4540 відвідувачів онлайн

Найманці з місцевих жителів не хочуть отримувати паспорти РФ, - ГУР

Найманці з місцевих жителів не хочуть отримувати паспорти РФ, - ГУР

Російське окупаційне командування вживає активних заходів з прискорення отримання російських паспортів особовим складом з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це повідомляє ГУР

За даними української розвідки розгорнуто потужну пропаганду спрощеної процедури надання російського громадянства, командири підрозділів уточнюють відомості щодо військовослужбовців, яким оформлені паспорти т.зв. "Д/ЛНР", які не мають паспортів взагалі.

"При цьому, до списків на оформлення російських паспортів включаються тільки особи, в яких вилучено документи, що можуть слугувати для посвідчення особистості (паспорти, військові квитки, водійські посвідчення)", - йдеться в повідомленні.

Водночас військовослужбовці з числа місцевих мешканців намагаються уникнути отримання російського громадянства через позбавлення права вільного виїзду на територію підконтрольну Україні та ризик високої імовірності відправки на "передову захищати інтереси Росії".

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощений режим видачі російського громадянства жителям так званих "ДНР" і "ЛНР".

Україна звернулася до Ради безпеки ООН у зв'язку з введенням президентом РФ Володимиром Путіним спрощеного порядку прийому в російське громадянство мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

25 квітня Радбез ООН збирався в зв'язку з незаконною "паспортизацією" Донбасу Росією. За її підсумками Єльченко заявив, що результатом має бути не тільки стурбованість і засудження, але і більш рішучі кроки.

У суботу, 27 квітня, Путін заявив, що спрощений порядок отримання російських паспортів може поширитися на всіх жителів України.

Цього ж дня новообраний президент України Володимир Зеленський відповів Путіну, що не радив би намагатися спокусити українців російськими паспортами. І припустив, що у відповідь Україна може спростити отримання свого громадянства для росіян.

29 квітня прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що рішення про видачу російських паспортів усім громадянам України ще не ухвалено.

Цього ж дня в Ростовській області Росії відкрився центр видачі російських паспортів жителям окупованої частини Луганської області.

1 травня Путін підписав указ, яким надається право на спрощений порядок отримання громадянства РФ окремим категоріям громадян України.

Топ коментарі
+14
Сепари щось запідозрили?
показати весь коментар
02.05.2019 13:43 Відповісти
+10
Получил книжечку с курицей, добро пожаловать в окопы, на передовую, ***** рейтинг поднимать
показати весь коментар
02.05.2019 13:44 Відповісти
+10
Даааа... В надцатый раз даже обизян трудно провести одним и тем же фокусом.
показати весь коментар
02.05.2019 13:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сепари щось запідозрили?
показати весь коментар
02.05.2019 13:43 Відповісти
Кучма ж написав книгу "Українці не кацапи", пардон "Україна не Росія"
показати весь коментар
02.05.2019 13:47 Відповісти
Вероятно, "из-за лишения права свободного выезда на подконтрольную Украине территорию" опасаются потерять собственность, прикупленную в Европе и посещаемую по безвизу родственникаму в Украине. Очень, по-слухам, теплая Италия среди донецких популярна.
показати весь коментар
02.05.2019 14:22 Відповісти
Получил книжечку с курицей, добро пожаловать в окопы, на передовую, ***** рейтинг поднимать
показати весь коментар
02.05.2019 13:44 Відповісти
Шо терять?, шоб они там ноги,руки,головы теряли,и всем скопом.
показати весь коментар
02.05.2019 14:03 Відповісти
Танунах, що справді?
показати весь коментар
02.05.2019 13:44 Відповісти
Шо значит не хотят? - понавтыкать.
показати весь коментар
02.05.2019 13:46 Відповісти
Даааа... В надцатый раз даже обизян трудно провести одним и тем же фокусом.
показати весь коментар
02.05.2019 13:46 Відповісти
Они не хотят сдавать свои бизнесочки российским засланцам, как было в Крыму.
И еще они не хотят, чтобы их родственнии в Ураине потеряли право на безвиз и посещение прикупленной собственности в Европе.
показати весь коментар
02.05.2019 14:24 Відповісти
зря, ведь тогда можно было бы предъявить рашке, что число ее граждан, воюющих против суверенного государства Украина, на его территории, неуклонно растет....
показати весь коментар
02.05.2019 13:48 Відповісти
тоже вариант..

интересно, а какое место регистрации они будут дамбасянам в кацапский паспорт ставить?
показати весь коментар
02.05.2019 14:15 Відповісти
Вообще это конгениально! Если вместе с паспортами ставить тавро на лбу.... Еще никогда бараны сами себя не метили
показати весь коментар
02.05.2019 13:49 Відповісти
Очень актуален ОДИН ВАЖНЫЙ ВОПРОС- А ХАКЕРЫ УЧАСТВОВАЛИ В ПРЕЗИДЕНТСКИХ ВЫБОРАХ в УКРАИНЕ????
показати весь коментар
02.05.2019 13:51 Відповісти
Российские хакеры?
показати весь коментар
02.05.2019 14:44 Відповісти
У российских хакеров в Украине нет избирательного права.
показати весь коментар
02.05.2019 15:10 Відповісти
Авакян сильно занимался охраной компьютеров на избирательных участках.Убийца Сашко Билого и Олега Бабаева почему так рьяно взялса за охрану компов?
показати весь коментар
02.05.2019 15:16 Відповісти
неужели до их ватных мозгов начало что-то доходить..
показати весь коментар
02.05.2019 13:51 Відповісти
военнослужащие из числа местных жителей пытаются избежать получения российского гражданства из-за лишения права свободного выезда на подконтрольную Украине территориюИсточник: https://censor.net/n3125114

Что за бред.
показати весь коментар
02.05.2019 13:52 Відповісти
Здесь как раз
тот случай, когда
или крестик, или трусы
Получается что наш новый Ной-ООС там мышей не ловит
показати весь коментар
02.05.2019 13:57 Відповісти
Казляры-да палучайте!!
🤣
показати весь коментар
02.05.2019 13:59 Відповісти
Чего разведке не нравится? Раньше среди пленных почти не было граждан РФ. а теперь появятся и можно будет подтвердить оккупацию ОРДЛО россиянами, а не жителями самих этих районов.
показати весь коментар
02.05.2019 14:14 Відповісти
Тобі нагадати про Псковських десантників яких Підро відпустив? Іди похмелись.
показати весь коментар
02.05.2019 14:23 Відповісти
Насколько мне известно, всех задержанных в связи с войной граждан РФ меньше 50, включая шпионов, агитаторов, военных и т.д, а уже обмененных т.н. "пленных" ЛДНРовцев с украинским гражданством больше 2500 и еще некоторое число сидит. так как соотносятся цифры 50 и 2500? Тут уж вспоминать про десяток десантников как то смысла не имеет. соотношение все равно смешное.
показати весь коментар
02.05.2019 14:34 Відповісти
Если решат что будут и хотят сидеть 25 лет по закона РФ.
показати весь коментар
02.05.2019 14:19 Відповісти
Це мабуть та розвідка, яка казала, що Іловайськ пустий і ніякого вторнення не має? От читаю і розумію,брєд сивої кобили, тобто сєпари відмовляються від захисту підораші у разі звільнення лугандона? І яким боком другий паспорт впливає на обовязок лізти в окоп, скоріше навпаки. Після свят у керівництва розвідки кудись вилилась логіка?
показати весь коментар
02.05.2019 14:22 Відповісти
контробандный сыр в мышеловке!
показати весь коментар
02.05.2019 14:30 Відповісти
с книжицей двуглавой можно и в Сирии оказатся где яйца точно оторвут а скоро наверняка и Венесуэлу удобрять придется ..))
показати весь коментар
02.05.2019 14:30 Відповісти
А я думаю,что очень неплохо,очистить Украину от сепаров ,получивших российское гражданство лишать украинского,меньше дерьма,свободной дышать и двигаться в Евросоюз и НАТО.
показати весь коментар
02.05.2019 14:33 Відповісти
если при получении кацапской книжицы отбирают украинскую--тогда ой! а если иметь две пенсии --так они хоть и суки, но хитрые.
показати весь коментар
02.05.2019 14:38 Відповісти
Давать украинские паспорта можно только хорошим русским, а хороший русский сами знаете какой.
показати весь коментар
02.05.2019 18:56 Відповісти
Российский паспорт - что-то типа сувенирного удостоверения "Заслуженный алкоголик", чтобы хоть как-то реализовать связанные с ним возможности, надо переезжать в россию, что никого не устраивает, дома бухать привычней. У кого было желание и потребность уехать- сделали это законным путем и будут делать это законно. Это очередная путинская глупость, в мире известно о его неадекватности и как-то подстраховываться "новыми местными русскими" просто нет нужды.
показати весь коментар
03.05.2019 11:00 Відповісти