9616 відвідувачів онлайн

Жодних загроз для безвізового режиму між Україною та ЄС немає, - Мінгареллі

Жодних загроз для безвізового режиму між Україною та ЄС немає, - Мінгареллі

Глава Представництва Європейського Союзу в Україні Х’юг Мінгареллі заявив, що не бачить будь-яких загроз для безвізового режиму між Україною та ЄС.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

На заході Європейської бізнес асоціації "New 5 year challenge: Expectations. Hopes. Concerns" в четвер у Києві, відповідаючи на запитання про те, чи бачить він якісь загрози для безвізового режиму між Україною та ЄС, Мінгареллі зазначив: "Я не бачу якихось загроз. Ви повинні дотримуватися своїх зобов'язань".

Нагадаємо, за даними МЗС, громадяни України можуть їздити без віз або за спрощеною візовою процедурою в більш ніж 120 країн.

Топ коментарі
+10
Каких-либо угроз для безвизового режима между Украиной и ЕС нет, - Мингарелли - Цензор.НЕТ 5482
показати весь коментар
25.04.2019 11:39 Відповісти
+9
Каких-либо угроз для безвизового режима между Украиной и ЕС нет, - Мингарелли - Цензор.НЕТ 9242
показати весь коментар
25.04.2019 11:29 Відповісти
+9
Тю, а якже порошки кричали, шо як іншого виберуть, так і безвіз заберуть. Знову ко-ко-ко?
показати весь коментар
25.04.2019 11:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
просто зе еще в должность невступил
показати весь коментар
25.04.2019 11:29 Відповісти
а шо будет когда вступит?
показати весь коментар
25.04.2019 11:30 Відповісти
азиров же тебе расказывал - что для него и яника все будет хорошо
показати весь коментар
25.04.2019 11:33 Відповісти
-у вас на стройке несчастные случаи были?
-нет
-будут....
показати весь коментар
25.04.2019 11:33 Відповісти
как в штаны вам насрать_так он вступил в должность ,как нет угроз для безвиза так он еще не вступил!
нужно определится.
показати весь коментар
25.04.2019 11:37 Відповісти
Каких-либо угроз для безвизового режима между Украиной и ЕС нет, - Мингарелли - Цензор.НЕТ 9242
показати весь коментар
25.04.2019 11:29 Відповісти
А замість лоу-косту за 15-20 євро знову будуть Коломойські авіалініх по 300-400 у.о.?
показати весь коментар
25.04.2019 11:29 Відповісти
Тю, а якже порошки кричали, шо як іншого виберуть, так і безвіз заберуть. Знову ко-ко-ко?
показати весь коментар
25.04.2019 11:29 Відповісти
знову яйце знесло?
показати весь коментар
25.04.2019 11:36 Відповісти
У порошків нема яєць.
показати весь коментар
25.04.2019 11:38 Відповісти
поки Петя на посту, то загроз немає, але що буде за пару місяців...
показати весь коментар
25.04.2019 11:30 Відповісти
буде зрада кожен день на кожному кроці
показати весь коментар
25.04.2019 11:33 Відповісти
как все прошедшие 5 лет
показати весь коментар
25.04.2019 11:34 Відповісти
Причем тут петя ?
показати весь коментар
25.04.2019 11:38 Відповісти
действительно, каким боком Петро до безвиза?
показати весь коментар
25.04.2019 11:39 Відповісти
никаким. безвиз свалился как снег на голову, о нем Пєдро даже не заикался в предвыборной программе
показати весь коментар
25.04.2019 11:41 Відповісти
для жертв кино главное предвыборная программа или то, что сделано?
Логика- пипец, под стать Кварталу! Все, что хорошо - Порох не причем. Все, что плохо - лови Пороха!
показати весь коментар
25.04.2019 11:48 Відповісти
стэцьки скоро закудахтают, что без пэпки солнце не взойдёт. Возвели себе кумира!
показати весь коментар
25.04.2019 11:51 Відповісти
а ви яким ?
показати весь коментар
25.04.2019 11:40 Відповісти
Без виз будет и без него
показати весь коментар
25.04.2019 11:42 Відповісти
Каких-либо угроз для безвизового режима между Украиной и ЕС нет, - Мингарелли - Цензор.НЕТ 5482
показати весь коментар
25.04.2019 11:39 Відповісти
Романенко - іще той українофоб. Слідкував за його ресурсом з 2008 року - цілком достатньо, щоб в цьому переконатися.
показати весь коментар
25.04.2019 11:48 Відповісти
А-а-а-а, ну теперь понятно, Ксения.. Петя все еще в одиночку останавливает агрессора...Ясно. Доллар не по 100 грн, танков под Киевом нет, безвиз не отняли, томос не отозвали, и все потому, что Петя на передовой, не спит, не ест - о стране думает...)))
Расстрою Вас. Сегодня в стае ваших вождей кипит колоссальная работа, но отнюдь не на передовой, а по переоформлению предприятий, недвижимости, сжиганию документов, вывозу за кордон тонн наличных из подвалов дворцов...
показати весь коментар
25.04.2019 12:19 Відповісти
Будета казати А-а-а-а коли це все похитнеться разом з уходом Петі.
показати весь коментар
25.04.2019 12:29 Відповісти
Нет и не будет. Зарплаты конечно ниже Но таких денег в Украине не заработать
показати весь коментар
25.04.2019 11:37 Відповісти
тока на росии такие деньги можно заработать
показати весь коментар
25.04.2019 11:40 Відповісти
Не знаю не был . Как там поезд Львов -моцква ?
показати весь коментар
25.04.2019 11:51 Відповісти
для жителей удмуртии поясняю - нет такого маршрута
показати весь коментар
25.04.2019 11:54 Відповісти
Есть разлупи глаза
показати весь коментар
25.04.2019 11:55 Відповісти
Львовяне ездят в Москву поездом "Тисса" №15 Ужгород-Москва. Но если хотите, то можно поездом 074Л, в 10 утра ровно )))
показати весь коментар
25.04.2019 12:30 Відповісти
Каких-либо угроз для безвизового режима между Украиной и ЕС нет, - Мингарелли
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ховраха теж не бачать, а він є.
показати весь коментар
25.04.2019 11:40 Відповісти
Ща тебя ахентом обзовёт.
показати весь коментар
25.04.2019 11:52 Відповісти
завод - не знаю, а вот учителем устроиться в школу надо поторопиться. Скоро зарплата будет по 4000 дол
показати весь коментар
25.04.2019 11:55 Відповісти
Вам не будет, не торопитесь. Интернетных писяев учителями не возьмут (херне детей научите), а вахтерам, кочегарам и сторожам таких денех не видать )))
показати весь коментар
25.04.2019 12:33 Відповісти
якщо його ніхто не бачить, то звідки хто знає, що він є?
показати весь коментар
25.04.2019 11:44 Відповісти
Спасибо, утешил! =)
показати весь коментар
25.04.2019 12:01 Відповісти
секта свинарчука говорила что отберут
показати весь коментар
25.04.2019 12:36 Відповісти
Пока президент Порошенко - угроз нет, Мингарелли прав.
показати весь коментар
25.04.2019 14:07 Відповісти
Очень скоро клоун создаст все условия для угроз.
показати весь коментар
25.04.2019 14:46 Відповісти