Голова Львівської ОДА Синютка подав у відставку

Про це він повідомив на апаратній нараді 22 квітня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.
"Я залишаю посаду голови Львівської обласної державної адміністрації, але я залишаюся зі Львівською областю, залишаюся зі Львовом", - сказав він.
Він попросив юридичний департамент обладміністрації оформити це рішення документально.
Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин подякував йому за роботу.
Топ коментарі
+32 Виктор Волик
показати весь коментар
22.04.2019 11:15 Відповісти Посилання +26 Pavlo Aleksandrovych
показати весь коментар
22.04.2019 11:12 Відповісти Посилання +23 Tatyana Pomolova
показати весь коментар
22.04.2019 11:14 Відповісти Посилання