11745 відвідувачів онлайн
2 065 26

Конституційний суд відклав розгляд закону про люстрацію, - "Укрінформ"

Конституційний суд відклав розгляд закону про люстрацію, - "Укрінформ"

Конституційний Суд відклав розгляд закону "Про очищення влади".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", відповідне рішення було ухвалено під час засідання Палати у четвер, повідомило обізнане джерело в суді.

"Більшість суддів вирішили взагалі не розглядати люстрацію найближчим часом. Це питання знято з порядку денного", - зазначив він.

Як повідомлялося, закон "Про очищення влади" набув чинності у жовтні 2014 року. Документ передбачає, що особи, які займають посади, що підпадають під люстраційну перевірку, мають не пізніше, ніж на десятий день від початку проведення перевірки в установі, подати своєму керівникові власноруч написану заяву про згоду на проведення перевірки.

Того ж року до КСУ надійшло два подання від ВСУ та одне подання від 47 народних депутатів щодо конституційності деяких положень закону про очищення влади. Згодом суд об'єднав три подання в одне провадження.

Топ коментарі
+8
"Путин враг? - конечно, но не мой, а некоторого процента украинцев" - кандидат в президенты ЗеГолобородько.
показати весь коментар
18.04.2019 11:49 Відповісти
+6
Когда Янык возвращается?
показати весь коментар
18.04.2019 11:49 Відповісти
+6
"незалежна" гілка влади - завжди лягає під владу!
показати весь коментар
18.04.2019 11:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Когда Янык возвращается?
показати весь коментар
18.04.2019 11:49 Відповісти
Скоро только батон найдет и сразу вернётся.
показати весь коментар
18.04.2019 11:52 Відповісти
ему некогда думать за подготовкой встречи пороха, все таки однопартиец и одобритель харьковсих соглашений
показати весь коментар
18.04.2019 12:05 Відповісти
Перемога пороха и ко
показати весь коментар
18.04.2019 11:49 Відповісти
"Путин враг? - конечно, но не мой, а некоторого процента украинцев" - кандидат в президенты ЗеГолобородько.
показати весь коментар
18.04.2019 11:49 Відповісти
Так так , дадьку, то э Зрада!
показати весь коментар
18.04.2019 11:52 Відповісти
По старой порохоботской традиции - не соврешь, не получишь копеечку.
показати весь коментар
18.04.2019 16:05 Відповісти
Не зря Богдан был на приеме у Главы.
показати весь коментар
18.04.2019 11:49 Відповісти
"незалежна" гілка влади - завжди лягає під владу!
показати весь коментар
18.04.2019 11:50 Відповісти
До после 21 числа
показати весь коментар
18.04.2019 11:51 Відповісти
Отложил люстрацию? Ну тогда будет дефенестрация!
показати весь коментар
18.04.2019 11:51 Відповісти
Т.е. древний комсомолец Луценко законно был на должности?
И бывший владелец Ленинской кузни тоже?
показати весь коментар
18.04.2019 11:51 Відповісти
Тільки за відміну закону про незаконне збагачення ці судді повинні "сісти" і на довго!!!
показати весь коментар
18.04.2019 11:52 Відповісти
Это еще раз показывает, чем руководствовалась команда Петра эти 5 лет.
показати весь коментар
18.04.2019 11:52 Відповісти
Чем? И при чём тут вообще команда Петра?
показати весь коментар
18.04.2019 11:58 Відповісти
"Порошенко: судебная реформа - одно из главных решений моего президентства

3 июня 2016"
показати весь коментар
18.04.2019 16:06 Відповісти
Девушка,не постите чушь)) они просто выжидают итогов))
показати весь коментар
18.04.2019 12:25 Відповісти
И этих "не реформировали".. ( а то говорят что мол это до каких то "поселковых судов" реХорма не успела дойти .. Судьи это каста.. их система не имеет возможности реформироваться. и перестановка местами или перевод на место отцов их детей ничего не изменит.. О чем мы говорим когда первого мэра ( Славянска) который открыто поддержал оккупантов и сепаратистов была Штепа, и с ней наши "суды" ничего не хотят делать.. То о чем можно вообще говорить. Нет ни какой реформы.. все блеф и туман на очи..
показати весь коментар
18.04.2019 11:56 Відповісти
😂 давно пора судовых мега-барыг отменить ! Позор !
показати весь коментар
18.04.2019 12:03 Відповісти
на 22 апреля?
показати весь коментар
18.04.2019 12:17 Відповісти
классная реклама гаранту перед последним туром голосования
показати весь коментар
18.04.2019 12:35 Відповісти
Заберите у президента право освобождать от люстрации.
Особенно генералов и старших офицеров.
показати весь коментар
18.04.2019 13:05 Відповісти
то шо не богдану не бути головним разпорядітєлєм царя????
показати весь коментар
18.04.2019 13:18 Відповісти
Так званий кішеньковий Конституційний суд вже легалізував корупцію,тепер відмінить люстрацію і е декларування.За що боролись - на то і напоролись.
показати весь коментар
18.04.2019 13:47 Відповісти
А й правда, нафига тот Закон? Придут Зеля с Беней и так всех, у кого шуршит, отлюстрируют! Правда, процесс будет звучать несколько иначе: не ОЧИСТИТЬ, а ОБЧИСТИТЬ.
показати весь коментар
18.04.2019 14:42 Відповісти