3477 відвідувачів онлайн

Зеленський визначився, кого призначить главою АП, - юрист виборчого штабу Галайчук

Зеленський визначився, кого призначить главою АП, - юрист виборчого штабу Галайчук

Новообраний президент України Володимир Зеленський визначився, кого призначить керівником Адміністрації Президента.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це розповів головний юрист виборчого штабу Володимира Зеленського та його довірена особа Вадим Галайчук в ефірі програми Коментарі на телеканалі ZIK.

"Я впевнений, що Володимир Олександрович на сьогодні вже визначився з тим, кого він буде призначати главою АП", - зазначив Галайчук.

Він не назвав прізвища, проте зазначив, що сьогодні ця людина є публічною.

Галайчук також додав, що зараз "тривають процеси" щодо забезпечення охорони Володимира Зеленського та інша організаційна робота.

Топ коментарі
+26
решили проще...переименовать улицу Банковую в Приватбанковую .и сразу все меняется...исчезают темные силы...улучшается атмосфера
показати весь коментар
02.05.2019 18:39
+24
Главное, чтобы был выбран всенародным обсуждением и через конкурсные процедуры,

как и было обещано !
показати весь коментар
02.05.2019 18:19
+24
Значить знову збрехав ?
показати весь коментар
02.05.2019 18:22
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Навіть цього не буде робити - за нього це зробить зекоманда!
показати весь коментар
02.05.2019 18:23 Відповісти
Бла бла бла. Уже откровенно тошнит от этой тупой говорящей головы
показати весь коментар
02.05.2019 18:20 Відповісти
В Одесі на Куликовому полі почалися провокації під час акції вшанування пам'яті жертв трагедії 2 травня 2014 року.
До людей, які покладають квіти, пройшло близько 40 молодих людей з червоними кульками. При тому, що зазвичай у день пам'яті жертв трагедії в повітря запускають чорні кулі, повідомляє видання https://usionline.com/2019/05/02/na-kulikovo-pole-prishli-muzhchiny-s-krasnymi-sharami-i-oskorblyayut-vozglashayushhih-tsvety-foto/ УСІ.
"Цих хлопців відразу ж обступили люди, які прийшли вшанувати пам'ять. Почалася штовханина і словесна перепалка. Молоді люди постійно вигукують "Слава Україні!". Обидві сторони конфлікту ображають один одного, обстановка напружена", - йдеться в повідомленні.
За даними видання, в Будинку профспілок перебувають близько 40 проукраїнських активістів і близько 300 прихильників Куликова поля, в основному, люди похилого віку. Поліція не розділяє конфліктуючих.
Особи, що прийшли з червоними кульками, почали дражнити присутніх, називати 2 травня - святом і т.д.
"Чоловіків відвела в сторону поліція, а учасники жалобних заходів почали кричати проросійські гасла. З ними також веде бесіду поліція діалогу", - повідомляє видання.
показати весь коментар
02.05.2019 18:20 Відповісти
Потрібно об'явити конкурс на охоронців для зе. А хоча там охорона коломийського всі місця зайняла)))
показати весь коментар
02.05.2019 18:20 Відповісти
Ну и новость: мол, определился, но фамилию не назвал...
Скоро будут писать: Владимир Александрович сидя за столом на переговорах, перекинули ногу с правого колена - на левое.
показати весь коментар
02.05.2019 18:22 Відповісти
Мож там такое хвамилиё, что и свинарчуки с чомуахмэтовнесидить померкнут?
показати весь коментар
02.05.2019 18:24 Відповісти
Игорь Валерьевич? А че, не чужой человек, губером был, дело знает.
показати весь коментар
02.05.2019 21:46 Відповісти
И посетил концерт квартала.
показати весь коментар
02.05.2019 21:10 Відповісти
А потом назад. Демократический плюрализм в действии.
показати весь коментар
03.05.2019 15:48 Відповісти
Ре́гент (від https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 лат. rego, «правити») - у монархічних державах тимчасово править замість монарха (під час неповноліття, хвороби дійсного https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%80%D1%85 монарха ). Регент також призначався під час неможливості монарха виконувати свої обов'язки.
Зеленский определился, кого назначит главой АП, - юрист избирательного штаба Галайчук - Цензор.НЕТ 1137
показати весь коментар
02.05.2019 18:24 Відповісти
Нехватає досвіду у зовнішній політиці, так в чому є в його досвід?
Взагалі нахера він такий потрібен, тупий і без досвіду, як він буде приймати рішення без досвіду, як можна було за це проголосувати, жах...
показати весь коментар
02.05.2019 18:30 Відповісти
Згоден,це жах в кубi...
показати весь коментар
03.05.2019 13:23 Відповісти
А обещал всем миром кадры выбирать..... куча народа с CV застыла он-лайн в ожидании.
показати весь коментар
02.05.2019 18:25 Відповісти
Зеленський визначився, кого призначить главою АП, - юрист виборчого штабу Галайчук - Цензор.НЕТ 3686
показати весь коментар
02.05.2019 18:28 Відповісти
...А тим часом ..ці продовжують ПРацювати *по новому * ........................................................................................Уряд https://inforesist.org/tag/ukraina/ України обмежив можливість відмови від послуг центрального опалення та гарячого водопостачання. Замінити комунальний сервіс на окремий котел або бойлер можна буде лише в тому разі, якщо не менше половини мешканців вже відрізали свої квартири від загальної труби, передає https://inforesist.org/goto/https://ubr.ua/finances/zhilishhno-kommunalnoe-hozjajstvo/ukraintsam-zapretili-otkljuchatsja-ot-tsentralnoho-otoplenija-i-horjachej-vody-3882377 UBR .Відповідні зміни передбачені новим законом про ЖКГ, який набув чинності 1 травня 2019 року. Так, власник квартири має право відмовитися від зазначених комунальних послуг лише в тому випадку, якщо до моменту запуску закону не менше половини власників житла і нежитлових приміщень вже відмовилися від них..https://inforesist.org/ua/kabmin-znachno-uskladniv-vstanovlennya-kotliv-ta-bojleriv-u-kvartirah/ Кабмін значно ускладнив установку котлів і бойлерів в квартирах | Новини України *
показати весь коментар
02.05.2019 18:27 Відповісти
показати весь коментар
02.05.2019 20:34 Відповісти
ЛОЖКИН ВЕРНИСЬ
показати весь коментар
02.05.2019 18:27 Відповісти
Иван Апаршин (советника избранного президента Владимира Зеленского по вопросам обороны) как и Гриценко супер профессионалы по продаже за безценок военной техники.
Вот видео, смотреть с 17:40

https://www.youtube.com/watch?v=R-lPbKZxD-4
показати весь коментар
02.05.2019 18:28 Відповісти
Зеленський визначився, кого призначить главою АП, - юрист виборчого штабу Галайчук - Цензор.НЕТ 7773
показати весь коментар
02.05.2019 18:30 Відповісти
Жадность и цинизм Петра сделали своё- Петро проиграл
показати весь коментар
02.05.2019 18:32 Відповісти
жадібність та бажання халяви зіграє з виборцями Зе злий жарт. питання лише часу. Петру вистачило 5років. Зе диви ще менше
показати весь коментар
02.05.2019 18:35 Відповісти
ни дня без новой ветки власти - "юрист избирательного штаба"
показати весь коментар
02.05.2019 18:35 Відповісти
та да богдана ж ніззя,він люстрований. але якшо закон тютю...та всеодно реально керуючий АП буде бєня, а призвіще того глави то таке
показати весь коментар
02.05.2019 18:36 Відповісти
Иван Апаршин (советника избранного президента Владимира Зеленского по вопросам обороны) как и Гриценко супер профессионалы по продаже за безценок военной техники.
Вот видео, смотреть с 17:40
https://www.youtube.com/watch?v=R-lPbKZxD-4 Зеленський визначився, кого призначить главою АП, - юрист виборчого штабу Галайчук - Цензор.НЕТ 2028
https://censor.net/comments/locate/3125173/01921599-8d0f-71d2-9af3-2bcb48096e6b
показати весь коментар
02.05.2019 18:37 Відповісти
Свеженький кадр, совсем пацан еще...
63 года.. полковник в отставке... 18 лет как на пенсии...
Вот она обещанная свежая кровь...
показати весь коментар
02.05.2019 18:44 Відповісти
😀😀😀
показати весь коментар
02.05.2019 19:03 Відповісти
Его кандидатура , наверно, одобрена ***** и от такого предложения ЗЕ не может отказаться. 😀😀😀
Когда то **** навязал Янеку Табачника. И тот вроде хорошо пошерстил в библиотеках для себя, любимого
показати весь коментар
02.05.2019 19:06 Відповісти
А он коммунистом был?
показати весь коментар
02.05.2019 21:13 Відповісти
Ну а как-же.. В 85 году закончил академию Фрунзе.. Непартийных там не было...
показати весь коментар
02.05.2019 21:55 Відповісти
Ганнібал Лектер: ворогів буде з'їдено!
показати весь коментар
02.05.2019 18:47 Відповісти
Фраза "пити кров російськомовних немовлят" набуває нового життя
показати весь коментар
02.05.2019 19:21 Відповісти
"Мовчання ягнят"))
показати весь коментар
02.05.2019 22:21 Відповісти
Никаких кадровых решений в команде Владимира Зеленского не принимали. Более того, они не будут кулуарными, ведь недаром мы спрашивали украинцев, кого они хотели бы видеть на ключевых должностях

Кандидатов объявят до голосования во втором туре, как и обещал Владимир
показати весь коментар
02.05.2019 18:45 Відповісти
кого он там спрашивал? не будут кулуарными, - до сих пор никто не знает кандидатов
показати весь коментар
02.05.2019 18:46 Відповісти
а ведь уменьшается количество порохоботни ... на ютюбе уменьшается ., да и тут
показати весь коментар
02.05.2019 18:50 Відповісти
Баран,количество только увеличивается,просто люди наблюдают пристально и ждут действий ,а не бла-бла-бла...
показати весь коментар
02.05.2019 19:47 Відповісти
это потому, что на вас уже рукой махнули. без толку что-то вам доказывать. Зеленский вам сам глазки раскроет. все ваши фантазии спустит в унитаз. теперь ваш лозунг - "мы не этого хотели". учите, а то еще забудете...
показати весь коментар
02.05.2019 19:54 Відповісти
Чергова говоряча голова?
показати весь коментар
02.05.2019 18:51 Відповісти
Публичный и компетентный, как и сам президент.
показати весь коментар
02.05.2019 19:10 Відповісти
коломойский??? боголюбов???
показати весь коментар
02.05.2019 19:16 Відповісти
https://ukranews.com/news/629676-ubijstvo-gandzyuk-vladimir-parovoj-zayavlyaet-o-davlenii-i-ugrozah-v-svoj-adres Когда сменится Президент, твой муж за все ответит: прокурор по делу Гандзюк заявил об угрозах его семье -вже трясуться за свою погану шкіру. І це добре.
показати весь коментар
02.05.2019 19:23 Відповісти
Это не тот что Юрист Коломойского???
показати весь коментар
02.05.2019 19:25 Відповісти
Особенно мне понравилось слово "Я уверен". Он уверен, но фамилию так и не назвал.
Цирк продолжается, команда коверный клоунов на арене
показати весь коментар
02.05.2019 19:30 Відповісти
Ось педро молодець! Знав кожного свинярчука особисто!
показати весь коментар
02.05.2019 20:38 Відповісти
конибал зеленый лектор
показати весь коментар
02.05.2019 19:31 Відповісти
мабуть тепер Зеленський буде завжди юридично обізнаним у тому, що йому підсовують
показати весь коментар
02.05.2019 19:31 Відповісти
Хокку.
показати весь коментар
02.05.2019 20:03 Відповісти
А Зеленскому он удосужился сообщить, что тот "уже определился" или "та фигня, в рабочем порядке поставим в известность"?
показати весь коментар
02.05.2019 20:07 Відповісти
Тут куча порохоботов набрехала про обман Зеленского насчет конкурса главы АП. Типа обещал провести, а сам уже всё решил...
Так вот, обещал Зеленский провести конкурс на должность пресс-секретаря, а не главы АП. Чувствуете разницу?🤔
Зато залайкали свою брехню, как мухи свежее говно🍬
показати весь коментар
02.05.2019 21:13 Відповісти
Зеленський визначився, кого призначить главою АП, - юрист виборчого штабу Галайчук - Цензор.НЕТ 3670
показати весь коментар
02.05.2019 21:23 Відповісти
Это чмо не мой презик.
показати весь коментар
03.05.2019 02:27 Відповісти
по обеспечению охраны Владимира Зеленского... дык он же это, говорил что будет ездить чуть ли не в троллейбусе на работу. Киздел? Не, я понимаю , что охрана нужна. Но так откровенно кинуть ожидания зебилов? Это надо уметь. Продолжение следует....
показати весь коментар
03.05.2019 08:25 Відповісти
Заказан бронированный зелосипед для нового президента. Охрана будет на бронированных самокатах.
показати весь коментар
03.05.2019 15:56 Відповісти
Сторінка 2 з 2