10426 відвідувачів онлайн
16 165 320

Зеленський зустрівся з митрополитом Онуфрієм

Зеленський зустрівся з митрополитом Онуфрієм

Новообраний президент Володимир Зеленський провів зустріч з митрополитом Української православної церкви Московського патріархату Онуфрієм.

Володимир Зеленський приїхав до митрополита Онуфрія в резиденцію в Феофанії. Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на прес-службу УПЦ МП.

"Зеленський привітав Митрополита Онуфрія з Великоднем. У свою чергу, Предстоятель привітав Володимира Зеленського з головним православним святом і з його обранням на пост Президента. Митрополит Онуфрій побажав Володимиру Божого благословення на новому і відповідальному шляху служіння Україні та її народові. Учасники зустрічі також обговорили ситуацію, яка зараз склалася в релігійній сфері України", - сказано в повідомленні.

Раніше у вівторок, 30 квітня, Володимир Зеленський зустрівся з предстоятелем Православної церкви України, митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм.

Пізніше стало відомо і про його розмову з почесним патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом.

Топ коментарі
+44
Зеля-фаны, чем орпавдывать фаворита будете?
показати весь коментар
30.04.2019 21:28 Відповісти
+27
Это тот Онуфрий, который не встал при приветствии ребят из АТО?........
no comment.......😡😡😡
показати весь коментар
30.04.2019 21:44 Відповісти
+23
Так ты поддерживаешь участие РПЦ МП в войне против Украины?
показати весь коментар
30.04.2019 21:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Зеленский встретился с митрополитом Онуфрием - Цензор.НЕТ 3637
показати весь коментар
30.04.2019 23:21 Відповісти
не прівєт, а здрастє.
Зеленский встретился с митрополитом Онуфрием - Цензор.НЕТ 5858
показати весь коментар
01.05.2019 08:17 Відповісти
Хороша підбірка. Любителям Зеленського раджу подивитися.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=61&v=q2ptlsMwzSM
показати весь коментар
30.04.2019 23:27 Відповісти
Зеленский встретился с митрополитом Онуфрием - Цензор.НЕТ 8177
показати весь коментар
30.04.2019 23:33 Відповісти
Агенты ФСБ: Гордон, Шарий, Антон Геращенко.
показати весь коментар
01.05.2019 00:04 Відповісти
Такими темпами скоро с Гундяйкой встретица...
показати весь коментар
01.05.2019 02:10 Відповісти
Правильно, встретился с обоими. Надо еще с римо-католиками, греко-католиками, раввинами и т.д.
показати весь коментар
01.05.2019 02:43 Відповісти
Гундяйку забыл, Гундяйку! не стисняйся козломордый давай ближе к делу...
показати весь коментар
01.05.2019 03:19 Відповісти
гундяйка в рф. Онуфрий в Украине. Поэтому не я, а ты козломордый.
показати весь коментар
01.05.2019 03:29 Відповісти
Отец Онуфрій і Ольгіно
отец Онуфрій і хабат
показати весь коментар
01.05.2019 05:17 Відповісти
Снюхиваются.
показати весь коментар
01.05.2019 06:02 Відповісти
Не розумію НАВІЩО ?
показати весь коментар
01.05.2019 07:21 Відповісти
многовекторность привела нас к войне ,потери территории и 12000 человеческих жертв - но он по моему этого не понимает - зебил однако
показати весь коментар
01.05.2019 07:24 Відповісти
Прикольно, попы, укравшие божка Яхве у иудеев, поздравляют иудея с тем шо его божок типо "воскрес" как Митра(с которого в свою очередь иудеи содрали "иисуса").
И все это с поразительно серьезными зарослыми волосней рожами
Зеля молодец шо хоть не проржался прямо в эти хищные морды лиц)
показати весь коментар
01.05.2019 07:50 Відповісти
здебіл типовий.
показати весь коментар
01.05.2019 08:22 Відповісти
Дуже приємно
Але чому вИ лишень представився і нічого > ?
показати весь коментар
01.05.2019 08:35 Відповісти
Зеленский встретился с митрополитом Онуфрием - Цензор.НЕТ 3207
показати весь коментар
01.05.2019 08:23 Відповісти
интересно, через сколько дней унуфрий поменяет свою точку зрения на точку зрения Зеленского... будем ждать... но то, что поменяет - это точно...
показати весь коментар
01.05.2019 10:59 Відповісти
У этого Онуфрия мозги как у ребенка - противно слушать его старческий лепет.
показати весь коментар
01.05.2019 21:20 Відповісти
Сторінка 4 з 4