5325 відвідувачів онлайн

Росія хоче оснастити свої кораблі системою радіоелектронного захисту: випробування відбуваються в Чорному морі

Росія хоче оснастити свої кораблі системою радіоелектронного захисту: випробування відбуваються в Чорному морі

Патрульні кораблі держави-агресора хочуть оснастити радіоелектронним "куполом", який приглушуватиме РЛС або створюватиме перешкоди.

Про це виданню "Известия" повідомили в Головному штабі ВМФ РФ, інформує Цензор.НЕТ. Радіоелектронний комплекс вже тестується в Чорному морі на корветі "Василь Биков".

Система передбачає установку на корпусі корабля високотехнологічних датчиків, які збирають інформацію про найближчі до корабля РЛС і передають її на пости радіоперехоплення і пеленгування.

Система визначає тип радара і його носія, а отже, може автоматично вибрати йому перешкоду. Згідно із задумом, екіпаж корабля має отримати можливість впливати на наземні, морські, авіаційні радари і супутникові системи виявлення противника.

Зазначається, що система вміє маскувати корабель перешкодою, "глушити" РЛС потужним радіоелектронним сигналом, ставити перешкоди, які дезорієнтують. Завдяки цьому судно може залишитися непоміченим навіть у підконтрольному противнику районі.

Як повідомляв напередодні Цензор.НЕТ, у Чорне море увійшов есмінець ВМС США "Росс" - за його діями стежать російські кораблі "Василь Биков" і "Іван Хурс".

Топ коментарі
+10
Кодовое наименование этого "купола":
Россия хочет оснастить свои корабли системой радиоэлектронной защиты: испытания проходят в Черном море - Цензор.НЕТ 9823
показати весь коментар
16.04.2019 18:25 Відповісти
+10
Просыпается мужик от жуткого кошмара - приснилось ему, что Смерть придeт за ним ровно в 12 дня в его любимый бар...
Посоветовался с женой, и та предложила замаскироваться - Смерть его и не узнает.
Ну, мужик решил не мелочиться - обрился на лысо, напялил свитер жены, драные джинсы и кеды сына. Приходит в бар - никто его не узнаeт.
Сидит, расслабляется, и вдруг заходит
Смерть, оглядывает зал и говорит:
- Так, если тот, за кем я пришла, через
5 минут не появится, заберу вот этого, лысого.

©

Это я к чему, этот "колпак" из помех будет виден за тысячи километров.
показати весь коментар
16.04.2019 18:35 Відповісти
+9
Правильно - отслужил под таким "куполом" и уже плодиться не будешь ВВХ хорошо решает вопрос количества населения
показати весь коментар
16.04.2019 18:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Правильно - отслужил под таким "куполом" и уже плодиться не будешь ВВХ хорошо решает вопрос количества населения
показати весь коментар
16.04.2019 18:15 Відповісти
Кодовое наименование этого "купола":
Россия хочет оснастить свои корабли системой радиоэлектронной защиты: испытания проходят в Черном море - Цензор.НЕТ 9823
показати весь коментар
16.04.2019 18:25 Відповісти
Ждём мультик от "Союзмультфильма".
показати весь коментар
16.04.2019 19:10 Відповісти
и на Марсе будут яблони цвести...
😋
показати весь коментар
16.04.2019 18:15 Відповісти
Кузю не забудьте!
показати весь коментар
16.04.2019 18:18 Відповісти
во мля дебилы теперь точно какойто ашот протаранит сру *******
показати весь коментар
16.04.2019 18:18 Відповісти
Задачка для наших конструкторів...
показати весь коментар
16.04.2019 18:18 Відповісти
Для "ваших"? Точно... Американці скоро вам і кофеварки перестануть продавать, не те що електроніку... Але, не переживай... У вас же "імпортозаміщення" розвивається - сам "сонцеликий ПУ" на весь світ заявив... (Правда, на китайських складових). Скоро у вас ВСЕ "китайське" буде - і електроніка, і зброя, і продовольство... І діти... Ваша ж п"янь, уже сама дітей робить не здатна...
показати весь коментар
16.04.2019 19:06 Відповісти
Це точно. Пам'ятаєте як кацапи носилися зі своїм процесором "Ельбрус"? А загадка дуже просто пояснюється: кацапи не могли подолати гігагерцовий бар'єр на своїх "іздєліях" (самих больших в мире) і запозичили ідеологію вірменського інженера, відому з 60-х років, яка дозволяє трохи прискорити базові обчислення. Фотолітографія "підложки" і корпусування процесора здійснюються в Малайзії. А вся бригада розробників вже працює як аутсорсери на фірму Інтел.
показати весь коментар
16.04.2019 19:18 Відповісти
Я в електроніці не "дока"... Я просто прекрасно розумію, що країна, в якій болти забивають молотком, нездатна "догнать і перегнать"... Тим більше, якщо більша частина тих, що хоче і вміє працювать, вже давно виїхали... В нас теж "не подарунок", однак, процентне співвідношення тих, хто "хоче" і "вміє", в Україні набагато вище, ніж в Росії...
показати весь коментар
16.04.2019 19:34 Відповісти
Нашим умільцям потрібно лише трохи інвестицій плюс швидку логістику (комплектуючих та обладнання) із Зах. Європи. І буквально на голому місці виникають такі стартапи, що "фірмачі" впадають у містичний транс. Як в анекдоті "Бєлий шаман!"
показати весь коментар
16.04.2019 20:12 Відповісти
Аналогично наблюдал за этим явлением...
показати весь коментар
16.04.2019 18:24 Відповісти
козломордые а шо такое?=))

ВАЛЕЖНИК
Закон разрешающий сбор валежника не так прост
Если ты не сфотографировал валежник, не приехал в «Главное управление лесами» на утверждение, не съездил с лесником на место для определения участка сбора - то ты нелегальный сборщик и тебе грозит штраф и срок до 8 лет - Такие правила установлены для жителей Челябинской обл (в каждой области свои правила сбора).
Житель посёлка Увельский распилил 3 сосны, которые были повалены ураганом - на этом его задержали лесники. Суд дал 2 года условно и 18 тыс руб. Если бы была берёза, то 200 тыс и до 8 лет.
Жителям Пензенской и Тульской областей собирать бесплатно валежник (стволы, пни и поваленные деревья), можно, но только голыми руками без использования инструмента. Если встретили вас в лесу с топором, пилой, ножом - штраф и УК за хищение.
В Тверской области чиновники установили, что длина собираемого валежника не должна превышать 100 см, - а пилить нельзя.
В Ярославской области запретили использование инструмента при сборе валежника и вдобавок к этому установили запрет на трелевку валежника механическими транспортными средствами, т.е. оттащить и порубить дома тоже нельзя.
В Калужской области перед началом сбора валежника необходимо записаться на приём и пройти у чиновников длительную процедуру оформления документов для вывоза валежника. При отсутствии правильно оформленных документов его вывоз считается незаконным со всеми вытекающими…
В Ханты-Мансийском автономном округе чиновники разрешили собирать валежник без использования инструментов, без трелевочных и транспортных средств - не ближе 5 км 500 метров от любого населённого пункта. Заодно и профилактика ЗОЖ.
В Чувашии для сбора валежника сборщику необходимо получить разрешение властей, на это может уйти до 120 дней.
На Кубани потребуется заблаговременно уведомить о своем намерении подведомственное краевое учреждение минприроды. Рассмотрев уведомление учреждение укажет лесной участок, на котором можно будет произвести сбор валежника, и обеспечит учёт объёмов валежника до его вывоза из леса.
Зато Китай вывез из России 200 млн кубометров леса в 2018 году.
показати весь коментар
16.04.2019 18:22 Відповісти
А якщо методами генної інженерії схрестити кацапа з бобром, то воно й валежником буде харчуватися. Ягель, рєпка і травичка стануть непотрібними.
показати весь коментар
16.04.2019 20:14 Відповісти
Я, десь рік тому, виписку із "1001 поради туристу", послав одному, "духовноскрепному" - як із ягелю приготувать їжу... Ох, і "плювався" (сам знаеш, чим). Між іншим, люблю в кулінарії "експериментувать" - набрав у лісі лишайнику (родича ягелю), зварив. І нагодував товаришів. Так вони тільки спиталися, чому у "грибному холодці" нема самих грибів... Просто готувать вміть треба... А "кацапи" і цього не хочуть...
показати весь коментар
16.04.2019 20:38 Відповісти
Якось в Туреччині, у кафе просто неба, попросилося підсісти за наш столик подружжя стареньких кацапів. Я дозволив. Коли мене дістали їхні тупі балачки з "аканням", я почав обговорювати зі своєю дружиною чи можна десь тут знайти каву "Копі Лювак". Дружина підіграла, ми в деталях обговорювали весь процес (*). Кацапи не витримали і пішли, не допивши свій чай.
(*) Лювак (цивета) - тваринка, яка живе в Індонезії та В'єтнамі. Вона поїдає зерна кави, вони якось ферментуються у шлунку тваринки і фермери видобувають зерна із екскрементів. Вважається найдорожчим сортом кави у світі.
показати весь коментар
16.04.2019 20:56 Відповісти
Ну, я такої кави не пив (і, мабуть, не буду - не тому що гидую - просто нікуди не їжджу, а у нас я такого не бачив), однак, коли я починаю розповідать, яка смачна собачатина по-корейськи, смажені дрозди в сметані, з часником, або рагу з жаб"ячих лапок - мене починають трохи дивно сприймать...
показати весь коментар
16.04.2019 21:04 Відповісти
Ця кава (нібито) колись продавалася у Великій Кишені на вул. Панаса Мирного. Але насторожила низька ціна. Щоби не розчаруватися, не купив.
А щодо корейської кухні... колись мій батько (лікар) літав по санавіації в корейське селище у Середній Азії. Голова колгоспу необережно розбирав рушницю і вистрілив сам в себе.
Коли мій батько сказав "операція пройшла успішно, буде жити", його та пілота запросили за стіл. Коли батько з пілотом вийшли провітритися, побачили на плетні собачі шкурки. І "віддали" всю вечерю.
показати весь коментар
16.04.2019 21:25 Відповісти
Я на стажуванні, в молодості, вперше, спробував... Нормально... Живий... Просто кухар був хороший... Працював у ресторані "Голубі купола", в Ташкенті... А щодо кави - у мене однокурсник колишній, працював на митниці. А у них митник був - завзятий кавоман. Коли приходили партії кави, перевіряв сам. Один раз прийшла партія майже в 10 тон, смажена, в зернах. Він взяв, пішов варить. А вона не вариться. Взяли на аналіз. Виявилося: "зерна" - теракотові... (спечена глина).
показати весь коментар
16.04.2019 21:44 Відповісти
Россия хочет оснастить свои корабли системой радиоэлектронной защиты: испытания проходят в Черном море - Цензор.НЕТ 912
показати весь коментар
16.04.2019 18:24 Відповісти
Да Сталин вообще в космос летал. И там уже смартфоном пользовался. Мавзолей с орбиты фотографировал.
показати весь коментар
16.04.2019 18:37 Відповісти
А Стів Джобс - це взагалі правнук сраліна...
показати весь коментар
16.04.2019 18:49 Відповісти
Последний запуск вообще опустил всех.
показати весь коментар
16.04.2019 19:11 Відповісти
Ну, зрозуміло, інтернет тоді тільки в нього і був.
Нагадало анекдот: Винайшов Марконі радіо, увімкнув його, а слухати то нема чого.
показати весь коментар
16.04.2019 19:30 Відповісти
показати весь коментар
16.04.2019 18:35 Відповісти
"Мечты,мечты,где ваша сладость?"... А.С.Пушкин." Евгений Онегин". Роман в стихах.
показати весь коментар
16.04.2019 18:46 Відповісти
В чём новость? Средства постановки помех ставятся на любой более-менее крупный корабль любой страны.
показати весь коментар
16.04.2019 18:53 Відповісти
Та хоч бойовими пепелацами оснастіть Кузю. То ж Кууузя!
показати весь коментар
16.04.2019 19:43 Відповісти
"Не заглушить господам с Би-Би-Си
Радиостанцию "Сельдь Иваси!"
(С) Владимир Друк.
показати весь коментар
16.04.2019 20:17 Відповісти
Отличная идея! Пусть ставят и побольше. И зачем все эти стелс технологии? Когда идешь ночью по полю нужно слепить снайперов фонариком.
показати весь коментар
16.04.2019 20:24 Відповісти
По минному полю.
показати весь коментар
17.04.2019 04:54 Відповісти
Делаеш из корабля подводную лодку и ни один локатор не берёт.
показати весь коментар
16.04.2019 21:40 Відповісти
Шрайком по кумпалу и апосраные мардовские жопы выходят на лунную арбиту.
показати весь коментар
17.04.2019 00:46 Відповісти
Да уж, матросы на этом корабле будут жить долгой и здоровй жизнью.
Посмотрим на их потомство.
Если, конечно, всё это не писссдёжь.
Правда только в том, что "россия хочет" ....
показати весь коментар
17.04.2019 04:53 Відповісти
Есть тут кто из радистов или просто вменяемых физиков? Объясните, плз, суть задумки. А то по статье выглядит так, будто идея "купола" - кричать погромче и отсвечивать поярче, чтобы никто не услышал и не заметил.
показати весь коментар
17.04.2019 08:53 Відповісти