5249 відвідувачів онлайн
1 993 81

18 квітня оголошуємо Великоднє перемир'я. Сподіваюся, що воно запрацює, - Порошенко

18 квітня оголошуємо Великоднє перемир'я. Сподіваюся, що воно запрацює, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко повідомив про плани 18 квітня оголосити режим припинення вогню на Донбасі до Великодніх свят.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він заявив на телеканалі "112. Україна" у вівторок

"18 числа, післязавтра, планується оголосити припинення вогню - Великоднє припинення вогню. Ми сподіваємося, що, нарешті, воно запрацює", - сказав він.

Топ коментарі
+38
Петю туди в окопи, може тоді й буде перемир'я.. Орки поважають петю - не стріляють, коли той шастає десь в тилу від лінії розмежування..
показати весь коментар
16.04.2019 20:15 Відповісти
+26
18 апреля объявляем Пасхальное перемирие. Надеюсь, что оно заработает, - Порошенко - Цензор.НЕТ 2517
показати весь коментар
16.04.2019 20:21 Відповісти
+22
Пете нужно к психиатру---сколько было перемирий во время которых погибали и были ранены наши воины ? Просто больной на голову которого нужно подлечить в тюремной больнице как получит срок за 5 лет лжи воровства и предательство Народа Украины
показати весь коментар
16.04.2019 20:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Наконец"-ключевое слово.Петя договорился?
показати весь коментар
16.04.2019 20:14 Відповісти
никогда не работало, а тут вдруг заработает.. торговые партнеры подсуетятся к выборам
показати весь коментар
16.04.2019 20:17 Відповісти
Вот именно.Поэтому все на выборы.До воскресенья не расслабляемся.
показати весь коментар
16.04.2019 20:20 Відповісти
Чувствую, что это пасхальное "перемирие" закончится конкретной заворушкой и введением ВП. Пете нельзя сейчас проводить второй тур.
показати весь коментар
16.04.2019 20:19 Відповісти
Он хочет просто перестать стрелять?
показати весь коментар
16.04.2019 21:12 Відповісти
Правакацыя! Подлый вопрос.
показати весь коментар
16.04.2019 21:40 Відповісти
куплю шоколадного зайку
показати весь коментар
16.04.2019 20:14 Відповісти
Сам себе гвоздь в гроб забивает.
показати весь коментар
16.04.2019 20:15 Відповісти
Петю туди в окопи, може тоді й буде перемир'я.. Орки поважають петю - не стріляють, коли той шастає десь в тилу від лінії розмежування..
показати весь коментар
16.04.2019 20:15 Відповісти
Пете нужно к психиатру---сколько было перемирий во время которых погибали и были ранены наши воины ? Просто больной на голову которого нужно подлечить в тюремной больнице как получит срок за 5 лет лжи воровства и предательство Народа Украины
показати весь коментар
16.04.2019 20:20 Відповісти
Розберемось що нам робити і без порад представника "союзного государства" з кацапнею.. Переймайся проблемами Білорусі..
показати весь коментар
16.04.2019 20:28 Відповісти
Брешеш, і брешеш дуже примітивно .. Лапті вже викрали українця Гриба на території Білорусі.. Закликаю тебе перейматись долею своєї країни, ми і без тебе здатні розібратися в Україні з проблемами України..
показати весь коментар
16.04.2019 20:50 Відповісти
Цензор вже на повну тролить Порошенка. Скрін сторінки зробив
18 апреля объявляем Пасхальное перемирие. Надеюсь, что оно заработает, - Порошенко - Цензор.НЕТ 5220
показати весь коментар
16.04.2019 20:26 Відповісти
Ты поясни, что это ты про жир, а то народ не поймет. Гы.
показати весь коментар
16.04.2019 20:33 Відповісти
Роз'яснюю
Ілюстраційне доповнення від редакції до статті про Порошенка: ще зовсім трошки часу (годинник) - і почнемо його доїти.
показати весь коментар
16.04.2019 20:36 Відповісти
Або так. ))
показати весь коментар
16.04.2019 20:37 Відповісти
Може це у вас якісь приховані побоювання? Ви не працюєте у бюджетній сфері, часом? Якимсь топ-чиновником?
показати весь коментар
16.04.2019 20:42 Відповісти
Хоть одно работало?
А бы булькнуть, а бы отчитаться, а бы опять брехануть...
показати весь коментар
16.04.2019 20:17 Відповісти
команда проиграла матч, а тренер сказал - Следующий раз сыграем ещё лучше!
показати весь коментар
16.04.2019 20:35 Відповісти
Зараз бреше як псюра на 112...
показати весь коментар
16.04.2019 20:17 Відповісти
О а чего это оно к Мертвечуку на канал поперлось.
показати весь коментар
16.04.2019 20:19 Відповісти
это он с путиным борется.
показати весь коментар
16.04.2019 20:26 Відповісти
Краще зазховайте свою ботоферму березовців, олєшків і інших барн, пане Порошенко.
Громадянську Ви все одно не роздмухуєте, але собі пролблем додаткових створите. Їх у вас і так вистачає, доречі
показати весь коментар
16.04.2019 20:18 Відповісти
Петя только что наврал, что у него рейтинг 40% А у него почти в 2 раза меньше Во жжет! Сейчас еще споет, станцует и сдаст анализы "на бис"
показати весь коментар
16.04.2019 20:21 Відповісти
Та там дах поїхав остаточно. Я наразі не іронізірую.
показати весь коментар
16.04.2019 20:25 Відповісти
18 апреля объявляем Пасхальное перемирие. Надеюсь, что оно заработает, - Порошенко - Цензор.НЕТ 2517
показати весь коментар
16.04.2019 20:21 Відповісти
Нет петя ниче ты не шаришь. Вот зеко ***** на колени встанет и всё будет норм!
показати весь коментар
16.04.2019 20:23 Відповісти
А вы думаете "перемирие" он стоя объявлял?
показати весь коментар
16.04.2019 20:47 Відповісти
КАК ОБЫЧНО НЕСЁТ ДУРЬ И ЛОЖЬ ...ДУМАЮ КОММЕНТАРИИ ТУТ ИЗЛИШНИ. ПРОЩАЙ БАРЫГА!
показати весь коментар
16.04.2019 20:27 Відповісти
https://youtu.be/9HvaE8UbHJI
показати весь коментар
16.04.2019 20:28 Відповісти
Шокоботи скажіть що тут щось не правда!!!
18 квітня оголошуємо Великоднє перемир'я. Сподіваюся, що воно запрацює, - Порошенко - Цензор.НЕТ 5153
показати весь коментар
16.04.2019 20:30 Відповісти
Stepan Boroda:
ДУЖЕ ПРОМОВИСТА КАРТА!
Селянсько-пролетарська Троєщина та така сама Борщагівка - за Зеленського. Академмістечко, де багато років квартири давали науковим співробітникам - за Порошенка.
Сліпому і тупому видно, що люди вищого освітнього цензу - за Порошенка. Некритичні споживачі серіальної дрисні і легка здобич медіа-маніпуляторів: "прОсті" люди - за Зеленського.
Іноді прОстим треба просто прислухатися до грамотних...

ПрООООсті люди, зробіть це!
Прислухайтеся до голосу розуму (не свого, так хоч чужого)!

Коли прООООсті похерювали інтелектуалів (за більшовиків у 1917-му, за нацистів у 1933-му) - закінчувалося погано для всіх!

18 квітня оголошуємо Великоднє перемир'я. Сподіваюся, що воно запрацює, - Порошенко - Цензор.НЕТ 367
показати весь коментар
16.04.2019 20:32 Відповісти
Только сам обогатился в 100 раз а население опустил в 7.
Дійсно промовиста карта.
показати весь коментар
16.04.2019 20:39 Відповісти
А теперь ссылку на "сам обогатился в 100 раз". Пожалуйста?
показати весь коментар
16.04.2019 20:42 Відповісти
не даст...)
показати весь коментар
16.04.2019 20:47 Відповісти
"Порошенко вніс декларацію за 2018: за рік його дохід зріс у 95 разів" https://ukranews.com/ua/news/623463-poroshenko-vnis-deklaratsiyu-za-2018-za-rik-jogo-dohid-zris-u-95-raziv
показати весь коментар
16.04.2019 20:47 Відповісти
жульничество это, а не статья
показати весь коментар
16.04.2019 20:53 Відповісти
Брехня! Петя решил собирать сокровища на небесах, а то в игоку не влазит.
показати весь коментар
16.04.2019 21:11 Відповісти
Я ждал этой ссылки! Вы зебилы реально не можете даже отличить доход от реального состояния! Вам даже в голову не приходит, что доход может и отрицательным быть!
показати весь коментар
16.04.2019 21:13 Відповісти
18 квітня оголошуємо Великоднє перемир'я. Сподіваюся, що воно запрацює, - Порошенко - Цензор.НЕТ 5450
показати весь коментар
16.04.2019 21:18 Відповісти
так обогатился, что перестал быть миллиардером. ты в курсе?
показати весь коментар
16.04.2019 20:52 Відповісти
Наукові співробітники не є взірцем честі та совісті. Можливо вони голосують за Порошенка суто з меркантильних мотивів.
показати весь коментар
16.04.2019 20:42 Відповісти
а зебилы все альтруисты, да?
показати весь коментар
16.04.2019 20:54 Відповісти
Конечно же нет! Просто глупо ссылаться на эти данные.
показати весь коментар
16.04.2019 20:59 Відповісти
что уже и зубы лечить нельзя?
показати весь коментар
16.04.2019 20:40 Відповісти
а на кой тебе зубы, если ты добиваешься того, чтоб жрать было нечего?
показати весь коментар
16.04.2019 20:55 Відповісти
**...те этого алкоглика по голове. А то его уже заклинило на этих объявлениях перемирий.
показати весь коментар
16.04.2019 20:32 Відповісти
04.05.18 За 34 дня "Пасхального перемирия" на Донбассе зафиксировано более 1,5 тыс. обстрелов со стороны наемников РФ, - Олифер
16.04.17 Пасхальное "перемирие" на Донбассе: сегодня позиции ВСУ обстреляны "всего" 5 раз
01.05.16 Террористы не соблюдают пасхальное перемирие и ведут интенсивный огонь на Донецком направлении, - пресс-центр АТО.
показати весь коментар
16.04.2019 20:32 Відповісти
Як діпдомат, Петро говоре правильно, він розуміє, що рогаті ординці ніколи не заспокоюється, вони іноверці гребані!!!! Головне, щоб наші воїни їм гарно відповідали!!! Слава Україні!!!
показати весь коментар
16.04.2019 20:35 Відповісти
Ви трохи переплутали. Порошенко не дипломат, він - президент (до 22 квітня). Йому не говорити, а робити треба. І як же наші воїни їм відповідатимуть, якщо він перемир'я оголошує?
показати весь коментар
16.04.2019 20:39 Відповісти
Мабуть Іваничу на голову шпала упала. Буває
показати весь коментар
16.04.2019 20:52 Відповісти
******, пизжу и буду *******! Я вам обіцяю!
показати весь коментар
16.04.2019 20:36 Відповісти
ну не могут же кацапы всё время врать, а вдруг точно перестанут убивать...
показати весь коментар
16.04.2019 20:37 Відповісти
Володимире! Вже давно вбивають! Зе нам з вами просто досі щастить бути не враженими
показати весь коментар
16.04.2019 20:49 Відповісти
то нахера эти перемирия объявляют и делают для кацапов тир для стрельбы?
показати весь коментар
16.04.2019 20:51 Відповісти
Так спитайте у мародера. Він після Іловайська почав нас всіх ставити рачки в Мінську
показати весь коментар
16.04.2019 20:57 Відповісти
не верьте опросам, высокий процент у Зе это попытка расслабить его электорат. Все на выборы!
показати весь коментар
16.04.2019 20:38 Відповісти
Як діпдомат, Петро говоре правильно, він розуміє, що рогаті ординці ніколи не заспокоюється, вони іноверці гребані!!!! Головне, щоб наші воїни їм гарно відповідали!!! Слава Україні!!!
показати весь коментар
16.04.2019 20:38 Відповісти
За "надо перестать стрелять" Зеленского сравняли с навозом, а тут 40-е "перемирие" кряду...
показати весь коментар
16.04.2019 20:43 Відповісти
навоз с навозом сравнять нельзя... как и послать ваше ***** - куда же оно пойдет, если уже ТАМ?!...
показати весь коментар
16.04.2019 20:49 Відповісти
Не "ваше", а наше
показати весь коментар
16.04.2019 20:53 Відповісти
дебил чтоль - да ничто не работает
вот же тупая шеколадина!!!
показати весь коментар
16.04.2019 21:06 Відповісти
Нах його оголошувати? Жодного разу не працювало...
показати весь коментар
16.04.2019 21:06 Відповісти
бо йому так ***** наказав !
показати весь коментар
16.04.2019 21:29 Відповісти
Послезавтра? Перед кучками шоле?
показати весь коментар
16.04.2019 21:18 Відповісти
Сколько было так званных перемирий когда сторона террористов оккупантов ни один не соблюдала и сколько за эти перемирия погибло наших солдат и рассказывать что уже 100% не будут стрелять и наступить настоящее перемирие это очередной обман глядя в глаза миллионам украинцев жажда остаться у власти толкает на все новые обещания и обманы
показати весь коментар
16.04.2019 22:33 Відповісти
Чем дальше в лес, тем больше дров. Откажись вовремя от претензий на первое место при заднем на выборах, было бы сохранено место в ВР на осень, а так все может закончится серьезными обвинениями. Инстинкт самосохранения у Порошенко должен быть в конце концов???
показати весь коментар
16.04.2019 22:46 Відповісти
у него только один инстинкт развит: грести под себя все, что можно и не можно
показати весь коментар
16.04.2019 23:00 Відповісти
Ти вже дістав своїми перемир'ями. Під час таких перемир'їв найбільше гине наших воїнів. Терористів треба знищувати, а не домовлятися з ними про перемир'я.
показати весь коментар
16.04.2019 23:20 Відповісти
Ачиритная натпратухна пиримоха клептораста, своего выродка пущай пиримирит