5272 відвідувача онлайн

Клімкін привітав Зеленського і пообіцяв у перехідний період захистити зовнішню політику

Клімкін привітав Зеленського і пообіцяв у перехідний період захистити зовнішню політику

Глава Міністерства закордонних справ Павло Клімкін пообіцяв, що зробить усе, щоб "у перехідній період за зовнішню політику можна було не хвилюватися".

Про це він написав у своєму Facebook, передає Цензор.НЕТ.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін привітав українців з демократичним вибором, а Володимира Зеленського - з перемогою.

Глава МЗС пообіцяв зробити все, що від нього залежить, щоб "у перехідній період за зовнішню політику можна було не хвилюватися".

Клімкін також зазначив, що в нього на майбутнє багато планів - і політичних, і особистих, але про це - потім.

Клімкін привітав Зеленського і пообіцяв у перехідний період захистити зовнішню політику 01

Топ коментарі
+6
Шото не то...

Климкин поздравил Зеленского и пообещал в переходной период защитить внешнюю политику - Цензор.НЕТ 4913
показати весь коментар
22.04.2019 13:42 Відповісти
+5
Главное, Зеленскому не давайте на переговорах рот открывать...
показати весь коментар
22.04.2019 13:42 Відповісти
+5
а чому цих потвор не знищили при петрику?
Чому бойкі-вілхуйли та рабіновичи почуваються зараз дуже впевненно? Не тому, що кум-геніальний алкопрокурвор став трішки заможнішим?
показати весь коментар
22.04.2019 13:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Клімкіна агента фсб треба гнати в першу чергу, він дипломатом не працював жодного дня і є інформатором путіна.
показати весь коментар
22.04.2019 13:39 Відповісти
https://zn.ua/POLITICS/shtab-zelenskogo-ocenil-rabotu-medvedchuka-v-peregovorah-s-rossiey-315557_.html Штаб Зеленского оценил работу Медведчука в переговорах с Россией
показати весь коментар
22.04.2019 13:40 Відповісти
читати вмієте?
В команде Владимира Зеленского сомневаются в эффективности привлечения председателя политсовета партии "Оппозиционная платформа - За жизнь"https://zn.ua/POLITICS/medvedchuk-zayavil-o-soglasii-boevikov-ordlo-na-avtonomiyu-v-sostave-ukrainy-314363_.html Виктора Медведчука к процессу обмена военнопленным и заложниками из отдельных районов Донецкой и Луганской областей и оккупированного Крыма.
показати весь коментар
22.04.2019 13:43 Відповісти
Глава политсовета "Оппозиционной платформы - "За життя" Виктор Медведчук в интервью Reuters заявил, что Владимир Зеленский, по его мнению, после избрания президентом https://zn.ua/POLITICS/putin-rasschityvaet-chto-zelenskiy-budet-ego-soyuznikom-v-obmen-na-donbass-i-deshevyy-gaz-reuters-315253_.html согласится на сделку с Владимиром Путиным и в обмен на восстановление экономических и прочих отношений с Россией и получит дешевый газ, крупные инвестиции и контроль над ныне оккупированной частью Донбасса, правда, на условиях сепаратистов.
показати весь коментар
22.04.2019 13:47 Відповісти
його (мертвечукчи) думка нікого не цікавить.
Як буде- побачимо.
ПОП теж в 2014 все дуже гарно обіцяв.
показати весь коментар
22.04.2019 13:58 Відповісти
витя конечно для порохоботов, человек авторитетный. Вы давно его мнение считаете правильным?
показати весь коментар
22.04.2019 14:01 Відповісти
- Я вице-король Индии! - отрапортовал он, краснея. - Отдайте мне любимого слона . - Это у вас бред, - ласково сказала докторша, - вы в лечебнице, мы вас вылечим.(с)
показати весь коментар
22.04.2019 14:21 Відповісти
За розподілом Айзенка наводжу приклад: людей, що мають IQ бизько 110 лише 25 відсотків, людей, що мають ІQ близько 50 вже 75 відсотків
показати весь коментар
22.04.2019 13:43 Відповісти
Учи песню "У курского вокзала", защитник хренов
показати весь коментар
22.04.2019 13:40 Відповісти
Шото не то...

Климкин поздравил Зеленского и пообещал в переходной период защитить внешнюю политику - Цензор.НЕТ 4913
показати весь коментар
22.04.2019 13:42 Відповісти
а чому цих потвор не знищили при петрику?
Чому бойкі-вілхуйли та рабіновичи почуваються зараз дуже впевненно? Не тому, що кум-геніальний алкопрокурвор став трішки заможнішим?
показати весь коментар
22.04.2019 13:44 Відповісти
А чому таких людей це не непокоїло ще буквально вчора? Весь цей час за Зеленського активно і відкрито топили рупори Кремля, пропагандисти, усілякі Поклонські з Губарєвими, привиди часів Януковича і нинішний Опоблок - чому тільки зараз це помітили ті, хто за нього проголосував??
показати весь коментар
22.04.2019 13:49 Відповісти
помиляєтеся, особисто я ці запитання ставив п'ять років.
Але з'ясувалося, що бойко білий та пухнастий (за версією генплокулола), а ********* зовсім невинуватий.
Ахмєт став бізнес-партнером президента, ригогопота просто тихо пересиділа цей період. Тому що не було курса на знищення "попердників", тому що багато ригів просто перебігли в інши політсили, у тому числі і в БПП.
показати весь коментар
22.04.2019 13:54 Відповісти
залишили все це зробити зЄ-бЄ - не бачив, на Майдані ще Єшафоти не встановлюють, чи вже одразу по - Інагураціїї
показати весь коментар
22.04.2019 13:50 Відповісти
згоден, генпрокулолу та сивочолому гетьману просто не вистачило часу))
показати весь коментар
22.04.2019 13:55 Відповісти
ні, вони не робили цього не тому... - вони "система" - тут інше, хто що бачить , стакан з водою - налитий нав-піл, чи ... , а все інше, це вже "техніка" , так - вони не святі , навіть більше - злочинці...., а що , всі ті, хто тіпа сьогодні 73 %( солянка - мікс виборців ) СВЯТІ ....
Зє- через 5-ть років обовязково потрібно іти на вибори - щоб теж побачити свої майбутні %....- але це вже інше кіно , про " голобородько"
показати весь коментар
22.04.2019 14:56 Відповісти
Тому, що Петро розвів тут демократію яка його і погубила.
показати весь коментар
22.04.2019 15:47 Відповісти
ну це для тебе тут "демократія", у порівнянні з Білорусью.
Ми знаємо ціну режиму, який намагався побудувати поп
показати весь коментар
24.04.2019 11:44 Відповісти
А,то вам її ще мало?
показати весь коментар
24.04.2019 11:55 Відповісти
навіть не буду пояснювати, що цинічна барига, яка в рази збогатилася під час війни, маючи у партнерах сепара ахмєта з "ротердамом+", не має ніякого відношення до демократії.
Діскусію пропоную продовжити через три місяці, коли алкопрокурвор разом з мафиозом буде сдавати схеми попа, свинарчук енд компани отримають підозру, "найкращого" банкіра гонтарєву Велика Британія екстрадує в України і т.д.
ТАК буде! А якщо ні, то я не заздрю новообраному президенту та усій цій "еліті", бо вони досі не зрозуміли, що голосували не за Зеленського, а проти оцих потвор біля корита.
показати весь коментар
24.04.2019 12:07 Відповісти
Ну хіба можна у такі казки вірити...
показати весь коментар
24.04.2019 12:12 Відповісти
ну и?
показати весь коментар
22.04.2019 13:45 Відповісти
Прям як в анекдоті: зранку прокидаюсь і розумію, шо шота не то. Головне шота не то теж прокинулось і дивиться на мене...
показати весь коментар
22.04.2019 13:48 Відповісти
Поздно в@ралась,иванка. Тебя на@бали.
показати весь коментар
22.04.2019 13:46 Відповісти
вже сруть цеглинами
показати весь коментар
22.04.2019 13:50 Відповісти
іВанко - пЕремога це коли є рЄзультат, і не табло в ЦВК, а як мінімум у ХОЛОДИЛЬНИКУ , у тих хто 73, 3 %....- а ще нічого немає - окрім популі...
показати весь коментар
22.04.2019 13:48 Відповісти
Ой,чтоб у семи нянек дитя не было без носа.
показати весь коментар
22.04.2019 13:42 Відповісти
Главное, Зеленскому не давайте на переговорах рот открывать...
показати весь коментар
22.04.2019 13:42 Відповісти
показати весь коментар
22.04.2019 13:45 Відповісти
И я поздравляю Зеленского. Теперь он стал главным в Украине Козлом отпущения.
показати весь коментар
22.04.2019 13:43 Відповісти
Меркель сама расскажет шо надо
без переводчиков с картавого
показати весь коментар
22.04.2019 13:44 Відповісти
так что жЭка кОшевой будет стажироваться у Климкина - ну и главное , что бы потом на все мкждународные - с лЭйбой : POCHYJ
показати весь коментар
22.04.2019 13:44 Відповісти
Нах кому треба,що ти там робитимеш.
показати весь коментар
22.04.2019 13:44 Відповісти
новий Зе-орієнтир зовнішньої політики:
" Где-то посредине бы сошлись " (с)
показати весь коментар
22.04.2019 13:46 Відповісти
Те же самые люди, которые сегодня поздравляют Зеленского и клянутся ему в верности последние 2 недели ходили по всем ТВ-каналам и рассказывали, что он идиот, наркоман, агент Путина, Януковича, Коломойского и т.п.
показати весь коментар
22.04.2019 13:47 Відповісти
Внас дебілів хватає вибори показали що до-я.
показати весь коментар
22.04.2019 13:47 Відповісти
что значит ПООБЕЩАЛ
это прямая функциональная обязанность его
показати весь коментар
22.04.2019 14:10 Відповісти
Быдло-комменты умиляют - насрать за шиворот всем подряд.

Климкин - отличный дипломат и был одним из тех, кто точно находился на своем месте.
показати весь коментар
22.04.2019 14:16 Відповісти
Щось Клямкін з лиця зійшов і ідіотської усмішки не видно...
показати весь коментар
22.04.2019 14:17 Відповісти
Був такий горезвісний герой в Київській Русі, і звали його Змій горинич, а кольору він був зеленого, тобто Зе.
показати весь коментар
03.07.2019 18:07 Відповісти