Суркіс готує позов проти Порошенка в Англії, - Коломойський

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це сказав в інтерв'ю журналістам Bihus.Info олігарх Ігор Коломойський.
Він зазначив, що Суркіс буде судитися з Порошенком у справі про націоналізацію Приватбанку.
"Ось ця ціла детективна історія: Порошенко вів переговори з Суркісом. Це буде предметом позову до Порошенка, як тільки він перестане бути президентом. Я знаю це точно, що готується до нього позов в Англії від Суркіса", - зазначив Коломойський.
Як відомо, 22 грудня 2016 року кошти сім'ї Суркісів, Олени Боголюбової та А-банку, як пов'язаних з акціонерами особи, були списані з рахунків у Приватбанку в рамках процедури bail-in.
https://24tv.ua/tse_nasha_z_avakovim_spilna_peremoga__kolomoyskiy_pro_peremogu_zelenskogo_n1148403
тож картина стає маслом. практично всі олігархи за Зе. ну с лохи,хотіли справедливості. тепер матимете. кінець епохи бідності олігархів