5314 відвідувачів онлайн
6 875 37

ДБР відкрило кримінальне провадження проти 8 членів ВККСУ

ДБР відкрило кримінальне провадження проти 8 членів ВККСУ

Державне бюро розслідувань 25 квітня розпочало кримінальні провадження проти 8 членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє видання Prosud.

У повідомленні зазначається: "Вчора Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження проти 8 членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

А ви знаєте хто є фігурантами розслідувань ДБР?

Якщо ні, то наша інфографіка допоможе вам про це дізнатися".

ДБР відкрило кримінальне провадження проти 8 членів ВККСУ 01

Топ коментарі
+9
Читаю новости и думаю - у нас есть хоть один порядочный человек во власти или около власти или, все-таки, нет?
И еще: инфографика не полная - где графа "посаженные"???
показати весь коментар
26.04.2019 23:26 Відповісти
+7
Всі реформи від Петра,виявились розбитим Термосом))
показати весь коментар
26.04.2019 23:43 Відповісти
+6
Ой ой, напевно сам ПАП до нас прийшов работнічек або Ірина геращенко? Погано значить працювали для людей і країни, раз люди вас мічених пенделем під зад погнало, і замість того що б включити голову озирнуться і визнати що не зовсім праві, продовжуєте рвати країну на догоду свого ідола шоколадного поділивши громадян України на елітуДЯКУЛЫ 25 і ЗЕбилов/дегенаротов/наркоманів/бомжів тощо! І хто ти є? Той що об'єднує? Державник і коллобрант - сепаратюга працює на розвал країни ! хто ти є?
показати весь коментар
27.04.2019 00:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а чого високопосадовців тільки сім? їм же обідно
показати весь коментар
26.04.2019 23:25 Відповісти
І який суд буде їх садити? МЕриканський?
показати весь коментар
26.04.2019 23:34 Відповісти
печерський, самий чесний но непідкупний
показати весь коментар
26.04.2019 23:36 Відповісти
тот шо сам в клиенты этой организации не хочет попасть)
показати весь коментар
26.04.2019 23:37 Відповісти
зеленський суд.
показати весь коментар
27.04.2019 00:13 Відповісти
Читаю новости и думаю - у нас есть хоть один порядочный человек во власти или около власти или, все-таки, нет?
И еще: инфографика не полная - где графа "посаженные"???
показати весь коментар
26.04.2019 23:26 Відповісти
зе отменил графу посаженные - он же сказал что садить не может
показати весь коментар
26.04.2019 23:28 Відповісти
его обязанность назначить правильных людей шо садить будут )
показати весь коментар
26.04.2019 23:36 Відповісти
назначать тоже не может
показати весь коментар
26.04.2019 23:40 Відповісти
пока нет) однозначно)
показати весь коментар
26.04.2019 23:41 Відповісти
Треба зразу призначити тих, хто буде садити ПРАВИЛЬНИХ. А то якось незрозуміло КТО ПРАВИЛЬНИЙ? Судді? Слідчі? Прокурори? Чи може команда ЗЕ правильна? Як говорять: Правильно собака серить, але не правільно кладе...
показати весь коментар
27.04.2019 00:19 Відповісти
О работа пошла ...
показати весь коментар
26.04.2019 23:27 Відповісти
Та деж та реформа ?Навкруги лише одна зрада.
показати весь коментар
26.04.2019 23:31 Відповісти
Эти 8 были ключевым звеном патужныхрехформ судов ?
показати весь коментар
26.04.2019 23:38 Відповісти
любителі льодяників рошен...
показати весь коментар
27.04.2019 00:02 Відповісти
Діабетік? Співчуваю.
показати весь коментар
27.04.2019 00:21 Відповісти
Диабетик твой пахан свиногидрант
показати весь коментар
27.04.2019 00:30 Відповісти
свинорус тобі
показати весь коментар
27.04.2019 14:35 Відповісти
Всі реформи від Петра,виявились розбитим Термосом))
показати весь коментар
26.04.2019 23:43 Відповісти
А ти які реформи хотів на дивані ? Шарові? Ну тоді давай наярівай.. Подивимось як ви 75% диванних міністрів будете робити країну краще для нас всіх. Ми 25% вже трошки попрацювали, тепер ваш час.... ну а ми на діванчики заляжемо та будемо в гівно макати Зе та його команду.... чудово!
показати весь коментар
27.04.2019 00:06 Відповісти
Ой ой, напевно сам ПАП до нас прийшов работнічек або Ірина геращенко? Погано значить працювали для людей і країни, раз люди вас мічених пенделем під зад погнало, і замість того що б включити голову озирнуться і визнати що не зовсім праві, продовжуєте рвати країну на догоду свого ідола шоколадного поділивши громадян України на елітуДЯКУЛЫ 25 і ЗЕбилов/дегенаротов/наркоманів/бомжів тощо! І хто ти є? Той що об'єднує? Державник і коллобрант - сепаратюга працює на розвал країни ! хто ти є?
показати весь коментар
27.04.2019 00:16 Відповісти
Давай Стьопо наярівай. Тобі ще довго лопатою кидати. Це не пальцами по клаві бити.
показати весь коментар
27.04.2019 00:23 Відповісти
У мене видно хто я. А у тебе на видно тільки одне - знак питання... То хто ти є?
показати весь коментар
27.04.2019 00:26 Відповісти
Та да и нам видно. Вон клава от сладкого аш западает и троит
показати весь коментар
27.04.2019 05:49 Відповісти
свинорус тобі
показати весь коментар
27.04.2019 14:36 Відповісти
Попрацювали ви по карманам ******* у народу гниди соеви
показати весь коментар
27.04.2019 00:31 Відповісти
когда будут расследования по всем генпрокурорам постмайданоского периода? Все эти "затирания" следов преступлений по Майдану ..по военным "котлам"...по фальсификации покушений ?
показати весь коментар
27.04.2019 00:04 Відповісти
По котлам все материалы давно готовы; но как вы собираетесь привлечь к ответственности виновников, если у них 10 тысяч единиц ЯО ?
показати весь коментар
27.04.2019 00:35 Відповісти
Хочется надеяться,что суды и по ним не останутся в долгосрочной перспективе.Но есть и в Украине впрямую причастные к тем "котлам".Вот их никто не мешает привлечь к ответственности.Без этих лиц "котлы" стали бы невозможными по сути.
показати весь коментар
27.04.2019 16:24 Відповісти
А скоро буде... Ми тепер подивимость як команда Зе буде розслідувати та садити... Я вже на діван ліг, та чекаю. Мабуть 75 % це зможуть зробити це в тричі бистріше ніж 25%? Чекаю з нетерпінням.
показати весь коментар
27.04.2019 00:11 Відповісти
Ти чекай коли твого лолиту посадять,чмырь соевый
показати весь коментар
27.04.2019 00:33 Відповісти
Ха, можно подумать, что ************ раньше свои высеры не с дивана кидали
показати весь коментар
27.04.2019 08:16 Відповісти
и чего ДБР ждало? теперь петрушка себе не припишет борьбу с криминалом
показати весь коментар
27.04.2019 00:38 Відповісти
Національна поліція затримала у Києві злочинне угруповання іноземців, яке впіймалося на постачанні наркотиків до Європи.
До цієї картелі може бути причетний одіозний російський олігарх, який перебрався в Україну, Павло Фукс. Про це повідомляють https://znaj.ua/politics/228750-k-sheme-postavok-geroina-v-evropu-mozhet-byt-prichasten-oligarh-pavel-fuks-istochnik-v-mvd "Znaj.ua" з посиланням на свої джерела в МВС
ерший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін уточнив на своїй сторінці у Facebook, що у зловмисників вилучили 300 кг героїну.
"Ми, Національна поліція України, поступово наступаємо на міжнародну наркозлочинність і попуску їм уже не дамо. В результаті успішної роботи оперативниками департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України у столиці нашої держави затримані іноземні громадяни, які займалися постачанням та організацією транзиту через нашу країну до Європи героїну у великих обсягах", - йдеться у повідомленні Аброськіна.
Кількома тижнями раніше правоохоронці вилучили 600 кг героїну загальною вартістю $50 мільйонів.
За словами глави Національної поліції України Сергія Князєва, наркозбувачі використовували Київ як "склад" для заборонених речовин, а далі переправляли їх в інші держави. Одним із фігурантів резонансного розслідування зберігання 600 кг героїну під Києвом став екс-бізнесмен із Македонії.
Що стосується ролі скандального Фукса в цій схемі, то саме він налагодив постачання наркотиків з країн Середньої Азії. "У Фукса є серйозні покровителі у владній верхівці, через що його не вдавалося притягнути до відповідальності. Проте в період виборів і так званого перехідного періоду правоохоронці "накрили" вже дві великі партії героїну угрупування, пов'язаного з бізнесменом Фуксом", - розповіло джерело в МВС.https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/organizuvav-fuks-u-kievi-nakrili-geroinovu-kartel.htm
показати весь коментар
27.04.2019 00:48 Відповісти
Пук в лужу всех барыг уже отпустили в Америке они бы получили лет по 50 миниуи а у нас шеколадный реформированный суд понять и простить