4091 відвідувач онлайн

Портнов і Лукаш не мають стосунку до команди Зеленського, - Данилюк

Портнов і Лукаш не мають стосунку до команди Зеленського, - Данилюк

В команді кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського спростовують інформацію про те, що екс-заступник глави адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов і екс-міністр юстиції України Олена Лукаш мають якийсь стосунок до "Зе-Команди".

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це сказав член команди кандидата в президенти Володимира Зеленського, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

"Жодного стосунку до Зе-Команди ці люди не мають. Зрозуміло, що зараз багато хто коментує події в країні і хід виборчої кампанії. І абсолютно зрозуміло, чому ці дві особистості дуже активно зараз виступають проти Петра Порошенка. Але це абсолютно не означає, що вони є командою Зеленського", - сказав Данилюк.

Топ коментарі
+41
брехун!
показати весь коментар
16.04.2019 10:22 Відповісти
+27
та там исключительно "новые лица". Вот данилюк, например, очень новое личико
показати весь коментар
16.04.2019 10:23 Відповісти
+26
https://twitter.com/VaserIron Данилюк: До команди Зеленського не мають стосунку Портнов і Лукаш - Цензор.НЕТ 2188 🇺🇦Вассерман Железный 🇺🇦‏ @VaserIron https://twitter.com/VaserIron/status/1117897293565497352 10 ч.10 часов назад
Фишка даже не в том, что Данилюк полный ноль и политическое ничтожество, а в том, что он это ЛУЧШЕЕ, что есть у "молодой команды". Т.е. уровень остального сброда просто трудно себе представить.
показати весь коментар
16.04.2019 10:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Все вы врети! Порошенко сказал, что вы работаете на путлера, а он никогда не врет! Он самый кристально ситый и честный политик в мире!
показати весь коментар
16.04.2019 13:01 Відповісти
Схема керування країною віртуально вже відпрацьована Януковичем.
Він не міг двох слів зв"язати по написаному.
Зе на голову вище за нього.
А керувати буде тіньова команда.
Зараз йде набір папуг та фуксів, які будуть "новим обличчям" Зе і у разі чого повинні будуть особисто відповідати за дії тіньової команди. Щось ніхто не зголошується?????????
показати весь коментар
16.04.2019 13:35 Відповісти
Зе не может и одного слова связать, так что Янукович по сравнению с мелким маланцем - Цицерон
показати весь коментар
16.04.2019 16:11 Відповісти
если осталось двое,и против одного из оставшихся ,личности против - то абсолютно уверен,что эти прорашистские и антиукраинские личности ,за того же, против которого и один из двоих оставшихся...
показати весь коментар
16.04.2019 13:52 Відповісти
Портнов и Лукаш не имеют отношения к команде Зеленского, - Данилюк - значит имеют
показати весь коментар
16.04.2019 16:10 Відповісти
Так же, как Данилюк "не имеет отношения" к Януковичу?
показати весь коментар
16.04.2019 17:39 Відповісти
Насколько помница министром єкономики при Януковиче бьіл Порошенко, а не Данилюк
показати весь коментар
16.04.2019 20:30 Відповісти
так-же как и ты не "имеешь" отношение к опущенному гопнику вите хаму!!!
показати весь коментар
16.04.2019 17:44 Відповісти
порохоботы АУ, шеф выступает на канале медведчука.
Вчера на ай-си-ти-ви, сегодня 112.
Ещё 3 дня побегает по каналам, а людям то противно смотреть, поверьте.
показати весь коментар
16.04.2019 19:37 Відповісти
ЗеДодон
показати весь коментар
16.04.2019 20:24 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=Od2tPkn8uoE&list=LLK35Go52ZdRBIMIV_Z-7H2g&index=2&t=0s Візуальна пропаганда - технології кремля, або як для України вигадали віртуального президента.
показати весь коментар
16.04.2019 21:03 Відповісти
Опять соврал, наверное
показати весь коментар
16.04.2019 21:07 Відповісти
с таким зубами и на свободе......... (С - почти)
показати весь коментар
16.04.2019 21:45 Відповісти
Какое значение имеет команда? Сегодня команда есть, завтра нет. Сегодня одни завтра другие. А Президент один. И Зеленский никак не годится на эту роль. Не является альтернативой Порошенко.
показати весь коментар
16.04.2019 22:30 Відповісти
«я його знаю недавно але вірю йому і ви також вірте» - зє-АГІТАЦІЯ від самого розумного зє-каманди, який знає таблицю множення...