11397 відвідувачів онлайн
12 846 127

У МЗС Польщі запропонували скасувати роумінг для українців

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це в інтерв'ю PAP підкреслив заступник глави МЗС Польщі зі східних питань Марцін Пшидач.

"З одного боку, йдеться про наближення правових систем країн-партнерів до європейських систем, моніторинг їхнього прогресу у втіленні європейського доробку. Друга пропозиція Польщі - це ставка на галузеву співпрацю", - заявив Пшидач.

Він додав: "Якщо країни СП не можуть повністю адаптуватися до європейських стандартів, то це може бути зроблено принаймні в окремих секторах".

Прикладом таких дій він назвав, зокрема, скасування оплати за дзвінки в роумінгу, що відчули б на собі прості люди, зокрема українці, які проживають у Польщі. Іншим прикладом він назвав інвестиції в інфраструктурні проекти, що фізично зблизило б країни "Східного партнерства" в ЄС.

Пшидач зазначив, що можна було б також встановити ротаційне головування в рамках "Східного партнерства", що збільшило б рівень відповідальності цих країн за подальший розвиток цієї ініціативи. Крім того, йдеться про дозвіл участі країн СП в окремих форумах ЄС.

Нагадаємо, "Східне партнерство" ініційовано в 2009 році Польщею та Швецією і має на меті зближення шести пострадянських країн (України, Грузії, Молдови, Азербайджану, Білорусі і Вірменії) до ЄС.

Топ коментарі
+18
Поляки видят реальность уже сейчас при петечке.
показати весь коментар
21.04.2019 07:14 Відповісти
+15
З англійської уе слово можна перевести як мятежники, так їх називала щахідна преса.
В своєму виступі Петя розшифрував значення цього терміну.
Ви би краще прослухали, якщо не під проксі і дійсно володієте анг мовою.
показати весь коментар
21.04.2019 07:15 Відповісти
+15
А еще репликоиды могут напасть
показати весь коментар
21.04.2019 07:21 Відповісти

Завантаження...