Президентські дебати на НСК "Олімпійський" (оновлено). ВІДЕО+ФОТОрепортаж
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
Спочатку Порошенко виступив на сцені, встановленій перед спорткомплексом, насамперед звернувшись до кандидата в президенти Володимира Зеленського із закликом прибути на дебати.
Порошенко окремо зазначив, що на площі перед НСК "Олімпійський" багато молоді. Вона у відповідь почала скандувати: "Вова, приходь!"
Потім Порошенко пішов до приміщення, підготовленого для дебатів. Оскільки Зеленський на "Олімпійському" не з'явився, Президент виступив перед журналістами і відповів на їхні запитання.
Повернувшись на вулицю до прихильників, Порошенко заспівав зі сцени разом із гуртом "Kozak System" кілька рядків із пісні "Ти ж мене підманула", присвятивши її Зеленському.
Згодом усі учасники на чолі з Президентом пройшли всередину стадіону, де Порошенко ще раз звернувся до прихильників.
Захід завершився фото з Президентом - індивідуальними і груповими - і хоровим виконанням гімну.
Фото - Олег Бачачук
3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав Президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".
7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК "Олімпійський".
10 квітня спікер штабу Порошенка Олег Медведєв заявив, що кандидат у президенти Петро Порошенко призначив дебати на НСК "Олімпійський" на 14:14 14 квітня. Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".


















