10783 відвідувача онлайн

Сьогодні в Україні відбувається другий тур виборів президента України

Сьогодні в Україні відбувається другий тур виборів президента України

Сьогодні, 21 квітня, відбудеться повторне голосування на чергових виборах президента України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Голосування відбудеться на виборчих дільницях і триватиме з 8:00 до 20:00 за місцевим часом країни перебування.

У другому турі за посаду президента України змагатимуться чинний глава держави Петро Порошенко і шоумен Володимир Зеленський.

Для проведення виборів утворено 199 територіальних виборчих округів і один закордонний виборчий округ, а також близько 30 тис. дільничних виборчих комісій. За кордоном працюватиме 101 виборча дільниця.

Водночас, згідно з рішенням ЦВК, президентські вибори не проводитимуться на терріторії окупованого Криму, а також у 12 з 21 виборчих округах.

Як раніше повідомила глава ЦВК Тетяна Сліпачук, всі 100% дільничних виборчих комісій отримали виборчі бюлетені для голосування на виборах президента України 21 квітня від окружних виборчих комісій.

Крім того, ЦВК зареєструвала 2700 офіційних спостерігачів від 20 міжнародних організацій та 21 іноземної держави.

Зі свого боку, глава МВС Арсен Аваков повідомив, що підрозділи МВС вже заступили на охорону окружних виборчих комісій і виборчих дільниць на території всієї України, а "день тиші" минув без серйозних порушень.

"Уже взяли під цілодобову охорону 197 ОВК і майже 30 тис. виборчих дільниць. Спокій громадян охоронятиме близько 130 тис. правоохоронців. Це приблизно така ж кількість, як і під час першого туру. Громадяни можуть спокійно йти на вибори. У випадку надзвичайних ситуацій у нас є резервні групи. А найголовніше: ми готові захистити голоси після того, як люди проголосують", - сказав він.

Топ коментарі
+46
Вы решили переехать в Россию?
показати весь коментар
21.04.2019 08:01 Відповісти
+34
прощай, страна Украина. Здравствуй, страна Дураков.
показати весь коментар
21.04.2019 08:00 Відповісти
+24
Остаточне прощавай, бариго!...............
показати весь коментар
21.04.2019 08:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 6 з 6
Работу ищи. Лыдацюга
показати весь коментар
21.04.2019 10:23 Відповісти
такой реванш ? посмотрите боты !
https://www.facebook.com/kontrabas.spectrans?__tn__=%2CdlCH-R-R&eid=********************************************************************************&hc_ref=ARRo1c4KBWIN5yd2RTjZ0Jo-********************************-gcxtX7uVrg
показати весь коментар
21.04.2019 10:58 Відповісти
никогда не говори НИКОГДА!
показати весь коментар
21.04.2019 10:23 Відповісти
ЦЕ ВСІ ВАШІ АРГУМЕНТИ?
показати весь коментар
21.04.2019 11:01 Відповісти
Всю нечесть порохоботскую в спам.
показати весь коментар
21.04.2019 10:24 Відповісти
Лахтинскую сначала.
показати весь коментар
21.04.2019 11:24 Відповісти
Никогда - то и значит что НИКОГДА
показати весь коментар
21.04.2019 10:25 Відповісти
Порошенко заявил о своей победе на президентских выборах.
показати весь коментар
21.04.2019 10:36 Відповісти
Сьогодні в Україні відбувається другий тур виборів президента України - Цензор.НЕТ 2796
показати весь коментар
21.04.2019 10:49 Відповісти
А ці опитування були де? В мінстеці, АП, лікарні Павлова чи Глевасі?
показати весь коментар
21.04.2019 10:53 Відповісти
После стадиона 34%-это какой-то позор! Киньдидат уверенно бегло читает по бумажке, а самое главное-простой парень, не политик.
показати весь коментар
21.04.2019 11:29 Відповісти
и все. на большее оно не способно.
показати весь коментар
21.04.2019 12:09 Відповісти
СОЦОПИТУВАННЯ ПРОВОДИЛИСЬ ТУТ
Сьогодні в Україні відбувається другий тур виборів президента України - Цензор.НЕТ 2398
показати весь коментар
21.04.2019 11:03 Відповісти
После стадиона 34%-это какой-то позор! Киньдидат уверенно бегло читает по бумажке, а самое главное-простой парень, не политик.
показати весь коментар
21.04.2019 11:28 Відповісти
Это последние всхрюкивания унылых порохоботов, а не последние данные соцопросов!)) А вот утечка в интернет информации о данных экзит-полов, говорит, что по состоянию на 13:00 результаты очень близки к недавно озвученным реальными социологоми. То бишь практически троекратное превосходство одного кандидата, над другим. При чём этот кандидат побеждает абсолютно во всех областях Украины, включая западные.
показати весь коментар
21.04.2019 16:07 Відповісти
Бували вже,на цій землі,"білі","червоні" навіть"сині"! Стачить місця й для "зелених"!
показати весь коментар
21.04.2019 10:58 Відповісти
Були вже зелені.Як би нам не довелось в ліси вирушати.Та й лісів вже немає.
показати весь коментар
21.04.2019 11:27 Відповісти
Надо было всем зеленым голосовальщикам организовать принудительную поездку в подвал к "ополченцам" в лугандон. И продержать там до второго тура. Им бы после это зад Порошенко облизать за счастье было... и за питание
показати весь коментар
21.04.2019 10:59 Відповісти
Ну и ***** твоего туда же
показати весь коментар
21.04.2019 11:28 Відповісти
От этой власти народ требовал одного - быть честной.Ответ мы все увидели и тоже ответим н а выборах.
показати весь коментар
21.04.2019 11:08 Відповісти
Отморозим уши, выстрелим в ногу, выплюнем конфетки печеньки.
показати весь коментар
21.04.2019 11:17 Відповісти
УВИДЕЛИ! Такой брехни и фальсификаций как от сепатиста зеленского еще не было!
По сравнению с ним овощ - адекватный демократический политик
показати весь коментар
21.04.2019 12:10 Відповісти
Обезьяна с бюллетенем, наученная в нужной клеточке поставить галочку, но необученная критически мыслить, тоже не подарок.
показати весь коментар
21.04.2019 11:11 Відповісти
ССыкло и Апалченочка vs Порошенко...
Очень сложный выбор...
показати весь коментар
21.04.2019 11:17 Відповісти
Як там народ підтягуються здавати державу за повітря , жінка кандидата в 14 здавала роз положення укр,. Військ за 15 гривнів , чи готовий народ здати за повітря ?? Черги вже е ??а чо ні? Що мало здавали ? Своїх героїв зробите Павліків Морозових
показати весь коментар
21.04.2019 11:20 Відповісти
О забув не павліків а Еленів З......
показати весь коментар
21.04.2019 11:21 Відповісти
А что вам-зебилам собственно не нравилось? Коррупция? Готовы зуб дать,что при зелепукине она исчезнет? Не трудитесь. При нем она еще больше расцветет.
показати весь коментар
21.04.2019 11:21 Відповісти
Встрєчний вєтєр свабоди летить. Руськую вєсну несе.
Сьогодні в Україні відбувається другий тур виборів президента України - Цензор.НЕТ 5896

(і "варавской"-нє путать с "вараватим" !)
показати весь коментар
21.04.2019 11:24 Відповісти
Не могу найти логического объяснения,почему соевые не сгноили в тюрьме эту тварь. Неужели все настолько плохо и на договорняках можно было порешать даже с отъявленной вражиной? Тогда может при Зе этого подонка просто грохнут? Будем теперь все ждать этого момента,сжав кулаки.
показати весь коментар
21.04.2019 11:30 Відповісти
Є просте логічне пояснення.В Європі не подобається,коли людину вбивають,калічать,чи саджають в тюрму за помахом чиєїсь руки ,а не закону.Правила в них такі.Толєрасти.
показати весь коментар
21.04.2019 11:35 Відповісти
ЗекоМанду-нє побєдіть !
Сьогодні в Україні відбувається другий тур виборів президента України - Цензор.НЕТ 3157
показати весь коментар
21.04.2019 11:42 Відповісти
Вундеркинды "зарезавшиехряка", та, то вы обрезание себе сделали и мечетесь как тараканы по своей вонючей грязной кухне, ожидая что ваш буратино и его папа карло наготовят жрачки и помоют пол.

Порошенко уже вошел в мировую историю как выдающийся мировой политический лидер и может еще очень много сделать для Украины в Европарламенте.

А апалченцы- супруги -зеленские раздувают щеки, но остро чувствуют свою ущербность на его фоне. И речь даже не о уже проявленном к ним саркастическом принебрежении со стороны Западного политикума. Там в курсе вмешательства кремля в украинские выборы и не ассоциируют кремлевского гастарбайтера с Украиной
показати весь коментар
21.04.2019 11:48 Відповісти
Если заоблачные 34% сохранятся, будет очень не комильфо перед цивилизованным миром.
показати весь коментар
21.04.2019 12:25 Відповісти
Демократія чи охлократія?Чомусь на душі неспокійно.У що ми вляпались?
показати весь коментар
21.04.2019 12:39 Відповісти
коктейль, в коньяк добавили слабоалкоголку.
показати весь коментар
21.04.2019 13:17 Відповісти
Сторінка 6 з 6