9893 відвідувача онлайн
902 17

Готівковий і безготівковий механізми надання субсидій працюватимуть і після закінчення опалювального сезону, - Рева

Готівковий і безготівковий механізми надання субсидій працюватимуть і після закінчення опалювального сезону, - Рева

Готівковий і безготівковий механізми надання субсидій працюватимуть і надалі.

Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Посадовець наголосив, що Уряд не приймає тимчасових рішень, процес монетизації субсидій прописаний в Законі України "Про житлово-комунальні послуги", а механізм монетизації забезпечений двома урядовими постановами.

"Безготівковий і готівковий механізми монетизації субсидій існуватимуть і надалі. Прийнятим Бюджетом України достатньо коштів для забезпечення виплат як готівкової, так і безготівкової субсидій. По завершенню опалювального сезону обидва механізми субсидій існуватимуть і надалі", – заявив Андрій Рева і додав, що тим людям, які добросовісно сплачують за житлово-комунальні послуги, отримуючи субсидію живими коштами, субсидії в готівковій формі сплачуватимуться і надалі, без будь-яких обмежень.

Що стосується тих, хто матиме заборгованість, то після сплати заборгованості або реструктуризації заборгованості їм протягом року буде надаватися субсидія в безготівковій формі.

Урядовець також зазначив, що про результати ефективності ухвалених рішень щодо монетизації субсидій Міністерство соціальної політики матиме можливість надати інформацію до 1 липня 2019 року, коли будуть підбиті підсумки цього етапу монетизації субсидій.

Топ коментарі
+11
Реве не дать уйти и судить ,как одного из активных членов мальдивсой опг устроившей в Украине самый настоящий геноцид !
показати весь коментар
12.04.2019 17:56 Відповісти
+3
Не поможет.Рано или поздно придется отвечать за пенсионную реформу,замполит.
показати весь коментар
12.04.2019 18:22 Відповісти
+3
голова плавно переходит в туловище .Рева реинкарнировался в быка .откормленного за счет налогоплательщиков .пора на убой ))
показати весь коментар
12.04.2019 18:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Реве не дать уйти и судить ,как одного из активных членов мальдивсой опг устроившей в Украине самый настоящий геноцид !
показати весь коментар
12.04.2019 17:56 Відповісти
готовься диетолог на нары !!!
показати весь коментар
12.04.2019 18:22 Відповісти
До начала нового отопительного сезона твоего и запаха не будет
показати весь коментар
12.04.2019 18:01 Відповісти
а на что субсидии в летний период? Наверное, для кого-то хорошая схема появилась...
показати весь коментар
12.04.2019 18:05 Відповісти
когда будут субсидии на минералку и семечки?
показати весь коментар
12.04.2019 18:07 Відповісти
Краще на сигарети, піво і вотку.))
показати весь коментар
12.04.2019 18:30 Відповісти
Не поможет.Рано или поздно придется отвечать за пенсионную реформу,замполит.
показати весь коментар
12.04.2019 18:22 Відповісти
голова плавно переходит в туловище .Рева реинкарнировался в быка .откормленного за счет налогоплательщиков .пора на убой ))
показати весь коментар
12.04.2019 18:25 Відповісти
***
громче всех затянуть пояса призывают те,
на ком они уже давно не сходятся...
показати весь коментар
12.04.2019 18:27 Відповісти
Еще больше взяток перед выборами😂😂😂Раздает петя деньги,которые сам и сп.здил у народа на Роттердам+,на других схемах!!!А если сильно потратится,то ничего,еще напи.дит,если идиоты выберут.Это как цена на газ ,сниженная Гройсманом после окончания отопительного сезона😂😂😂Начнется, новый сезон-цена опять вырастет!!
показати весь коментар
12.04.2019 18:30 Відповісти
воруем налично и безналично
тащим по-новому
показати весь коментар
12.04.2019 18:47 Відповісти
Скажіть хтось Реві, щоб вчивсь крокувати строєм в столовку. Йому з Розенко треба буде ще посоревнуватись, щоб сісти поблище до баландера.
показати весь коментар
12.04.2019 18:47 Відповісти
Сделай так , чтобы народ не нуждался в жалких подачках. Слабо???
показати весь коментар
12.04.2019 18:52 Відповісти
Компартія нарожала даунів, В'ятрович, з цим треба щось робити.
показати весь коментар
12.04.2019 19:46 Відповісти
.
Не торопись вже раздавать субсидии, бо скоро мы их из твоей мошны сами заберём когда чалиться начнёшь!.

.
показати весь коментар
12.04.2019 21:01 Відповісти