4966 відвідувачів онлайн
1 363 33

Захист української мови - це питання національної безпеки, - Яценюк

Прийнятий сьогодні в парламенті закон про українську мову - це ще один важливий документ, який формує основу державності.

Про це заявив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк 25 квітня після ухвалення Верховною Радою 278 голосами закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної", повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі НФ.

Арсеній Яценюк подякував команді "Народного фронту", яка "розробляла цей законопроект і боролася за нього".

"Українська мова - це душа України і кожного українця. Мова - це стовп нації", - написав він.

"Мова є захисником інформаційного і культурного простору нашої держави. Українська мова - це наша самобутність, це наш щит і меч у боротьбі за незалежність".

Захист української мови - це питання національної безпеки, - Яценюк 01

Топ коментарі
+9
Ці слова Яценюка можна підтримати.
показати весь коментар
25.04.2019 12:49 Відповісти
+8
І дурний той, хто цього не розуміє.
показати весь коментар
25.04.2019 12:50 Відповісти
+3
сеня стеной стань на защиту
показати весь коментар
25.04.2019 12:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
сеня стеной стань на защиту
показати весь коментар
25.04.2019 12:48 Відповісти
щоби припинити агресію росісі достатньо і мовної стіни
показати весь коментар
25.04.2019 12:51 Відповісти
заметь казнокрады мародеры почему то только на мови розмовляют
показати весь коментар
25.04.2019 12:55 Відповісти
зовсім ні, навіть навпаки, по руцькі гаварят.
показати весь коментар
25.04.2019 12:57 Відповісти
Захист УкраЇни від мародерів та їх помічників -- це питання національної безпеки
показати весь коментар
25.04.2019 13:16 Відповісти
На мордоре, на сев.корее, в Крыму и т.д... - тоже "на мови розмовляют"?
Вывод не верный, отклояется!
показати весь коментар
25.04.2019 13:22 Відповісти
Ці слова Яценюка можна підтримати.
показати весь коментар
25.04.2019 12:49 Відповісти
І дурний той, хто цього не розуміє.
показати весь коментар
25.04.2019 12:50 Відповісти
то пєтя був п'ять років проти , але таки змусили кума медвечукового і свинарчукового ще й генплокулолівського.
показати весь коментар
25.04.2019 12:59 Відповісти
в тебе розум вкрав? це помітно...
показати весь коментар
25.04.2019 14:13 Відповісти
Білоруси допустили "рівні права" мові окупанта. І де тепер білоруська мова? І що таке Білорусь?
показати весь коментар
25.04.2019 13:01 Відповісти
На жаль.
показати весь коментар
25.04.2019 13:13 Відповісти
Нет белорусского языка-нет белорусской нации! Виновник Лукашенко!
показати весь коментар
25.04.2019 21:54 Відповісти
патякання "бойового" кроля на псевдо "Кулявлоб" в останній час якесь недолуге.
Сєня, іноді краще мовчати
показати весь коментар
25.04.2019 13:01 Відповісти
Не смешно вот про боевого кроля. Сеня был на Майдане от и до, его реально могли отмутузить битами или снять снайпер, но он не зассал. Кстати он и в Помаранчевой революции участвовал. А что делал смелый презик Зеля? Косарь и уклонист))))
показати весь коментар
25.04.2019 13:18 Відповісти
ми добре памятаємо. як він був "на Майдані". до речи, нікого зі сцени снацпер навіть не зачепив.
показати весь коментар
25.04.2019 13:23 Відповісти
снайпер
показати весь коментар
25.04.2019 13:26 Відповісти
"Вы" это Лабытнанга или Стерлитамак?
показати весь коментар
25.04.2019 13:26 Відповісти
не тре писати назви міст ********** з великої літери.
це по-перше.
а по-друге, дитинка недолуга, якщо є бажання зайнятися тролінгом, то тобі на ботоферму міснтеця.
показати весь коментар
25.04.2019 13:47 Відповісти
Куля промеж око!
Бзднул!
показати весь коментар
25.04.2019 13:03 Відповісти
А когда вы с Турчиновым сдавали Крым, то что?
показати весь коментар
25.04.2019 13:03 Відповісти
Если Турчинов и Сеня сдали Крым то получается Ленин сдал Польшу, Сталин Финляндию, а Ельцин 14 республик СССР и Варшавский договор??)
показати весь коментар
25.04.2019 13:20 Відповісти
Ты гонишь на трезвую голову, сравнения зашибась разные
показати весь коментар
25.04.2019 13:42 Відповісти
Путін захищає російськомовних в інших державах. Іде війною. Чому для путіна мова - питання війни, а ми повинні цінувати свою менше за нього. Його мові нічого не загрожує. В російської мови є своя держава. А в української, крім України нікого немає. Ми маємо права на закон, який затверджує правила функціонування української мови.
показати весь коментар
25.04.2019 13:07 Відповісти
покойник реинкарнировался ...политический ))
показати весь коментар
25.04.2019 13:20 Відповісти
Сеня, скажу вам всім відверто, був би кращим Президентом за Зе95, очевидно і безперечно!
показати весь коментар
25.04.2019 13:24 Відповісти
Ой насмешили если честно) Лучшим президентом чем Зэ был бы даже козак Гаврилюк, хотя бы потому что а) этнический укр и поэтому больше любит эту страну чем еврей Зе б) отлично знает Мову в отличии от Зэ в) подтвердил свой патриотизм не на словах а на деле. будучи участником Майдана г) не связан с олигархами д) 5 лет опыта работы депутатом в Раде. Ну а в интеллектуальном развитии они вполне равны)
показати весь коментар
25.04.2019 13:29 Відповісти
Стіна на кордоні теж
показати весь коментар
25.04.2019 13:44 Відповісти
нарешті, наконец-то
показати весь коментар
25.04.2019 14:14 Відповісти
Киш під лавку, гидото! А то путєн нападе куля в лоба прилетить.
показати весь коментар
25.04.2019 17:07 Відповісти
He's always mouthing platitudes.
показати весь коментар
25.04.2019 20:19 Відповісти