Глава поліції Одеської області Головін іде у відставку

Про це він повідомив Громадському, інформує Цензор.НЕТ.
За словами Головіна, 23 квітня він написав рапорт за власним бажанням.
"Сьогодні написав рапорт за власним бажанням, чекає розгляду. Я так для себе вирішив", - повідомив Головін.
На запитання, чи пов'язане його рішення зі зміною влади, глава управління Нацполіції сказав: "Без коментарів".
Нагадаємо, Дмитро Головін був призначений начальником Одеської поліції в листопаді 2016 року.
Топ коментарі
+30 Днепропетровец
показати весь коментар
23.04.2019 23:33 Відповісти Посилання +24 Панько Недобрий
показати весь коментар
23.04.2019 23:46 Відповісти Посилання +20 Днепропетровец
показати весь коментар
23.04.2019 23:46 Відповісти Посилання