21182 відвідувача онлайн

Медведчук шкодує, що Зеленський не йде на умови РФ стосовно Донбасу

Глава політичної ради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук не може зараз підтримати де-факто обраного президентом Володимира Зеленського.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це проросійський політик заявив в ефірі російського пропагандистського каналу Росія 24.

За його словами, його підтримкою Зеленський може заручитися, якщо "реально захоче миру на Донбасі і ми побачимо, що він реально це робить".

"Дуже складно говорити про його обіцянки, пана Зеленського, тому що таких не було. Були окремі репліки, та й то вони з'явилися в останні три-п'ять днів. Це все поки умовно", - сказав Медведчук.

За його словами, за двох "ні" Зеленського - амністії бойовикам і особливого статусу для Донбасу - "говорити про те, що він буде робити щось для миру, поки дуже складно".

"Може, ситуація зміниться. Може, це пов'язано з тим, що йому ще невідомі певні особливості процесу на Донбасі <...> На превеликий жаль, поки це йде саме так", - резюмував кум Путіна.

В ефірі у пропагандистів країни-окупанта РФ Медведчук традиційно перерахував кремлівські штампи - про те, що "Петро Порошенко допустив війну", "тарифний геноцид" тощо.

Нагадаємо, глава політради "Опозиційною платформи - "За життя"" Віктор Медведчук в інтерв'ю Reuters заявив, що Володимир Зеленський, на його думку, після обрання президентом погодиться на угоду з Володимиром Путіним в обмін на відновлення економічних та інших відносин з Росією і отримає дешевий газ, великі інвестиції та контроль над нині окупованою частиною Донбасу, щоправда, на умовах сепаратистів.

Топ коментарі
+49
Подожди **********, Вова тебя еще посадит.
показати весь коментар
23.04.2019 08:41 Відповісти
+37
Мертвечуку уже пороа нафиг сваливать из Украины. Хотя ему очень комфортные условия создал его партнёр Порошенко, 2 ТВ канала прикупил...теперь там только он "великолепный", рабинович, бойко, шуфрич , ну и Порошенко конечно. Он такого "счастья даже при Янгуковоще не имел.
показати весь коментар
23.04.2019 08:44 Відповісти
+28
Американські сенатори радять українцям перегородитись від Лугандону по газу, електриці і воді. І ніяких пенсій. І ніяких мандр туди-сюди. Можеш перейти зону розмежування лише один раз, або туди, або сюди. І забути на декілька років, мов би там море якесь. Бо досі з боєвиками сьорбаємо з однієї тарілки, це треба припиняти.
Ну а мертветчук якісь там податки не сплачує. Під арешт, щоб меньше киздів. Поміняємо на когось. А може і на всіх одразу. Його в Україні буде жаліти тільки одна людина - Марченко Оксана. Ото разом нехай і сидять. Разом їх і обміняти. Буде хоч якась користь
показати весь коментар
23.04.2019 10:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Путин уже стар и делает много ошибок ,поменяйте его на ... Медведчук шкодує, що Зеленський не йде на умови РФ стосовно Донбасу - Цензор.НЕТ 9836 .
показати весь коментар
23.04.2019 09:25 Відповісти
А хоть бы так !
показати весь коментар
23.04.2019 11:08 Відповісти
Дякуйте Порошенко за то что он помог Медведчуку набрать рейтинг на выборах президентских. Опытный переговорщик, незаменимый человек для важных встреч.
показати весь коментар
23.04.2019 09:25 Відповісти
У него они железные или подтянутые
показати весь коментар
23.04.2019 09:28 Відповісти
Или ... давно уже отсутствуют...
показати весь коментар
23.04.2019 09:31 Відповісти
Петаччи была любовница дутче ...
Его жену (бывшую) и дочку никто не тронул ...
Бо дочка была ещё и жертвой его режима ,т.к. Муссолини казнил зятя за его нелестные отзывы по отношению к Гитлеру и нацизму !
А Марченко законная супруга ... и Мертветчук до дутче как-то явно не дотягивает !
Крупный агент впливу !
показати весь коментар
23.04.2019 11:13 Відповісти
За недогитлера сойдёт! Повесить вместе с Ефой !
показати весь коментар
23.04.2019 12:43 Відповісти
Та Зелескому в прынцыпе уже всё равно. Он же прежде всего комик и шоу-мен. Скорее всего он считает что всех обдурил. Его задача была поучаствовать в шоу Голобородько в реале. Он всего с блеском достиг. Конечно хотса побыть хоть пару месяцев настоящим президентом Украины после присяги и инаугурации. Дальше очевидно Зеленский будет топить против себя сам что бы его как можно скорее безболезненно для него самого его рассчитали с этой президентской работы желательно по собственному желанию и желательно без строгого выговора с занесением в трудовую книжку. В общем потерянное сейчас время. Его величина это время каденции Зеленского. Чем оно будет меньше тем лучше скорее всего даже по мнению самого Зеленского.
показати весь коментар
23.04.2019 09:27 Відповісти
Головну справу він зробив - допоміг скинути мародерів. А далі може йти в свій 95 квартал, поки нічого страшного не накоїв. Ціліший буде.
показати весь коментар
23.04.2019 10:58 Відповісти
Головна справа була не у Зеленського, вона була вирішена на сходці олігархів, там же роздані ролі - 40 кандидатів кормили та навчали голосно гавкати на Пороха, з десяток каналів рвали серце проти Пороха, списали з книги сюжет про Голобородька, інші олігархи підтягнулися с цінами і тарифами. Думаєте переміг народ, а ось фігушки вам, перемогли учасники олігархічного сходняка в обмін "Я чіпати олігархів не буду, вони утримують робочі місця" Тепер олігархи будуть захищати свої доходи і розповідати про захист України
показати весь коментар
23.04.2019 11:26 Відповісти
Ви хочете мене переконати, що Порошенко "білий та пухнатий" нічого не бачив і нічого не мав від свого оточення? І про ціни та тарифи "святий" президент нічого не знав? Я взагалі телевізор не дивлюсь і фільм Слуга народу я подивилась перед самими виборами. Такий собі другорядний фільм. На мою думку примітивний. Але нинішня влада перетворила мене в жебрачку. Мене не влаштовує не Зеленський не Порошенко. Народ сказав своє слово і буде казати доти, доки вони не зрозуміють. Україна не росія. І це вже безповоротно.
показати весь коментар
23.04.2019 11:49 Відповісти
Все твои словесные бредни называются просто :- срала,.....мазала,.....балакала .
показати весь коментар
23.04.2019 11:58 Відповісти
Более того. Олигархам была нужна картинка для Запада что в Украине действительно настоящие выборы и демократия. Игра очень тонкая. На грани фола была. Думаю что даже Порошенко в неё не посвятили что бы выглядело всё очень натурально. Потом когда Порошенко всё узнал он моментально успокоился и даже подобрел. Что касается Зеленского то он был и будет только Вовой Зеленским и не более того. КВНщик хохмач камеди клаб. В общем он будет первым в Украине президентом который очень скорые *** и плевки народа в свой адрес воспринимать с юмором. Это всё будут сценарии для Квартала - 95.
показати весь коментар
23.04.2019 14:37 Відповісти
Не думаю. Якщо буде зруйнована система платних коментарів мінстеця шпигуна Мародера, то "опозиції" до Вовіка не буде взагалі. Вас, платних тролєй, розпихають по примусових, а олєшків різних може і посадять. І Вовік зможе спокійно реформувати країну!!!
показати весь коментар
23.04.2019 11:50 Відповісти
когда этого предателя и лоббиста интересов Путина в Украине уже посадят? Или хотя бы вынудят бежать из Украины?
показати весь коментар
23.04.2019 09:30 Відповісти
По части интриг Медведчук - гроссмейстер. А новоизбранный Вова - самый слабый президент Украины. Вова спешно изучает державну мову.... Цікаво б дізнатися, скільки у нього в шкільному атестаті з української мови. І скільки в інституті було - там же викладають курс "******* українська мова"? Думаю, що у Вови - "відмінно"...
показати весь коментар
23.04.2019 09:33 Відповісти
Чем был сильен порох ? липкими руками и брехливым ртом ? Слабый человек не станет миллионером (не украв ни копейки из бюджета) и не станет президентом, так-что не нужно трепатся и пересказывать методички кремля.
показати весь коментар
23.04.2019 09:40 Відповісти
Решения судов по Пороху,можно европейских...
показати весь коментар
23.04.2019 10:57 Відповісти
Скоро будут !
показати весь коментар
23.04.2019 12:50 Відповісти
Все було "заточено" під Тимошенко. Що тепер робити з технічним кандидатом Зєлєнскім ніхто не знає.
показати весь коментар
23.04.2019 09:39 Відповісти
і не стане! це буде вошдь-самодур обдуреного люмпенату
показати весь коментар
23.04.2019 09:48 Відповісти
І сонце завтра не зійде і ріки перестануть текти.
Чим вас там назомбували?
Попустить, упороте.
показати весь коментар
23.04.2019 11:10 Відповісти
А когда Россия успела провести переговоры с еще не вступившим в права новым президентом?
показати весь коментар
23.04.2019 09:50 Відповісти
У Зели пока нету золотого запасу и мандату......
показати весь коментар
23.04.2019 09:51 Відповісти
копролалія для зе-лохів. мертвечук буде сірим кардиналом при малороському Панталоне
показати весь коментар
23.04.2019 09:52 Відповісти
Цікаво спостерігати процес як зрадоботи професійні стануть провладними))
Вова це ж кіт у мішку і як він буде діяти знає тільки Коломойша.
показати весь коментар
23.04.2019 10:01 Відповісти
та подождите, оно ж еще не президент
вон в твиттере уже с ****** и медведкой подружился, "патриот" гребаный
https://bykvu.com/bukvy/115696-zelenskij-zavel-*******-prezidenta-v-twitter-i-podpisalsya-na-kreml-i-medvedeva
показати весь коментар
23.04.2019 10:11 Відповісти
Що, Вова подарував мєдвєдкє ще два якихось телеканала і ще якусь галузь? Як Мародер подарував йому 112, НьюзВан, нафтопровід з Раші до Європи і цілу галузь зрідженого газу.
показати весь коментар
23.04.2019 10:17 Відповісти
Як бути з Лугандоном - треба вирішувати на референдумі. Вовік вже ж казав.
показати весь коментар
23.04.2019 10:12 Відповісти
Думаю по Донбассу, как впрочем и в других вопросах, Зеленский будет идти на условиях Украины.
показати весь коментар
23.04.2019 10:15 Відповісти
ты можешь думать, что и твоя жена тебе не изменяет .... даже если её зовут Серёжа
показати весь коментар
23.04.2019 10:25 Відповісти
Україна не Хйулостан де сцарь все вирішує за холопів.
показати весь коментар
23.04.2019 10:16 Відповісти
Кловуна еще не инагурировали на Президента, а его любители начали пищать об очевидных провалах, твари бестолковые ....хе-хе
показати весь коментар
23.04.2019 10:24 Відповісти
Давай провали у студію, бо я щось пропустив за правління Зеленського, а так жеж хотілось "попищать о провалах"
показати весь коментар
23.04.2019 11:16 Відповісти
леко ... повстанцы
показати весь коментар
23.04.2019 11:50 Відповісти
Ти хоч би почитав матеріали на сайтах президента та Міністерства закордонних справ за 2015 рік. Бо там таки написано було "повстанці".

І це тобі не українцям накиздіти про "підтримку світу у боротьбі проти терористів". Це було доведено світовій спільноті Президентом країни - що в Україні є повстанці, а не терористи чи бойовики.

І що ви порохоботи хотіли від західних партнерів після того?
показати весь коментар
23.04.2019 12:02 Відповісти
Любителі поверещати це тупі порохоботи. Ваші висери нікому не цікаві. Чекаєте свої 30 серебряніков так їх уже не буде.Ви поганого працювали.
показати весь коментар
23.04.2019 11:35 Відповісти
Мєртвєчука на палю.
показати весь коментар
23.04.2019 10:26 Відповісти
Американські сенатори радять українцям перегородитись від Лугандону по газу, електриці і воді. І ніяких пенсій. І ніяких мандр туди-сюди. Можеш перейти зону розмежування лише один раз, або туди, або сюди. І забути на декілька років, мов би там море якесь. Бо досі з боєвиками сьорбаємо з однієї тарілки, це треба припиняти.
Ну а мертветчук якісь там податки не сплачує. Під арешт, щоб меньше киздів. Поміняємо на когось. А може і на всіх одразу. Його в Україні буде жаліти тільки одна людина - Марченко Оксана. Ото разом нехай і сидять. Разом їх і обміняти. Буде хоч якась користь
показати весь коментар
23.04.2019 10:26 Відповісти
При нормальному президентові а не Мародеру так мало і бути
показати весь коментар
23.04.2019 10:31 Відповісти
Какие именно сенаторы. ФИО?
показати весь коментар
23.04.2019 10:36 Відповісти
По территории Украины проходит транзитный
российский нефтепровод с Кавказа принадлежащий
мертвечуку
а что если чуть чуть взорвать??
показати весь коментар
23.04.2019 10:36 Відповісти
По моему название «Смерть Украине!!!» больше подходит для его карманной ГАВНОпартии!!!…и КАК этого УРОДА земля «носит»???…
показати весь коментар
23.04.2019 10:38 Відповісти
Да, з Порошенком Мертвечуку було набагато легше домовлятися, бо у Порошенко такий великий політичний досвід на раісі....
показати весь коментар
23.04.2019 10:41 Відповісти
5 чи 6 предприємств Порошенка в Росії.
показати весь коментар
23.04.2019 12:56 Відповісти
Ця гнида повинна бути страчена за законами військового часу.
показати весь коментар
23.04.2019 10:44 Відповісти
Ну я понимаю что молодой зеленый ну вот так человека держать за дурачка
Зеленский вроде не самоубийца А Медведчука надо сажать
показати весь коментар
23.04.2019 10:51 Відповісти
Зема может и клоун, но понимает, что приняв условия Путина ему в Ростов только потом ехать.
показати весь коментар
23.04.2019 11:06 Відповісти
Блевантін від Мертведчука.
А як Порошенко жалкує , що не посадив його, було б не 73% а 37 %.
Операція "Троянській кінь" продовжується.
З черева якого продовжують вилазити чорти.
показати весь коментар
23.04.2019 11:15 Відповісти
Зараз розробляються заходи по захопленню ВР.
Народ дурманять у соцсетях. ВР лякають розпуском, щоби заставити прийняти рішення в угоду Мертвечуку, Бойко, ЮВТ........... далі самі додумайтесь.
Народ України відтіснили від керівництва ....... далі буде
показати весь коментар
23.04.2019 12:19 Відповісти
Да ссыкло зеля теперь его посадит.
показати весь коментар
23.04.2019 11:34 Відповісти
А кажуть,что он на кацапии уже стал,-чмо,зебилы,-держитесь...
показати весь коментар
23.04.2019 11:40 Відповісти
а Донбасс устроит особый статус. по типу того, который в 1937 был в Германии у евреев?
показати весь коментар
23.04.2019 11:47 Відповісти
Закон требует этого Медведчука судить как изменника ,а он ещё какие-то заявления делает...политик,мля...
показати весь коментар
23.04.2019 11:53 Відповісти
Когда уже эту гниду выпроводят из Украины, выдав ему увесистого подсрачника на прощанье?
показати весь коментар
23.04.2019 12:02 Відповісти
По-моему, нужно честно сформулировать, что Донбасс оккупирован РФ и недоступен Украине. Давить политико-дипломатическими средствами, пока РФ не уйдет. Потом лет 5 очистки типа денацификации в Германии после войны и только потом выборы. А сейчас заниматься остальной Украиной, без убитого РФ Донбасса и пенсионеров
показати весь коментар
23.04.2019 12:16 Відповісти
В разі входження ОРДЛО до складу України , для домбасітів ввести 25 річний карантин в статусі негромадянства . А відносно не виплачених пенсій порадити забути , остільки при солідарній системі пенсію виплачують з поточних надходжень , яких від ОРДЛО не поступало . Саму розруху нехай ліквідовують за власний кошт , самі розвалили , а Україна має кармільцам все відбудувати ?
показати весь коментар
23.04.2019 12:55 Відповісти
"Поддержка от медведчука", звучит так же как "******** такой решил поддержать". Это зашквар. медведчук гавно которое продало Стуса. Все что нужно знать об этом стукаче
показати весь коментар
23.04.2019 13:50 Відповісти
это мы должны диктовать условия кацапам.
показати весь коментар
23.04.2019 14:17 Відповісти
Конечно сожалеет, амерекнцы ведь провели беседу с зебеней , хоть здесь Украине повезло.
показати весь коментар
23.04.2019 14:57 Відповісти
Выпей с горя...
показати весь коментар
23.04.2019 15:56 Відповісти
Медведчук сожалеет, что Зеленский не идет на условия РФ по Донбассу
...этого никогда не допустит ни народ Украины, ни армия Украины, ни Конгресс США.
показати весь коментар
23.04.2019 16:01 Відповісти
Так у него же свой гениальный план , просто перестать стрелять .
показати весь коментар
23.04.2019 16:41 Відповісти
Якщо Зеленський примудриться посадити цю суку - рейтингу хватить і на наступні вибори.
показати весь коментар
23.04.2019 16:45 Відповісти
Для начала надо определится кого относить к боевикам, так как юридически ни ДНР ни ДНР не признаны террористическими организациями как в Украине так и в мире.
показати весь коментар
23.04.2019 20:39 Відповісти
Сторінка 4 з 4