9864 відвідувача онлайн

Скарги щодо перебігу виборчого процесу поки не надходили, - ЦВК

Скарги щодо перебігу виборчого процесу поки не надходили, - ЦВК

Центральна виборча комісія констатує, що на даний момент у Центрвиборчком не надходило скарг щодо перебігу виборчого процесу.

"До Центральної виборчої комісії на даний момент не надійшло жодних скарг щодо перебігу виборчого процесу", - сказала секретар Центральної виборчої комісії Наталія Бернацька на брифінгу в ЦВК в неділю, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

За її словами, є типові повідомлення в правоохоронні органи щодо різних порушень, але вони не системні і їх менше, ніж було в першому турі.

Водночас, вона зазначила, що вибори відбуваються в штатному режимі, на даний момент не фіксуються системні порушення, які могли б вплинути на результати голосування.

Топ коментарі
+3
Жалобы относительно хода избирательного процесса пока не поступали, - ЦИК - Цензор.НЕТ 850
показати весь коментар
21.04.2019 17:48 Відповісти
+2
за даними екзитполів на 16.00 за пороха 68% за зєлю 32.%
показати весь коментар
21.04.2019 17:47 Відповісти
+2
Петр Алексеевич, вы куда?

- Я больше не президент этой страны. Домой полечу, в Испанию.
- А посидеть на дорожку ?
показати весь коментар
21.04.2019 17:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
за даними екзитполів на 16.00 за пороха 68% за зєлю 32.%
показати весь коментар
21.04.2019 17:47 Відповісти
80 на 20 более правдоподобно
показати весь коментар
21.04.2019 17:49 Відповісти
Запад: 56.6 и 44.4
Центр: 72.9 и 27.1 (приговор)
Юг: 73.4 и 26.6 (миссия «добраться на юго-восток» провалена)
Восток: 88.8 и 11.2
показати весь коментар
21.04.2019 17:57 Відповісти
Дивно, я був впевнений, що Зеля і 25% не візьме.
показати весь коментар
21.04.2019 18:10 Відповісти
Жалобы относительно хода избирательного процесса пока не поступали, - ЦИК - Цензор.НЕТ 850
показати весь коментар
21.04.2019 17:48 Відповісти
Петр Алексеевич, вы куда?

- Я больше не президент этой страны. Домой полечу, в Испанию.
- А посидеть на дорожку ?
показати весь коментар
21.04.2019 17:53 Відповісти
Хто ще не сходив виконати подружній обов'язок?
показати весь коментар
21.04.2019 17:50 Відповісти
Шо то его прищучило, шо ли?

Главная - Мир - 21 апреля 2019, 16:35В МИД РФ заявили, что никаких проблем для прохода украинских военных кораблей через Керченский пролив нет
показати весь коментар
21.04.2019 17:54 Відповісти
Австралия за Петра!

Всего на австралийском участке проголосовали 99 украинцев, сообщили в посольстве Украины в Австралии. 72 человека - за Петра, 26 - зе Зелю! 1 - испорчен
-----

Петро выражает благодарность всему посольству и их родичам, а также представляет всех к орденам и медалям!
показати весь коментар
21.04.2019 17:57 Відповісти
История ничему не учит украинцев. Ровно сто лет назад еврейский аватар Ленин имел такой же успех у публики. Ужимки клоуна, страсть к публичным выступлениям, соблазнение толпы дарами. Шоу должно продолжаться.
показати весь коментар
21.04.2019 18:03 Відповісти
Не одного подкупа не было и не будет.
показати весь коментар
21.04.2019 18:05 Відповісти
Скарги щодо перебігу виборчого процесу поки не надходили, - ЦВК - Цензор.НЕТ 6445