4209 відвідувачів онлайн

Виборці в першому турі зіпсували 224 тисячі бюлетенів, - Сліпачук

Виборці в першому турі зіпсували 224 тисячі бюлетенів, - Сліпачук

За результатами виборів Президента України 31 березня 2019 року 224 тисячі 600 бюлетенів визнано недійсними.

Як передає Цензор.НЕТ, про це сказала голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук в інтерв'ю Укрінформу.

"За нашими підрахунками, за результатами виборів 31 березня 224 тис. 600 бюлетенів визнано недійсними", - сказала Сліпачук.

Вона зазначила, що виготовлення бюлетенів - "це і велика праця багатьох людей, і гроші".

"Якщо псування бюлетеня - це ваша позиція щодо того чи іншого кандидата, прізвище якого опубліковано в цьому виборчому бюлетені, то не обирайте цього кандидата. Але не треба приходити на дільницю і малювати на цьому бюлетені все, що завгодно. А малювали ну дуже недоречні речі. До речі, навіть різали бюлетені, їли їх", - додала глава ЦВК.

Сліпачук також повідомила, що напередодні голосування 21 квітня буде закликати виборців "не висловлювати псуванням бюлетеня свою думку щодо котрогось із кандидатів, а також - бути більш чемними і розуміти, що вибори - це не привід для викладання фотографій в Instagram чи Facebook з бюлетенями на дільницях".

"Це стосується і наших політиків, які під час голосування 31 березня демонстрували своєю поведінкою не дуже гарний приклад, виставляючи в соціальних мережах фото з бюлетенями, зроблені безпосередньо у приміщеннях дільниць, що згідно із законом є порушенням таємниці голосування", - зауважила голова ЦВК.

Вона наголосила, що виборець не має права демонструвати свій вибір у приміщенні виборчої дільниці, а розповісти за власним бажанням про своє волевиявлення він може за її межами волонтерам, які збирають дані для екзит-полів.

Топ коментарі
+12
може избиратели,а може члены комиссий.не доказано.тока чета рейтинг пороха оказался меньше,чем предполагали экзитполы...шобы это значило?
показати весь коментар
16.04.2019 15:29 Відповісти
+11
(( народ - цвк обшибся малость - исправляем фамилию в бюллетени - зеленский (вы его не знаете) - на Голобородько - а то ваш голос не будет засчитан)))
показати весь коментар
16.04.2019 15:33 Відповісти
+10
У другому турі зіпсованих бюлютенів буде значно більше. Я розумію, що є проти Порошенка. І зовсім не розумію тих, хто за Зеленського, який образив українську націю.
показати весь коментар
16.04.2019 15:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
може избиратели,а може члены комиссий.не доказано.тока чета рейтинг пороха оказался меньше,чем предполагали экзитполы...шобы это значило?
показати весь коментар
16.04.2019 15:29 Відповісти
Так приписали экзитполы.Для пети и так много,откуда он их накопал.
показати весь коментар
16.04.2019 15:35 Відповісти
это значит белый такой пушистый? догадался ? А я тебе это давно говорил как соя кончит, ....... снова плюнешь кацапой ?
показати весь коментар
16.04.2019 15:36 Відповісти
нетерплячка,ржевский?первые нетерплячие по обочинам лесопосадок присыпаны
показати весь коментар
16.04.2019 15:44 Відповісти
да ладно ,я потерплю и тебя Гыга первым поздравлю с пролетом Пети
показати весь коментар
16.04.2019 15:50 Відповісти
"Кстати, даже резали бюллетени, ели". я ж говорю - больные люди. целлюлозы в организме не хватает.
показати весь коментар
16.04.2019 15:31 Відповісти
Вот Мародер и выскочил во второй тур

Избиратели в первом туре выборов испортили 224 тысячи бюллетеней, - Слипачук - Цензор.НЕТ 3978
показати весь коментар
16.04.2019 15:32 Відповісти
выскочил, как раз, клован, а Пэтя - пролез. Но, если сурьйозно - не та цифра, которая повлияла на что либо
показати весь коментар
16.04.2019 15:34 Відповісти
шо за названия? "Признаны не действительными" и "испорчены" - две большие разницы, как говорят в Одессе
показати весь коментар
16.04.2019 15:32 Відповісти
Потому что когда излагаешь мысль на бумаге, то таких огрехов намного меньше.
Испорчены и потому признаны недействительными - вот так.
показати весь коментар
16.04.2019 15:40 Відповісти
не совсем так. Когда я пару раз участвовал в ИК, то были, например, бюллетени, в которых вызывала сомнение отметка в квадратике. Решается это так: бюллетень показывается всем членами комиссии и, если большинство сказал, что да, сомнительный, бюллетень считался не действительным. Если против, то засчитывался.
показати весь коментар
16.04.2019 15:52 Відповісти
(( народ - цвк обшибся малость - исправляем фамилию в бюллетени - зеленский (вы его не знаете) - на Голобородько - а то ваш голос не будет засчитан)))
показати весь коментар
16.04.2019 15:33 Відповісти
та Пэтро стратил... Надо было не Тимошенко (левого) двигать, а найти Голобородько. Ото б ржака была.
показати весь коментар
16.04.2019 15:35 Відповісти
..і ставим *+ * напроти Свинарчука !
показати весь коментар
16.04.2019 15:36 Відповісти
"Обшибся малость" - как это по-русски.
показати весь коментар
16.04.2019 15:37 Відповісти
Очередное дно пробито
Избиратели в первом туре выборов испортили 224 тысячи бюллетеней, - Слипачук - Цензор.НЕТ 4396
показати весь коментар
16.04.2019 15:35 Відповісти
какой же он преступник, если он - Кровавый пастор.
показати весь коментар
16.04.2019 15:36 Відповісти
це деякі прихильники ЗЕ так вважають
показати весь коментар
16.04.2019 16:17 Відповісти
Де? Сам звідки пишеш?
показати весь коментар
16.04.2019 15:40 Відповісти
Мабуть трохи не там, а в ордло Прихильники зеленського тебе підтримають?
показати весь коментар
16.04.2019 15:45 Відповісти
У той час, коли придумали пушки нас ще не було.
показати весь коментар
16.04.2019 15:50 Відповісти
Міноме́т - вид https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0 артилерійської зброї , призначений для https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D0%B2%D1%96%D1%81%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%B1%D0%B0 навісного обстрілу укритих цілей, а також для руйнування польових укріплень. Винахідником міномета вважається https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%96%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%96%D1%8F російський https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%84%D1%96%D1%86%D0%B5%D1%80 офіцер і https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D0%BD%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80 інженер https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B5%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B4_%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87_%D0%93%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D1%82%D0%BE Леонід Миколайович Гобято . Під час російсько-японської війни, https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B5%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B4_%D0%93%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D1%82%D0%BE Леонід Гобято з генералом https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD_%D0%A1%D0%B8%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87_%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE Романом Кондратенком розробили та застосували перший міномет.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Тобто https://censor.net/user/448273 вважає, що росіян треба "душить ещё в детстве". Підтримаємо його! https://censor.net/user/448273
показати весь коментар
16.04.2019 15:53 Відповісти
Це відомо, але ви не залишили іншого виходу.
показати весь коментар
16.04.2019 16:00 Відповісти
Вибору нема, бо ви будете лізти в Україну. Так, у гинуть воїни, бо це війна на якій вбивають ваших російських найманців. Вас будуть вбивати поки ви не повернете наші землі.
показати весь коментар
16.04.2019 16:07 Відповісти
"город-герой Славянск" - так строчат ток кацапы. Да и геройства мало. Вначале слили город, потом выпустили террористов с Гиркиным, потом реформированный рошеновский суд выпустил Штепу.

Избиратели в первом туре выборов испортили 224 тысячи бюллетеней, - Слипачук - Цензор.НЕТ 6482Избиратели в первом туре выборов испортили 224 тысячи бюллетеней, - Слипачук - Цензор.НЕТ 8730
показати весь коментар
16.04.2019 15:47 Відповісти
Це ж ваша людина, не порохобот. Лайкайте йому, бо він підтримає Зеленського
показати весь коментар
16.04.2019 15:48 Відповісти
А не заколебал ли ты уже высмеивать кредо украинцев!
показати весь коментар
16.04.2019 15:52 Відповісти
Ні, "не заколебал".
показати весь коментар
16.04.2019 15:55 Відповісти
Порохоботам еще нужно несколько дней продержаться и постараться выдать самые сочные перлы, чтобы рейтинг Мародера с 15% на 10% спустить. Так что, глубокий вдох и в бой, чтобы Березовца с Бирюковым догнать. Они сегодня явно премию от Коломойского заработали
показати весь коментар
16.04.2019 15:55 Відповісти
А вас зеботів чекають неприємності від Коломойського, бо знаєте кому і за що він платив
показати весь коментар
16.04.2019 15:58 Відповісти
У порохоботов мозг плавится, не знают уже как фейкануть
показати весь коментар
16.04.2019 15:42 Відповісти
Тебе такое же с Порошенко нарисовать?
показати весь коментар
16.04.2019 18:03 Відповісти
У другому турі зіпсованих бюлютенів буде значно більше. Я розумію, що є проти Порошенка. І зовсім не розумію тих, хто за Зеленського, який образив українську націю.
показати весь коментар
16.04.2019 15:35 Відповісти
..Так ти за кого в першому був ?
показати весь коментар
16.04.2019 15:37 Відповісти
Проти юлі і зеленського.
показати весь коментар
16.04.2019 15:39 Відповісти
Трепло соевое.
Стыдно сказать, что за пороха голосовал?
показати весь коментар
16.04.2019 15:40 Відповісти
За образу у спам.
показати весь коментар
16.04.2019 15:41 Відповісти
Как пожелаешь.
показати весь коментар
16.04.2019 15:42 Відповісти
А за петю розумееш?И в упор не понимаешь,почему Украина дала пете гарбуза?
показати весь коментар
16.04.2019 15:38 Відповісти
Читай уважно те, що я написав.
показати весь коментар
16.04.2019 15:44 Відповісти
Ну, хватит нести чушь!
показати весь коментар
16.04.2019 15:39 Відповісти
Так не неси її.
показати весь коментар
16.04.2019 15:39 Відповісти
показати весь коментар
16.04.2019 15:41 Відповісти
Зомбування через ТВ і ФБ. Спочатку малоліток, потім і дорослих осіб з тією чи іншою стадією розумової відсталості. Застосовувалися сугестивні технології, розброблені у психлікарні ім. Сербського, кагебешної. На рівні виплеску нейромедіаторів. Плюс (на думку фахівців), програма може містити елементи "блоку самознищення" на кшталт "синього кита". Тож ми ще спостерігатимемо як молоді зезомбіки почнуть стрибати з балконів. Чи це буде загалом корисно для здорового суспільства чи шкідливо - це вже другорядне питання.
показати весь коментар
16.04.2019 15:43 Відповісти
давай ты не будешь думать за избирателя, кто лучше кто хуже решать каждому человеку самому бес подсказок.
показати весь коментар
16.04.2019 16:25 Відповісти
Нажаль ще зустрічається бидло якому "шо Україна, шо росія, шо совок - а чьо такоє, какая разніца".
показати весь коментар
16.04.2019 17:54 Відповісти
Избиратели в первом туре выборов испортили 224 тысячи бюллетеней, - Слипачук - Цензор.НЕТ 4087
показати весь коментар
16.04.2019 15:36 Відповісти
Где заяаление, что это зеленый их испортил? 😀
показати весь коментар
16.04.2019 15:37 Відповісти
И ручки с исчезающими чернилами были не на одном участке.
Учитываем, делаем выводы и берем свои.
показати весь коментар
16.04.2019 15:37 Відповісти
Обьясните, зачем кушать бюллетни?
показати весь коментар
16.04.2019 16:16 Відповісти
Протестуют.

В россии
https://www.depo.ua/rus/svit/na-rosiyi-viborec-ogolosiv-protest-akciyu-pipl-havaye-i-z-yiv-byuleten-video-20180319745013

В Армении
https://lenta.ru/news/2013/02/18/eat/
показати весь коментар
16.04.2019 16:34 Відповісти
Избиратели в первом туре выборов испортили 224 тысячи бюллетеней, - Слипачук - Цензор.НЕТ 7787
показати весь коментар
16.04.2019 15:38 Відповісти
Голосование за Пэдро - тоже порча бюллетеней)
показати весь коментар
16.04.2019 15:40 Відповісти
Если бы эта Слипачук, что отмечала Новый год вместе с Порошенком и Луценком, ввела бы в бюллетень графу "против всех", то испорченной бумаги могло бы и не быть!

И запомни Слепачук - испорченный бюллетень фальсифицировать уже невозможно!
показати весь коментар
16.04.2019 15:42 Відповісти
Дик на другому турі домалюй квадратик та напиши ..*проти всіх * !
показати весь коментар
16.04.2019 15:47 Відповісти
224 000 + ті , хто не прийшов на ці "вибори" - ось це і є справжні розумні громадяни України !
показати весь коментар
16.04.2019 15:49 Відповісти
А хто ті, які за Зеленського?
показати весь коментар
16.04.2019 15:56 Відповісти
Как поступить в втором туре?
Я реально не голосую за Порошенко и так же нет желания голосовать за Зеленского, при этом не хочу что бы мой бюллетень отдали в пользу кого-нить из них, поэтому пойду и перечеркну и того и другого.
показати весь коментар
16.04.2019 16:10 Відповісти
Такая же фигня. Для себя лично я не представляю, как можно между хряком и каламоем кого то таки выбрать - оба запредельно зашквареные выродки.
Поставлю в обоих квадратиках нет большими буквами - я не готов брать на себя ответственность, голосуя за одного из этих....гуманоидов. Не готов их людьми называть.
показати весь коментар
16.04.2019 16:22 Відповісти
Це можна зрозуміти, але хтось із них буде керувати. І найбільш вірогідний це Зеленський, який ображає віру, армію та Україну.
показати весь коментар
16.04.2019 16:33 Відповісти
Зеленский это никто. Бумажный пакет с двумя дырками для глаз на толстой ряхе каламоя.
А так то меня лично намного больше обижает рыговской реванш последних лет. И это произошло под предводительством гидранта. Оголтелый саботаж даже тех изменений, которые наши прикорытные вынуждены были делать под давлением запада.
То, что там вякает низкопробный паяц, меня лично не обижает.
показати весь коментар
16.04.2019 16:43 Відповісти
Осточертело голосовать по принципу "за большое зло, потому что другое зло еще больше". Нами на этом подло манинипулируют. Притом если вдуматься, то неизвестно еще какое зло большее. Чтобы бороться с системой надо перечеркивать всех. Иначе никак. Если бы перечеркнули половина голосующих или больше, то выборы им пришлось бы отменить вообще и назначить новые. А там народ правильнее бы проголосовал. Притом, этих второтурников в бюллетенях новых выборов уже не было бы.
А Зеленский управлять не будет. Им будет управлять его окружение примерно такое же как и Порох с его окружением.
показати весь коментар
16.04.2019 23:49 Відповісти
Шото многовато, как для такого широкого выбора кандидатов, не?
Интересно, за какого кандидата бюллетеней испортили больше всего...
показати весь коментар
16.04.2019 16:20 Відповісти
В первом туре такой подбор был кандидатов.. на любой вкус .. От самых самых.. до самых.. самых.. ( может и не "фонтан" но выбирай кого душа хочет.. с любого фланга. Так что думаю много случайных ошибок.. бланк то как простыня.. Ну и могли "постараться " по окончанию голосованию.. Интересно провести анализ испорченных бюллетеней .. Не удивлюсь что там будет значиться Ю. В. Тимошенко ( я за нее то голосовал), но было бы интересно проанализировать "испорченные Во втором туре если честно на самом деле испорченными могут оказаться очень много, при этом испорченные на самом деле людьми ( сам об этом подумывал) по итогам 1 тура. За Петю не вариант, за Зелю нет желания.. Но после "ударной" только недели предвыборного армагеддона устроенного теперешним гарантом ( после первого тура).. буду голосовать за Зелю ( вот незадача какая) И все у нас так "выбор из двух зол" из раза в раз одно и то же.. Ну не везет Украине с "Гетманами".. карма наверное..
показати весь коментар
16.04.2019 16:29 Відповісти
Чур чур меня... Описка.. Я ж за Юлю не голосовал ( по Фрейду) Ошибочка ( голосовал за Гриценко).. а в предыдущем "посте" просто опечатка.. Но мыслишка что "испорченные" с ее ФИО присутствует. Есть один заинтересованный парень.. шаколад ему нельзя но он им страну "кормит"..
показати весь коментар
16.04.2019 16:55 Відповісти
Описочка смачная вышла.
показати весь коментар
16.04.2019 17:10 Відповісти
Та не кажи...( это наверное потому что все вертится в голове.. а что бы народ делал если бы Вона вышла в паре с Зелей или Пэтей..Ой грехи наши тяжкие..) а за ними уж Бойко - Медведчук- Рабинович маячил.. ( ну это вообще не смешно даже) Но Описка на самом деле " смачная" это верно !!!
показати весь коментар
16.04.2019 17:19 Відповісти
Так поверніть в бюлетень графу проти всіх і ми не будемо псувати бюлетені. А що робити, якщо всі кандидати - ставленики олігархів і не один з них не захищає інтереси народу. Зіпсований бюлетень - це голос проти системи.
показати весь коментар
16.04.2019 22:17 Відповісти
Бред какой то несет что ели бюллетени.
И пусть не поучает, что не портить бюллетени, а не приходить голосовать.
Наоборот. Всем прийти и тем кто обычно не ходит, но не кушать бюллетень, а испортить его перечеркиванием содержимого по двум диагонаялям или перечеркнуть каждого кандидата. Чтобы было четко понятно, что избирателя не устраивает ни один кандидат подстроенный ему технологами манипуляторами. И именно таким образом испорченный бюллетень вбросить в ящик для голосования. Говорит, что бюллетень денег стОит. Так зачем тратить деньги на впечатывания туда фамилий негодяев. Пока не введут графу Против всех, надо делать так.
показати весь коментар
16.04.2019 23:28 Відповісти
Еще добавлю, что она придумала что ели бюллетени для того, чтобы манипулятивано внушить, что портящие бюллетени какие-то глупцы. Не слушаем эту бабу обманщицу, и правильным способом портим бюллетени.
показати весь коментар
17.04.2019 00:41 Відповісти
Некоторые считают, что все таки надо проголосовать за меньшее зло.
Осточертело голосовать по принципу "за большое зло, потому что другое зло еще больше". Нами на этом подло манинипулируют. Притом если вдуматься, то неизвестно еще какое зло большее. Чтобы бороться с системой надо перечеркивать всех. Иначе никак. Если бы перечеркнули половина голосующих или больше, то выборы им пришлось бы отменить вообще и назначить новые. А там народ правильнее бы проголосовал.
Притом, этих второтурников, которых перечекнули больше 50%, в бюллетенях новых выборов уже не было бы.
А Зеленский управлять не будет. Им будет управлять его окружение примерно такое же как и Порох с его окружением.
показати весь коментар
16.04.2019 23:55 Відповісти