зазначив Глава держави. Він також зауважив, що раніше керувався переважно професійним підходом у виборі того чи іншого кандидата, відповідно до його рівня компетентності.

При цьому Президент нагадав, що від 2014 року в Україні почав діяти принцип прозорого конкурсного відбору на всі посади із залученням HR-агентств.

"Не існує сьогодні універсального рецепту, яка б мала бути процедура призначення", - сказав Президент та зазначив, що були як "вдалі, так і невдалі приклади призначення іноземців на державні посади, які провалили роботу". Він навів кілька прикладів та зауважив, що "були і випускники Гарварду, які проявили себе дуже добре, а інші – ні".

"Звичайно, коли маєш сформувати ті пропозиції, які залежать від Президента, я тоді виходив саме з професійної компетенції. На сьогодні мій підхід буде іншим", - сказав Президент.

"Перша позиція - це має бути довіра суспільства. Бо основна помилка, яка була, це помилка в стратегічній комунікації", - зазначив Глава держави.

Він пояснив, що під час ухвалення рішень впевнений у професійній компетенції тієї чи іншої людини. Однак зауважив, що інколи, особливо маючи вороже ставлення олігархів, інтереси яких зачіпаються, і через їхній доступ до певних телевізійних каналів, така новопризначена людина займається не тим, щоб демонструвати свої компетенції, а змушена захищатися від подекуди голослівних звинувачень на свою адресу.

Топ коментарі
+55
Общественное доверие будет главным фактором в новой кадровой политике, - Порошенко - Цензор.НЕТ 9507
показати весь коментар
11.04.2019 08:44 Відповісти
+31
Петро своє доверіє уже давно просрав! Давай досвіданья !
показати весь коментар
11.04.2019 08:46 Відповісти
+28
Бреше.. Чого тільки не наобіцяє петя, в марному сподіванні залишитись біля корита ще на одну каденцію..
показати весь коментар
11.04.2019 08:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Він також зауважив, що раніше керувався переважно професійним підходом у виборі того чи іншого кандидата, відповідно до його рівня компетентності.Джерело:https://censor.net/ua/n3121637

луценко не дасть збрехати))))
показати весь коментар
11.04.2019 09:20 Відповісти
Порошенко нужен не политтехнолог, ему нужен специалист по связям с реальностью
показати весь коментар
11.04.2019 09:20 Відповісти
Пепе обжерся,як лось,мухоморами.Й де він їх знайшов о цій порі?
показати весь коментар
11.04.2019 09:24 Відповісти
петя, для тебя скоро главным будет заслужить доверие следователя, когда на нарах ты будешь давать показания...
показати весь коментар
11.04.2019 09:20 Відповісти
Екс-глава Нацбанка Валерия Гонтарева, которая пребывает в Лондоне, связалась с украинской миграционной службой. Она просит предоставить ей право на постоянное место жительства (ПМЖ) в Великобритании ..Суспільна довіра буде головним чинником у новій кадровій політиці, - Порошенко - Цензор.НЕТ 5121 .....
показати весь коментар
11.04.2019 09:21 Відповісти
Суспільна довіра буде головним чинником у новій кадровій політиці, - Порошенко - Цензор.НЕТ 6556
показати весь коментар
11.04.2019 09:22 Відповісти
частник давно придумал как проверить нанятого рабочего--- испытательный срок 1-2 месяца при меньшем окладе, и критерий оценки работы личный вклад а не личная преданность
показати весь коментар
11.04.2019 09:22 Відповісти
И почему-то никто не советует работодателю "Вот вы возьмите этого рабочего на 5 лет без права увольнения... Конечно, он может ничего не делать и ещё до кучи воровать у вас, но зарплату вы полюбому ему платить обязаны... Но ничего - через 5 лет вы его сможете уволить и нанять нового - может, тогда вам повезёт"
показати весь коментар
11.04.2019 10:01 Відповісти
У Зели нет никакого доверия.
Сам он наркоман с заплесневелыми мозгами.
******** его из старых регионаловских шавок и кремлевских агентов.
Вся избирательная компания построена исключительно на ненависти.
После первого тура рейтинг наркомана неуклонно падает.
И они бесятся от бессилия.
показати весь коментар
11.04.2019 09:23 Відповісти
Во-во, но Петя умудрился в два раза просрать даже ЭТОМУ!!
Кто же тогда Петя и какая у него команда то?
показати весь коментар
11.04.2019 09:28 Відповісти
Действительно, доверия нет ни к кому. Поэтому все кто им не доверяют больше не будут голосовать "за меньшее зло", а пойдут и испортят бюллетени, зачеркнув обоих кандидатов.
показати весь коментар
11.04.2019 09:36 Відповісти
Вот именно.Если против, то чтобы порох ***** мафиозная не накрутил себе голос за счет твоей неявки, лучше прийди и вычеркни всех.
показати весь коментар
11.04.2019 20:01 Відповісти
Соя, своїм постом ти наочно показав, на чому будується кампанія Петра Олексійовича!
Тебе почуто!
показати весь коментар
11.04.2019 10:09 Відповісти
поскольку везде расставлены (и рассажены) друзья, кумовья и родственники президента, и к ним есть масса претензий у общества, народа и избирателей, то тут должна работать безусловная идиома насчёт "скажи мне, кто твой друг...." . А если президент друзей не может выбрать, чего от него ждать?...
показати весь коментар
11.04.2019 09:23 Відповісти
Недавно выяснилась удивительная особенность оленей. Оказывается у них нет естесственного механизма выбраковки старого, больного, потерявшего мужскую силу вожака. За них эту функцию выполняют волки. Они загоняют старого вожака до потери сил, окружают, затем молодой и самый дерзкий волк, запрыгиваеь ему под брюхо и скусывает яйки. Вожак впадает в ступор от болевого шока и стая съедает его.
Но при этом олени получают нового вожака, кочуют к более кормным местам и оленихи начинают рожать молодняк.
Удивительно как в природе все взаимосвязанно.
показати весь коментар
11.04.2019 09:27 Відповісти
Что сделал Порошенко для Украины 1 - За 5 лет правления Порошенко, было посажено коррупционеров больше, чем за период 1991 - 2014 года.
2 - За 5 лет правления Порошенко, было отремонтировано дорог больше, чем за период 1991 - 2014 года.
3 - За 5 лет правления Порошенко, было создано новейшего вооружения больше, чем за период 1991 - 2014 года.
4 - За 5 лет правления Порошенко, Армия Украины стала Армией достигнув по военной мощности 10 места в Европе.
5 - За 5 лет правления Порошенко, Украина получила евро-ассоциацию, безвизовый режим, Томос и это больше, чем за период 1991 - 2014 года.
6 - За 5 лет правления Порошенко, было построено и модернизировано заводов - больше, чем за период 1991 - 2014 года.
7 - За 5 лет правления Порошенко, было выиграно судов против РФ, больше, чем за период 1991 - 2014 года.
8 - За 5 лет правления Порошенко, курс доллара имеет реальный курс, а не искусственный на что 24 года прожигались налоги украинцев.
9 - За 5 лет правления Порошенко, во владение Украины, вернули больше предприятий, чем за период 1991 - 2014 года.
10 - За 5 лет правления Порошенко, экспорт украинских товаров в страны запада, увеличился с 10 до 70% что значительно больше чем за период 1991 - 2014 года.
показати весь коментар
11.04.2019 09:27 Відповісти
не вижу, можно жирным шрифтом?
показати весь коментар
11.04.2019 09:29 Відповісти
10 армія в Європі!!!!! А в 2014 році була 11.
показати весь коментар
11.04.2019 09:37 Відповісти
Вам,на воротнік!
показати весь коментар
11.04.2019 09:32 Відповісти
ваша Зе-лупа, вам и на воротник
показати весь коментар
11.04.2019 09:33 Відповісти
Так ви ж просите.То й отримайте.
показати весь коментар
11.04.2019 09:35 Відповісти
Что сделал Кондитер: - украл больше всех своих предшественников; - добил все основные дороги в стране; - уничтожил все основные склады боеприпасов; - организовал мародёрство и наживу на армии; - поднял тарифы, сделал Украину самой бедной страной Европы и увеличил свое состояние в 95 раз; - построил мега-фабрику "Рошен" в Борисполе и не построил патронного завода; - выплатил чиновникам Нафтогаза 46 млн.дол премий и не взыскал с РФ долга; - реально посадил гривну с 8 до 27 и разграбил банковскую систему; - организовал "отжим" частных предприятий, поощрял рейдерство, передал госсобственность в управление "кумам"; - уменьшил доход бюджета от производства и увеличил от обдирания "евробляхеров" и "заробитчан" .
С такими "достижениями" ему пора в Ростов
показати весь коментар
11.04.2019 09:42 Відповісти
https://censor.net/user/27892 і інші порошкі, а де 144 чи 1400 чи 1.4е144 перемоги,

виставили би їх всіх, а то якось не солідно, у вашого божества стільки перемог))),
а ви тільки 10 виставляєте !
показати весь коментар
11.04.2019 09:47 Відповісти
Как не стыдно так врать?
1. Не посажен ни один крупный коррупционер. Те, что посажены - мелкая сошка вроде таможенника, попавшегося на взятке 300 грн.
2. Про дороги лучше молчи!!! Я только что проехал из Одессы в Кременчуг. Еле доехал...
3. Он его лично создавал? А может, ещё за время его правления пять раз лето наставало, и это его заслуга? Что за бред...
4. За это надо сказать спасибо волонтёрам, украинскому народу, который наполняет военный бюджет, США, которые дают деньги и добровольцам, которые служат.
5. Безвиз - часть ассоциации с ЕС, за что стоял Евромайдан. Не смей приписывать заслуги Небесной сотни мародёру! Лучше вспомни о том, что при нём сохранился безвиз с рашкой вопреки агрессии!!!
Дальше уже нет сил писать... Бред и ещё раз бред в стиле "прошла зима - настало лето, спасибо Сталину за это". Оно и понятно, реально похвастать нечем, вот и сосёте из пальца. А о том, что при нём не закрыта граница с агрессором, диверсанты едут в Киев взрывать склады, наших контрразведчиков просто поездом Москва-Одесса, забываете? Медведчуки и Бойко летают в Москву получать указания от ***** и не сидят по 111-й - это нормально?
показати весь коментар
11.04.2019 09:53 Відповісти
Порошенко пeдoфил?
показати весь коментар
11.04.2019 10:34 Відповісти
Ах,как же хочется ещё пять лет побомбить лохов ,но к счастью лохи закончились ..
показати весь коментар
11.04.2019 09:27 Відповісти
Суспільна довіра буде головним чинником у новій кадровій політиці, - Порошенко - Цензор.НЕТ 5712
показати весь коментар
11.04.2019 09:30 Відповісти
Ты сравниваешь его с Христом?! Охренеть...
показати весь коментар
11.04.2019 11:34 Відповісти
Ты сказал. Я же сравниваю электорат зели с евреями, которые под улюлюканье били Его камнями, плевали на Него, и потребовали себе разбойника и убийцу вместо Христа
показати весь коментар
11.04.2019 15:06 Відповісти
+5
показати весь коментар
11.04.2019 09:31 Відповісти
Суспільна довіра буде головним чинником у новій кадровій політиці, - Порошенко - Цензор.НЕТ 468
показати весь коментар
11.04.2019 09:32 Відповісти
Он уже много набрехал 5 лет назад. Ему веры больше нет. Где закон об импичменте президента. Я иду на выборы и наверно буду портить бюллетень зачеркивая обоих кандидатов.
показати весь коментар
11.04.2019 09:33 Відповісти
Суспільна довіра буде головним чинником у новій кадровій політиці, - Порошенко - Цензор.НЕТ 8812
показати весь коментар
11.04.2019 09:33 Відповісти
За Порошенко подано 3 014 523 голоса ,при имевших
право голосования -30 000000. А это всего 10%.
Делайте выводы.
показати весь коментар
11.04.2019 09:35 Відповісти
Суспільна довіра буде головним чинником у новій кадровій політиці, - Порошенко - Цензор.НЕТ 1491
показати весь коментар
11.04.2019 09:35 Відповісти
Суспільна довіра буде головним чинником у новій кадровій політиці, - Порошенко



Позно,Пєтя,пить боржоми когда почки отвалились
показати весь коментар
11.04.2019 09:36 Відповісти
Жил-был кондитер один,
Бизнес имел и страну,
Но он Россию любил,
Ту, что любила его.
Он когда продал рошен,
Продал конфеты и кров
И на все деньги купил
Целое море лохов.
Припев: Миллион, миллион, разных слов
С пятака, с пятака, с пятака сыпишь ты.
Ты брехло, ты брехло, ты брехло и всерьез.
Ты страну для себя превратил в понты
показати весь коментар
11.04.2019 09:45 Відповісти
Петя, какая новая кадровая политика? У тебя белая гарячка. Тебя не выберут, тебе в Ростов.
показати весь коментар
11.04.2019 09:46 Відповісти
"вангую"ЗА КІЛЬКА ДНІВ ПРИПИНИТЬСЯ ВЗАГАЛІ БУДЬ ЯКА РЕАКЦІя на будь що сказане Петром..
показати весь коментар
11.04.2019 09:49 Відповісти
Какой Ростов, у него один путь, за Чечетовым.
показати весь коментар
11.04.2019 10:00 Відповісти
Петя себя любит.
показати весь коментар
11.04.2019 10:33 Відповісти
кучма также всех умолял его выбрать .помним и незабудим те же грабли
показати весь коментар
11.04.2019 09:47 Відповісти
Він пояснив, що під час ухвалення рішень впевнений у професійній компетенції тієї чи іншої людини.
Однак зауважив, що інколи, особливо маючи вороже ставлення олігархів, інтереси яких зачіпаються, і через їхній доступ до певних телевізійних каналів, така новопризначена людина займається не тим, щоб демонструвати свої компетенції, а змушена захищатися від подекуди голослівних звинувачень на свою адресу.
Ясно.. винна не"команда дегенератів-хабарників БПП",А ВОРОЖЕ ОЛІГАРХІЧНЕ ОТОЧЕННЯ

ВИПРАВДАНІ.
Насіров.
Гонтарєва
Гладковський
..і далі по списку...
показати весь коментар
11.04.2019 09:47 Відповісти
Смешно слушать когда ОЛИГАРХ расказывает про ОЛИГАХОВ которые ему мешают строить светлое завтра для людей! Как говорится а начать с себя не пробовал да!! Как же не хочется терять ему власть ну так не хочется что уже ну все пообещал людям вот сидит и думает что же еще пообещать этим баранам которые за ОЛИГАРХА голосуют!!
показати весь коментар
11.04.2019 09:52 Відповісти
Ну, це нагадує нашкодившого кота, який улещується після того, як насрав в кастрюлю з борщем.
показати весь коментар
11.04.2019 09:57 Відповісти
Ось цукрова вата любить розповідати що, Зеленський нічого не тямить в управлінні але що, зараз робить Порошенко? Він виправдовується за свою нездатність сформувати команду і обіцяє в майбутньому слухати народ! Іншими словами він сам розписується в своїй нездатності керувати державою і одночасно робить найгрубіші помилки знову і знову. Він волає: Так, я не вмію але виберіть мене і я обіцяю навчитися.
Досить вже наступати на одні й ті самі граблі.
показати весь коментар
11.04.2019 10:03 Відповісти
Ми оці обіцянки чули від Порошенка ще 5 років тому, - а при владі - усі його куми, партнери по бізнесу та навіть синочок... Як не крути, а виходить суціль СІМ"Я!
показати весь коментар
11.04.2019 10:03 Відповісти
Суспільна довіра буде головним чинником у новій кадровій політиці, - Порошенко - Цензор.НЕТ 519
показати весь коментар
11.04.2019 10:04 Відповісти
что конкретно в его словах вы опровергаете ?
некто предложил им выбрать и они выбрали
если бы недоумки не ходили на "риферендум",
не слушали бы продавшихся мусоров, сбу, судей, прокуроров, офицеров, депутатов
то всё было бы иначе
но рвань выбрала себе хозяина
к слову кто занимался этой ситуацией на тот момент ?
тортик ?
он пол года на Майдане свои интересы втихаря реализовывал,
паразитируя на Народе Украины,
ну а потом ещё и свинарчуки подтянулись
показати весь коментар
11.04.2019 12:21 Відповісти
Далее по тексту
"В порядке уплотненного рабочего дня он принял на себя управление домом и с пенсионерками обращался отменно вежливо, проводя в доме важные реформы и нововведения".
показати весь коментар
11.04.2019 10:34 Відповісти
На заводе в Липецке будешь
решать кадровую политику
показати весь коментар
11.04.2019 10:16 Відповісти
нащо бігти доганяти поїзд який пішов годину тому? взагалі це якесь жалюгідне "зрелище". порошенко вже й сам не вірить що диво станеться, але мабуть таки треба дійти до фінішу.
показати весь коментар
11.04.2019 10:23 Відповісти
Працюй, Порох!!!
показати весь коментар
11.04.2019 10:29 Відповісти
В точку! Будет новая кадровая политика от НОВОГО президента!
показати весь коментар
11.04.2019 10:29 Відповісти
11% доверия достаточно?
показати весь коментар
11.04.2019 10:38 Відповісти
коррупция , унаследованная и возглавленная прежним порохом уничтожает Украину так же , как внешняя агрессия ..,но теперь у нас будет новый Порошенко П.А. !!!! Он снова продаст свой бизнес , снова закончит войну за 2 недели ., снова нарубит рук , снова поборет кумовство во власти ..снова закроет оффшоры .. Теперь заживем ....
показати весь коментар
11.04.2019 10:41 Відповісти
СГИНЬ СО СВОЕЙ НОВОЙ ПОЛИТИКОЙ !
показати весь коментар
11.04.2019 10:45 Відповісти
Баламуту я вже не вірю.
показати весь коментар
11.04.2019 10:49 Відповісти
Треба бути повним ідіотом,щоб не передбачити таку ситуацію.Все можна було виправити за пів року до виборів.Зняти кого треба,посадити хоч кого небудь,кого треба.Почати справжню реформу,де вона край потрібна.І все було б в шоколаді.Рожеві окуляри завадили?Ну і хто ж тут винен.Знову народ,який виявився не зовсім дурним?
показати весь коментар
11.04.2019 10:59 Відповісти
Мабуть йому садити своїх собі дорожче. Вони ж в суді можуть дать покази. Це, типовий цугцванг, коли будь який хід робить ситуацію гірше. Треба було ще весною 2014-го вирішити чим займатися, але мрія, до якої він йшов десятиліттями, була так близько.
показати весь коментар
11.04.2019 11:27 Відповісти
Свинарчук, Грановский, Кононенко, Березенко - общественное доверие зашкаливает.
показати весь коментар
11.04.2019 11:24 Відповісти
це, тільки вершина. Деякі кажуть що, там чоловік 80 з близького оточення.
показати весь коментар
11.04.2019 11:29 Відповісти
Так нахабно діяти, як при прилаштуванні на посаду Генпрокурора свого кума, ніхто собі не дозволяв.
Призначення на керівні посади держпідприємств в культурі за окремим законодавством, суцільний договору. А нам гарант розказує, що з 2014 року діє прозорий принцип призначення.
показати весь коментар
11.04.2019 12:04 Відповісти
На Одесскую область вместо Степанова,поставил родича своей Маринки!По новому!
показати весь коментар
11.04.2019 16:35 Відповісти
А кандидатов зелеколомойского можно озвучить?
показати весь коментар
11.04.2019 18:30 Відповісти
- в тюрьме !
показати весь коментар
11.04.2019 20:05 Відповісти
Какое общественное доверие может быть к патологическому лжецу?
показати весь коментар
11.04.2019 21:14 Відповісти
Сторінка 3 з 3